• Dušan Filipović - Makarije - Idio hroma (1979 - 2019)

Резултати претраге

1. Pankoz

I da mi ponude...

I da mi ponude...
  2. Pankoz

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Virtus dobio Darušafaku 83:72
  3. Pankoz

Nisam mogao da se odvojim od računara dok Tegi nije izbacio prvi klip sa lica mesta :D. Gledam i uživam.Grobari moji,iz aviona se vidi koliko našim momcima znači ovakva podrška gde god da igraju,posebno na strani. Zaslužili su da ih još punija Arena dočeka u prvom sledećem meču na domaćem terenu...
  4. Pankoz

Opet je gostujući teren bio "domaći". Sve pohvale braći koja su davala jak vetar u leđa našim ljubimcima! Idemo dalje...samo jako!!! Ne verujem da ni jedan klub u svim evropskim takmičenjima ima toliko jaku podršku publike kako na domaćem ,a vidi se iz priloženog i na gostujućem terenu.
  5. Pankoz

Volden prešao igricu :clap
  6. Pankoz

Ima li neko od cenjenih forumaša insajdersku informaciju kada se može očekivati pojavljivanje Makadua u jednoj od petorki na terenu?
  7. Pankoz

I da mi ponude...

I da mi ponude...
  8. Pankoz

Svaka čast Tegiju i ekipi što nas stalno "bombarduju" novim klipovima sa našim ljubimcima.Produkcija je za pohvalu,samo nastavite tako,vidi se da pratite forum i izlazite nam u susret. Nadam se da ćemo uspeti da im otmemo bodove i skinemo skalp Trentu na domaćem terenu.To bi svakako stavilo...
  9. Pankoz

KK Partizan 2019/2020

Valjda ćemo opet pobediti
  10. Pankoz

@tribiani Apsolutno vrlo sličan problem je bio u sektoru 401 Jug, za koji sam prvih dana od puštanja karata u prodaju obezbedio sebi i drugarima lepa mesta.Nigde u mojoj blizini koliko god me vid ne služi idealno (godine već čine svoje) nisam video redare koji bi trebali svakako da se nalaze...
  11. Pankoz

Komšija @Simpatizeru,lično ništa ne bi imao protiv ni dobar pasulj da omaram tamo negde u Areni. Ima nas koji mnogo ranije krećemo iz unutrašnjosti,i ne vidim ništa loše u tome.Naravno,kad se uđe u samu halu srce,grlo i dlanovi :šal Kad smo već domaćini u tako fensi objektu,zašto da se to i ne...
  12. Pankoz

Nivo 401 Jug,koliko god mi se pružao pogled mislim da su svi bili na nogama tokom cele utakmice.Još uvek mogu da prestojim celu utakmicu iako sam 45+ godina. Isto tako se slažem sa gospođom Silvijom da nije u redu stajati,a okolo ljudi sede,pa im ti pojedinci što stoje kvare pogled na teren i...
  13. Pankoz

KK Partizan 2019/2020

Što se mutiranih slovenaca i hrvata tiče došlo vreme da im vratimo dug. Pobeda makar i sa košem razlike mora da bude imperativ i da se nastvi sa pobedničkom serijom.
  14. Pankoz

Da se ispravim :banghead: ,u gužvi kucah malopre.Mislio sam na Redžija Redinga :šal. I nigde ne mogu da iskopam snimak cele utakmice. Želeo bih da je sada pogledam u miru,jer nisam sve baš najbolje video sinoć iz Arene.
  15. Pankoz

Da li može neko da okači onu situaciju kad je Regland okrenuo Teodosića,postigao koš i dobio ličnu grešku u napadu?
  16. Pankoz

Što se tiče Markusa,onomad Trinki reče...čekajući Godoa
  17. Pankoz

KK Partizan 2019/2020

Što se trojke Pejdža tiče,mislim da su u pitanju bile stotinke sekunde...mogli su je i priznati
  18. Pankoz

KK Partizan 2019/2020

Dva puta sam aplicirao za karte u jednom danu (30.12.) jer mi je bilo potrebno 5 karata za utakmicu sa Virtusom (u jednoj transakciji može da se aplicira za maksimalno 4 karte).Prva transakcija je odrađena u fulu,tj dobio sam nakon elektronske uplate mail sa potvrdom o prispeloj uplati,i u tom...
  19. Pankoz

KK Partizan 2019/2020

Od momenta rezervacije imaš 24h da izvršiš uplatu,u protivnom ti propada rezervacija.Nakon uplate,kad ticketline proknjiži tu tvoju uplatu na mail dobijaš potvrdu o uplaćenim kartama i u prilogu karte koje treba da odštampaš.Sa tim odštampanim kartama ulaziš u Arenu.
  20. Pankoz

Bravo za Tofaš.Kad ih već mi nismo izbacili,završili su turci posao.Kao što neko već onomad reče,Lokomotiva bi bila jako nezgodan rival u nastavku i jedan od favorita za osvajanje EC-a.