• Dušan Filipović - Makarije - Idio hroma (1979 - 2019)

Резултати претраге

1. Grncarija

KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

Nabolje bi bilo da proveravaju karte na ulazu u halu i da se oni ljudi koji nemaju kartu za taj sektor ne pustaju tu.
  2. Grncarija

KK Partizan 2019/2020

Slobodan Maletić i Vlade Radičević
  3. Grncarija

KK Partizan 2019/2020

4. Grncarija

KK Partizan 2019/2020

I kada ne budeš prvi ti... :buhaha :pfc: :picka-ciganska: P.S. Sve najgore onom šupku sa pištaljkom, sudijama i komentatorima..
  5. Grncarija

Dule Vujošević

Takodje je pre nekoliko dana prosao u 1/4 finale Fiba Europe Cupa gde ce igrati protiv Medi Bayreuth iz Nemacke.
  6. Grncarija

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Bravo, bravo, bravo. . :pfc::respect
  7. Grncarija

http://www.usagoals.video/c/basketball/eurocup/05-02-2020/virtus-bologna-vs-partizan/1/ Probajte ovde ako vam taj ne bude radio.
  8. Grncarija

KK Partizan 2019/2020

Po meni najvaznija utakmica u ABA ligi do sad ove sezone. Sto bi rekli sportski radnici: "nadam se da ce publika prepoznati priliku i doci u sto vecem broju". :)
  9. Grncarija

Juce je navijac Juventusa kaznjen sa €167 jer je uneo upaljac na stadion, eto kako resiti ovaj problem...
  10. Grncarija

Kad si spomenuo sluzbu, primetio sam u Areni u onom Skybox-u na severu (blizu istocne strane) uvek ima ljudi koji snimaju kad god pocne "nepodobno" skandiranje. Mozda je slucajnost a mozda nije..
  11. Grncarija

Postavljene su kamere u Pioniru (gore u coskovima). I u Areni rade jer je Covic pohvatao one sto su pljuvali sudije u EL. Pitanje je samo zasto se ne posalju snimci policiji nego se podnose krivicne prijave protiv NN lica? Da zele da nadju te budale oni bi ih nasli. Mozda da kontaktiraju Vazuru...
  12. Grncarija

FK Partizan 2019/20

Al-Sharjah (Rikardov klub) je izgubio danas opet i to od ubedljivo poslednjeg na tabeli. U slucaju da budu prvi dobili bismo 600 hiljada €. Jedno vreme su bili prvi na tabeli ali su od poslednjih 7 utakmica dobili samo jednu, a poslednje cetiri su izgubili i sada zaostaju 11 poena za prvim na...
  13. Grncarija

KK Partizan 2019/2020

Ja sam dosao do Pionira i tek tad shvatio da sam zaboravio novcanik i dokumenta :icon-eek:
  14. Grncarija

KK Partizan 2019/2020

Vickasti Tegeltija na pitanje sta ce se uraditi sa crvenim parketom u Pioniru kaze: "obrisace se" :icon-rolleyes:
  15. Grncarija

Njihove "rekorde" je uzaludno obarati
  16. Grncarija

Akcija dobrovoljnog davanja krvi, odvijaće se u Institutu za transfuziju krvi Beograd, Svetog Save 39, na Vračaru i to u sledećim terminima: 0̶3̶.̶ ̶j̶a̶n̶u̶a̶r̶:̶ ̶o̶d̶ ̶0̶7̶ ̶d̶o̶ ̶1̶9̶ ̶č̶a̶s̶o̶v̶a̶ 06. januar: od 07 do 15 časova 08. januar: od 07 do 19 časova...
  17. Grncarija

Dule Vujošević

Dule ponovo pogadja metu :clap
  18. Grncarija

Mirise na to da je nesto zapelo oko McLeana pa sad Ostoja vadi fleke sa pricom oko Lauvergna.
  19. Grncarija

Cekamo jos da klub potvrdi. Izgleda da je zaista registrovan...