Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

1. Čukarički - Partizan 0-1 igrač utakmice

Alexandar the great.
  2. FK Partizan 2023/24

Ako stanje u klub ostane kako do sada onda nam se crno pise ukvalifijacije za ligu sampiona. Nova uprava, novi trener i cidati tim od Jovanovica na golu pa dalje.Cudno je kako su nam dozvolili danas da dobijemo bojim se da ce nadj da nas zabalja sa upravom i sledece sezone.
  3. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

Roster za sledecu sezonu sigurno ce pretrpeti velike promene samo da se pogode pravi igraci koji ce praviti razliku u igri. Ja da odlucujem ostavio bih za sledecu sezonu Zeka i Nanelija eventualno i Smajlagica drugo bih sve menjao. Da vidimo kako ce se sezona zavrsiti mozda i okrenemo ovo finale...
  4. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

Ja se ponadao da moze bar jednu da dobijemo na njihovom terenu ali vise ne ocekujem nista, mozda i dobijemo sledece dve ali titulu mnogo mnogo tesko ne zato sto su oni nesto bolji od nas nego zato sto nije ovaj Partizan od prosle godine a sve je pocelo od ono finale u super kupu aba lige i...
  5. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

Veceras dati i zadnji atom snage kljucna utakmica za brejk pobeda i samo pobeda pa da kuci resimo pitanje sampiona. Da je bilo sve regularno pobeda u ponedeljak ne bi se dovodila u pitanje zato momci dajte i vise od 100% vase znanje i snage da ih dobijemo i da im zapusimo poganu ustu.
  6. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

Ja sam optimista Zeljko je veciti pobednik hrabar i neunistiv to su ljudi koji prati sreca jebace ih tri puta zaredom, on za 3 sezone ne moze da dva puta izgubi finale. Napred Partizannnn!
  7. FK Partizan 2023/24

Vreme je za lepe vesti najlepsa vest je kada se klub oslobodi od svih clanova uprave uprave i trenera. Jezivo je gledati utakmice sta je danas nas golman odbranio to se granici sa cudom i to sve po greske odbrane. Sto pte da zavrsi sezona dobro bi bilo za nase zdravje.
  8. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

Hvala kurcu pobeda ostalo je jos 3 pobeda za titulu, ako se nesto ne popravi u igri bice jebeno tesko. Nazalost mi mozemo sami sebe da pobedimo.
  9. FK Partizan 2023/24

Braco grobari vise nema nikakva smisla pisati na ovu temu jer je klub zarobljen i sistematski se unistava od napolje i od struktura u samom klubu. Drugo mesto moze samo da sanjamo to je ona usluga koja se treba vratiti za euro licencu a sta ce nam ta licenca sa ovim igracima i strucni stab sa...
  10. FK Partizan 2023/24

Sutra igramo protiv nasih vekikih duznuka majdevac, ljubomirac, zlicic i ostali redno bi bilo da posle 5 uzastonih poraza da dobijemo i malo se revansiramo napredku na nekoliko bolnih poraza godinama unazad.
  11. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

Steta trebalo se ovo dobiti. Partizan moze svakoga da pobedi ali i od svakog da izgubi. Ajde budite pobednici a ne gubitnici ostalo je jos 4 pobeda do titule.
  12. Uprava i marketing

Ako se odma ne izvrsi pritisak za smene uprave i da se izaberu pravi ljudi nezavisni mislim ne klientelisticki nastrojeni prema prededniku ljudi ko ce da donesu pare i zanima titule onda moze da se i nadamo na nesto ako ne neka vazura gasi svetlo.
  13. Uprava i marketing

Nema sanse da se nesto promeni vazura je vecan pamtice se kao najveci zlostor koji je bio u upravi kluba. Nazalost drze ga na konopac kada nesto skripi mislim za pare za njega pare nisu problem dolaze iz budjeta. Da nema podrsku od drzavnom vrha pobego bi iste sekunde. Zivi za taj dan kada ce...
  14. FK Partizan 2023/24

Cestitke za Vojvodinu zasluzena pobeda a sta je dobio Partizan dolaskom nadja apsolutno nista pravi poltron jos pa kaze nije bilo lose u igru kako te nije sramota 5 poraz po redu to Partizan odamno nije doziveo. Ako ostane ovakav status qvo u upravi i na klupi odamno nam se crno pisalo sada nam...
  15. FK Partizan 2023/24

Danas valjda cemo da dobijemo posle 4 poraza zaredom. Ima Aki sanse da nas usidri na 2 poziciju i da slavimo kvalifikacije za ligu sampiona.
  16. FK Partizan 2023/24

Meni jos nije jasna smena Duljaja za Nadja sta NAdj moze da unapredi igru za 5 kola do kraja? Za dobrobit kluba jos danas je potrebna smena vecite uprave, posle formirati strucni stab a potom zidati ekipu. Za par kola trebao je Duljaj da zavrsi sezonu ovaj novi trener je jos losiji od...
  17. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

Lepo je kada se pobedjuje cestitke za pobedu nadam se da ce se ovo polufinale resiti u Podgoricu.
  18. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

Tako je treba da se maksimalno ispostuje prvo Zeljko a i igrace jer su oni jedina nada da se malo i mi radujemo na neku titulu.Jos 5 pobeda do raja.
  19. FK Partizan 2023/24

Ko trerba da donese odluku Duljaj trebao da ode jos kada je takozvani upravni odbor doneo odluku da se polufinalna utakmica igra u sredu sada je vise kasno on je jedan od njih dusa prodana koji zajedno sa upravom radi protiv interesa kluba. Nije svejedno za nas dali ce Partizan igrati...
  20. FK Partizan 2023/24

Svakoga dana u svakom pogledu FK Partizan tone sve dole i dole nazalost mi i ne zasluzujemo FK Partizan kada na ovo stanje u klubu ne moze da se stvori kriticna masa ( legende kluba, svi simpatizeri bivsi igraci ,biznismeni ,glumci ,pevaci, sportisti ostalih sportova, umetnici pevaci pa i...