• Dušan Filipović - Makarije - Idio hroma (1979 - 2019)

Резултати претраге

1. kujblo70

FK Partizan 2019/20

FK Partizan nije video titule od 1948/49 do 60/61, FK Partizan opet nije video titule od 1964/65 do 75/76, uz jos dve duze pauze od 4 i 5 sezona bez titule. Navijac partizana rodjen npr 1943, do svoje 17-18 godina nije znao sta je titula (imao je samo 5 kad je osvojena poslednja)...
  2. kujblo70

FK Partizan 2019/20

Svi u Rio de Janerio!!! nema sambe tawambe i crne mambe, nema juga, nema drug do druga, nema titule osim u kupu, svi u septicku, svi u rupu!!!
  3. kujblo70

FK Partizan 2019/20

Razbaskario se sam gajbi, sipao sebi rakijicu dve i aj kao da odgledam... popio 5-6-7 zavozalo me, a u kurac bas.. Trebao sam po svaku cenu u Sentu, ne bi bio nalupan sad.. Napred Partizan!
  4. kujblo70

FK Partizan 2019/20

cveklica :)
  5. kujblo70

FK Partizan 2019/20

Nazlost necu moci danas da budem u Senti, a bas sam zeleo, jer se nekako i pribojavam utakmice. Opet verujem u pozitivan naboj nase ekipe i ako mislimo drknuti kurvetinu u rupi, trebali bi i ove da dobijemo.. Ocekujem cvrstu utakmicu sa dosta lepih poteza nase ekipe jer Partizan je lepota igre...
  6. kujblo70

KK Partizan 2019/2020

da vas uvek neko grli kao Pejners Tomasa :)
  7. kujblo70

ПАРТИЗАН - Радник 3:0, играч утакмице

Pojacanje iz Monaka klasa iznad na terenu.
  8. kujblo70

KK Partizan 2019/2020

Sam lepo napisao juce? Da izginemo svi i da uzmemo SVE SVEEEEEEEEEE SVE
  9. kujblo70

KK Partizan 2019/2020

ja sam u fazonu “svi di izginemo” za svaki trofej.. da uzmemo i kup i eurocup i aba i kls i onaj abakup smo vec uzeli.. 5 trofeja i aukurac! Napred prokletnici, napred Partizan!!!
  10. kujblo70

Partizan i mediji

u ovom vremenu medijske sodome i cigomore, ovakvi tekstovi su za crno belog oskara.
  11. kujblo70

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

kakav klasik, kakav Partizan, kako sam zadovoljan!!
  12. kujblo70

FK Partizan 2019/20

ima li negde prenos danas?
  13. kujblo70

czvfmp - PARTIZAN NIS 92:86, igrač utakmice

Jare zbog cojones!
  14. kujblo70

FK Partizan 2019/20

ja sam toliko odusevljen da bi voleo da gledam dva nasa tima kako igraju jedna protiv drugog.. mladji vs stariji ili kako god se podele, siguran sam da bi bio odlican fudbal! Lokomotiva ima 34 boda u Premijer ligi i deli trece mesto sa CSKA i Rostovom.. prezadovoljan sam!
  15. kujblo70

Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

David Manga je objasnio zasto nije ostao u Partizanu, inace sasvim solidan igrac za nase uslove, i dobro je odigrao u Izraelu posle.. ali da, poenta stoji. :)
  16. kujblo70

Jbg brate ja sam se kleo nekada davno u Arnauta, pa ga pustise i on ne napravi nista bas.. Mnogo je faktora koji ce na kraju odluciti da li ce neko postati dobar fudbaler i da li ce to biti kod nas ili negde posle nas.. Struka (nadam se da je struka) odlucuje, gleda, bira, ceni i na kraju...
  17. kujblo70

@Laki T. zasto bi bio Nikon? ofanzivni vezista? to u mnogo razlicitih sistema mogu biti 2-3 pa i 4 igraca na terenu... Ja bas mislim da Laza vredi mnogo mnogo vise nego sto je generalni utisak..
  18. kujblo70

Ruznal pise da ce Denis Stojkovic kod nas.. Mali je prava oldschool desetka, kazu ulog za buducnost, ja kazem give kids a chance.
  19. kujblo70

Mene raduje (koliko sam primetio) da decko koristi obe noge i glavu.. visok procenat realizacije dolazi iz toga, nema mnogo namestanja. I believe in Savo&Djumi
  20. kujblo70

FK Partizan 2019/20

klinci me raspametili!!! bravo bre deco bre! jos jedna generacija zbog koje cu plakati sto ne igraju zajedno i kukumavciti nad vlaznim snovima sta bi bilo da igraju zajedno 10 god u Partizanu.. (pavlovic-bleki stoperski tandem i vec sam orgazmican.. a gde Stevanovic Lazar Pavlovic.. a...