• Dušan Filipović - Makarije - Idio hroma (1979 - 2019)

Резултати претраге

1. KK Partizan 2019/2020

Ako mislis na kraju druge cetvrtine, ne zaustavlja se vreme posle kosa. Samo u poslednjoj cetvrtini 2 minuta do kraja utakmice se zaustavalja vreme.
  2. 7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Igrom slucaja sam danas u Beogradu i mogu da stignem na utakmicu. Jel postoji neka opcija da se udje bez karte? Da se casti neki redar?
  3. Partizan i mediji

Mislim da ovaj klip o GTR-u treba da ide gore, kao sto je bila najavljivana sezona o KK-u
  4. KK Partizan 2019/2020

Gde mogu da se nabave ove njihove bele majice za trening? Moze i pm
  5. Liga Evrope 2019/2020

Molim nekog strucnijeg ili iz uprave kluba da nadje u njihovom pravilniku iz 2019 da je okupljanje zabranjeno, ja nisam nasao.
  6. Liga Evrope 2019/2020

Nisam znao za ovo, ali sad sam malo pretrazivao pravilnik i nasao ovo iz 2019: Article 73 Matches to be played behind closed doors Unless the competent disciplinary body decides otherwise, no one is allowed to attend a match to be played behind closed doors, with the exception of: A maximum of...
  7. Liga Evrope 2019/2020

A zasto se ne bi organizovalo za prvu utakmicu da budemo svi ispred stadiona? Kao protiv Vozdovca 2017 ako se ne varam, samo da nas bude u mnogo, mnogo vecem broju. Kad ovi mogu tenk da stave ispred stadiona i da uefu to ne zanima, onda ne vidim ni ovo kao problem.
  8. KK Partizan 2018/19

Koliko sam bio besan da sam otisao u teretanu da se izduvam. Ako se ne prihvati zalba jer utakmica nije zavrsena, istupiti odmah iz lige i objaviti zvanicno da ne igramo vise, ako minimum to ne urade, jos vece ce razocarenje biti nasa reakcija na ovu cigansku sramotu
  9. KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

Pazi, ako je to kompenzacija, da svi treniraju tamo, umesto da nam prave halu, pritom da neplacamo tu istu Arenu, nije los potez, zasluzujemo halu kao sto je Arena odavno. Lose je sto je na 5 godina, minimum je trebalo da bude na 10. Ali opet dok se ne provere detalji i koliko to placamo i da li...
  10. KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

Dobio sam informaciju, ne znam da li tacna, mozda neko upuceniji moze da proveri. Da je Arena zamena za nasu obecanu halu, da ce svi klinci i prvi tim trenirati u trening sali u Areni, koja je osposobljena pred final four u Beogradu, pre toga je bila neupotrebljiva. Sad da li cemo igrati sve...
  11. KK Partizan 2018/19

Vezano za domacinstvo: Znaci ne preuzima se domacinstvo, ako cigani ispadnu, domacin je u finalu ekipa koja je bila druga u prvom delu ABA lige
  12. KK Partizan 2018/19

Sto se tice ovog snimka konkretno, Obradovic nije ni jednom spomenuo ime igraca na koga misli. Odigrali su lose dve utakmice, neki igraci nisu imali koncentraciju itd. A sto se tice nas, ako budu igrali lose, ako ih bude bolelo uvo da se bore za dres koji nose, pa onda da opljune po nekom...
  13. Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

@GroBARani A sta ako neko ne moze da dodje sat vremena ranije? Mozda se neko zadrzao na poslu duze, mozda neko cuva decu, mozda neko dolazi iz drugog grada itd, taj neko je platio za svoje sediste i ima pravo da trazi da sedne na to mesto, pa makar i usao 2 minuta pre utakmice. A sa tvoje strane...
  14. Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

@Мали џин A kako ti znas kojim ja tonom pricam? Ja ovde diskutujem, jer je Magelanu muka od tih ljudi, a ti si se nadovezao na njegov post i na neki nacin podrzao njegovo misljenje. Ali mozes sa kartom za bocni deo da predjes na centralni deo kad udjes na tribinu. Ja ti pricam zasto onda svi...
  15. Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

@Magelan @Мали џин Ajde svi od sad da kupujemo onda karte za jug, pa idemo na zapad ili istok. Sto bih placao kartu za zapad kad mogu jeftinije za jug i da sednem gde god zelim. Pa sto ne bih seo onda u lozu? Jer mi smo Srbija, moze nam se, nismo Premier liga. Jel vi kad odete na neki dogadjaj...
  16. Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

Od kako su promenili sve stolice na stadionu, sedista su napokon normalno numerisana. Drugar i ja smo dosli, nasa mesta su bila zauzeta na zapadu, odem do redara i kazem covek da su nam zauzeta mesta, lik odgovara da ne moze on tu nista, vidi sam, pitao sam ga pa zasta te onda placaju, on covek...
  17. Liga Evropa 2017/18

Nekad kad igras rasterecno(u Srpskom sportu) znaci da uglavnom pucamo u sportovima. Mislim da bi bolje igrali da je za prolaz.
  18. KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

U ovoj prici su direktno krivi njih dvojica, imas takvog talenta, zelis da ga das Partizanu i ne kontaktiras Vujosevica, koji se pitao za sve sto se tice igraca (talenat, ljudska karakteristika).
  19. KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

A njih dvojica su toliko retardirani pa nisu direktno kontaktirali Vujosevica, a sportski menadzeri su, malo suplja prica.
  20. KK Partizan 2017/18

Sta li je vucicev burazer dobio zauzvrat kad je odobrio ovo sponzorstvo. Winwin, gigatron, comtrade i tehnomanija su jedna kompanija(sto nema smisla) i naravno drzi ih brat od pedera.