Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

1. FK Partizan 2024/25

Kad pre "Za sve su krivi zli stranci" sati? Bezobrazna i prljava propaganda se vodi protiv stranih igraca u FKP cim se desi neki neuspeh, poturajuci se prica da stranci moraju da prave razliku, a domaci ne, implicirajuci da su domaci igraci jeftiniji, sto nije tacno. A nesto ne verujem da se to...
  2. KK Partizan - transferi

Svaka cast kuriru na ovoj eksluzivi i na tome sto imaju tajne izvore u KSS… kao sto je zvanican sajt saveza. https://lige.kss.rs/preliminarni-prelazni-rok-prvostepene-odluke-3/ Kakvi imbecili rade u sportskom novinarstvu ovo nema nigde, ljudi su uzeli podatak javno dostupan svima na internetu...
  3. FK Partizan 2024/25

Kako da ne, evo trci sve da ode iz Partizana. Ovaj Dinamo je jedan obican mediokritet od ekipe, Rendzers ce ih izbaciti rutinski, a i takvi su nas pobedili 6-2, i to je razlika koja odgovara stanju na terenu, nisu imali srece pa su nas pobedili tolikom razlikom. Jebiga, ostaje nam da volimo...
  4. KK Partizan - transferi

Kakve dodirne tacke imaju Donta Hol i Moneke? On je dosao da im bude (verovatno) startni centar, nema to veze sa Monekeom.
  5. FK Partizan 2024/25

TSC je prosle godine krenuo kvalifikacije kolo kasnije nego mi sada (dakle u fazi potencijalnog dvomeca Partizan-Rendzers), ispali su od Brage i igrali su grupnu fazu LE bez ikakvih dodatnih kvalifikacija. Ne znam da li se nesto menjalo ove godine zbog citave promene sistema evropskih...
  6. FK Partizan 2024/25

https://www.telegraf.rs/sport/fudbal/3932942-partizanov-tim-za-dinamo-iznenadjenje-stanojevica-u-odbrani-zahid-i-severina-od-prvog-minuta Medina na beku mi i nije toliki sok, ali ovaj vezni red jeste. Vise bih voleo Stjepu umesto Goha, ovo mi je malo previse ofanzivno, ali ipak mnogo bolje nego...
  7. FK Partizan 2024/25

Nema sanse da ce Ovusu u 11 pre vojnika kluba i iskusnog igraca Sceke. I nije neka steta sto Ovusu nece igrati jer pojma nema, samo sto mislim da bi Stjepanovic morao da bude u 11, ali je Stanoje kao i vecina srpskih trenera ziheras i nece dati mladom igracu sansu protiv Dinama sigurno, vec ce...
  8. KK Partizan - transferi

To je produzetak saradnje jednog od najboljih igraca Evrope, nije za poredjenje, koliko igraca kada potpisu za novi klub imaju istog tog leta i izlaz za NBA? Ne verujem bas mnogo. Ja se ne secam nekog skorijeg primera da je neki igrac potpisao za evroligasku ekipu i da je istog leta otisao u NBA...
  9. KK Partizan - transferi

Bude li Karlik otisao, to bi bio amaterizam u rangu slucaja spam mejl, mozda cak i veci.
  10. KK Partizan - transferi

Utakmice reprezentacija su specificne, ali nadam se da je ljudima nakon ovoga jasno da Karlik nije igrac koji je pao s Marsa i koji je doveden po principu daj sta das, vec da njegov potpis apsolutno ima smisla. Sto ne znaci da ce sigurno biti pogodak i da nema rizika u tom potpisu naravno, nego...
  11. FK Partizan 2024/25

Zahid cist promasaj:respect Daj Zeku Jojica, on nije promasaj.
  12. FK Partizan 2024/25

Pobeda apsolutno nezasluzena, ali bolje nezasluzena pobeda nego zasluzen kiks. Starosedeoci su manje-vise pokazali ono sto vec znamo. I oni koji imaju kvalitet, i oni koji nemaju. Arijaga mi se bas svideo, klasican Stanojev zadnji vezni, trci i bije savrseno, sa loptom nije na Vi ali mi je...
  13. Letnji prelazni rok 2024.

Nije istina, ti procenti na transfermarktu ne znace nista.
  14. KK Partizan - transferi

Ne znam sto su se ljudi toliko zakacili da to vodi limar junior kada to i nije toliko bitno, bitno je da postoji stranica pod kontrolom kluba koja sluzi za to da se pustaju informacije (i da se siri propaganda u korist limara), a da ta stranica nije zvanicna stranica kluba, sto je neozbiljno...
  15. Letnji prelazni rok 2024.

Bazdar je manje-vise u kontinuitetu isporucivao kada je igrao na svojoj poziciji, a to je pozicija napadaca. Kad je guran na levo krilo, u vezni red i slicno izgledao je kao da nikad nije igrao fudbal ranije. Po meni je veci talenat od Milovanovica, a to da li ce uspeti ili ne vec ne zavisi samo...
  16. KK Partizan - transferi

Ne verujem bas da je dobio toliko para, ali neku finu cifru smo mu dali sigurno. Takodje me ni najmanje ne cudi to sto ga je trazio Makabi bez obzira na tanji CV, i ako je jasno da oni nisu u situaciji da mogu mnogo da biraju. Nisam odusevljen, pre svega zbog njegovih fizikalija, ali nisam ni...
  17. KK Partizan - transferi

Moze da se diskutuje o tome da li su to realni pokazatelji kvaliteta ili ne, ali da uticu na cenu i na zainteresovanost klubova uticu sigurno. Nezgodno je frljati se ciframa u evropskoj kosarci jer nista nije javno dostupno, ali kao sto rekoh, ne verujem da je mnogo jeftiniji od Nilikine. A ako...
  18. KK Partizan - transferi

Kapiram da ne cenis kinesku ligu i razvojnu ligu previse, ali igrac koji je bio MVP razvojne lige i odigrao je vrhunsko svetsko prvenstvo proslog leta niti je realna meta za klub kao sto je Igokea, niti je bas toliko jeftin kao sto ti mislis. Ako se dobro secam bio je na meti Baskonije pre nego...
  19. KK Partizan - transferi

Ovde se pise o Karliku Dzounsu kao da je igrac za Igokeu, sto je opasno preterivanje. Rizicno resenje da, ali rizik koji moze da se isplati. Nije mi nimalo cudno da ga neki od Evroligasa koji nisu iz kategorije timova sa top budzetom dovede kao startnog pleja, bilo da smo u pitanju mi ili neko...
  20. Letnji prelazni rok 2024.

Sta god mislili o ovoj dvojici, cinjenica je da verovatno nijedan od njih ne bi dosao da se nije povredio mocni Marko Zivkovic, tako da je moglo da bude mnogo gore :D Nek je sa srecom obojici i zelim im mnogo uspeha, dobrih partija i trofeja u nasem dresu, i da dobiju novog predsednika kluba i...