Резултати претраге

1. maximilian72

FK Partizan 2018/19

Kontam nesto danasnja izjava Bate nakon seoske generalne probe 'Model kako ne trebamo igrati' je znak da je definitivno digao ruke od sezone i tima a mozda i od posla.
  2. maximilian72

FK Partizan 2018/19

Nama su najmanje trebali bekovi i ta prica je deplasirana. Nas problem nije bio ni u napadacu nego u minimalnom kreiranju sansi za gol. Znaci kuburimo sa sredinom terena ofanzivnom i defanzivnom evo vec druga godina...Iliev po obicaju izmislja toplu vodu na pozicijama koje nam ne gore..samo...
  3. maximilian72

FK Partizan 2018/19

Mozda nece biti bolje ali je za ekipu i samopouzdanje vazno da pobijedi Sahtor i da vide svjetlo na kraju tunela nego da izgube sa 5-0. Ja se radujem. Btw mislim da Nikolic ima zivota u sebi, ima snagu i tehniku ali cijeli tim treba da pocne da vjeruje u sebe da bi bilo bolje. To je kljuc, zato...
  4. maximilian72

FK Partizan 2018/19

Sehovic je uvijek bio najbolji na terenu kad nije van stroja radi povreda. Do sada bi bio najbolji igrac Partizana ali je nazalost cijelu polusezonu izgubio.
  5. maximilian72

FK Partizan 2018/19

Bojim se da je Ivica doveo dva igraca koja opet nece praviti razliku. Siguran sam 100% da imamo bilo kakav novac ova dvojica ne bi bili dovedeni. Bilo je daj sta das i nadaj se najboljem ishodu.
  6. maximilian72

FK Partizan 2018/19

Kad se klub hvali oprostenom sumom sve vam je jasno..necemo se boriti za titulu barem jos 2-3 godine.
  7. maximilian72

FK Partizan 2018/19

Odlaskom Bosnjaka nista nismo izgubili, ali nista. Ko je gledao njegove partije kao stopera to zna. Nizak ali ni to nego mlak i bez cvrsine kao i bez brzine. 0 dinara u ovom slucaju me ne brine.
  8. maximilian72

FK Partizan 2018/19

Celavi ce sa Valienteom kakav crni Bosnjak. Prvo sto je nizak drugo sto nema cvrstinu, svaki put kad sam ga gledao na pripremnim razocarao je. Ostalo ne bih da komentarisem s obzirom ko dovodi igrace.
  9. maximilian72

FK Partizan 2018/19

Moja greska dosa je iz Dnjipra ali ne mijenja sustinu.
  10. maximilian72

FK Partizan 2018/19

Vakulko je posebna prica meni neko da objasni da prvotimac Dinama iz Kijeva i kapiten mlade reprezentacije ne moze ni sansu u ovakvom Partizanu da dobije je smijesno. Ugrabili smo ga jer nije htio da produzi ugovor u Kijevu radi neisplacenih plata, ali eto on ne valja, prosjecan igrac...serem se...
  11. maximilian72

FK Partizan 2018/19

Upropastio nas Ivica do kraja. Pa ovakvim dovodjenjem bolje je da je zadrzao Solomona iz Rijeke do sada bi taj proigrao.
  12. maximilian72

FK Partizan 2018/19

Neka gurnu Kokira i slicne njemu je vec 19 godina ..kad vec nemamo za kifle neka igraju oni koji su gladni dokazivanja...Mi nemamo sponzore vrijedne pomena od raspada Jugoslavije, cuj nismo igrali evropu nema para, kao da konstanto igramo grupnu fazu pa nas to finansira. Gluposti. Istina je da...
  13. maximilian72

FK Partizan 2018/19

Nije Bata kriv sto je dobio krs ekipu u ruke. Ali takodje ni on ne bi bio prvi izbor da je bilo ko sa iskustvom htio da preuzme ovaj krs. Poslije Bate moze doci samo jos gori ili bolje reci neiskusniji, ostao-neostao uzeo je tim koji niko nije htio. Skidam kapu. Bice gore. Tacka.
  14. maximilian72

FK Partizan 2018/19

Ako ga trazite evo vam ga.
  15. maximilian72

FK Partizan 2018/19

Kako Enake nema mjesta u ovako sterilnoj ekipi?
  16. maximilian72

FK Partizan 2018/19

Opet Djerlek, ovo je bas smor...bas smo bez dinara kad ovo guramo da prodamo..necu ni da gledam utakmicu.
  17. maximilian72

KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

Nevjerovatno vazno da prica Srpski, pardon Hrvatski.....to ce mu biti pola posla obavljeno u startu...Napred Partizan !!!! Zeljku Pantica treba da bude sramota jer kosarkaski klub makar pokusava da se bori protiv sistema da vrati stvari gdje treba da budu, Vucela se ne bori ni kao sef velike...
  18. maximilian72

FK Partizan 2018/19

O odbrani ste sve napisali ali gdje je Zakaric bio 90 minuta? Ja bi njega na carsiju vratio prvim avionom, ovo je direktno Ivicina procjena bila da je on pojacanje u 26 oj godini, bolje da je zadrzao onog crnog iz Rijeke do sada bi decko proigrao. Mi nijednu utakmicu ne mozemo da zatvorimo jer...
  19. maximilian72

FK Partizan 2018/19

Seoska ekipa. Mekan stomak i napadaca bez. Sramota.
  20. maximilian72

KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

Nadam se da mu je Ostoja objasio da radi za Dz odnosno dugovace mu se desetak godina- bar..