• Dušan Filipović - Makarije - Idio hroma (1979 - 2019)

Резултати претраге

1. Maestro

Rukometni klub Partizan

Nadam se da se ovim milionima razbacujes u dinarima? :D
  2. Maestro

Odbojkaški klub Partizan

To nisam znao, mislio sam da je njihov. Ali je u suštini i nebitno, jer kako je lepo rekao, u ovoj zemlji se ljudi samo lože da vole sport i žele da veruju da je tako a u stvari ih zabole. Pa tako, kad se zanemare fudbal i basket, lako je videti koliko ima transfera izmedju dva kluba u...
  3. Maestro

KK Partizan 2019/2020

Divan trenutak za citiranje Jokana... Lep dan danas?! :icon-cool:
  4. Maestro

Odbojkaški klub Partizan

Evo... https://mondo.rs/Sport/Ostali-sportovi/a1282981/Bojan-Janic-intervju-Srbija-nije-sportska-nacija.html
  5. Maestro

Odbojkaški klub Partizan

U tim manjim sportovima nema ni blizu tenzija i netrpeljivosti kao u fudbalu i košarci, i medju nama navijačima. Razlog? Verujem da je dobrim delom objašnjen u intervjuu našeg trenera Bojana Janica, koji je inace igrao za njih i njihov je navijač a eto sedi na nasoj klupi... Ko nije, može da...
  6. Maestro

Odbojkaški klub Partizan

Navodno, kako sam čuo iz odbojkaskih krugova, cigane smo pustili da bi se izdigli iznad rivala za opstanak. Ispostavilo se da mi i sa tom pobedom ne bi makli sa treceg mesta, a cigani su za pobedu iznad Ribnice od koje su sinoc izgubili u Kraljevu! Moguće da je tacno jer se u odbojci gaje ti...
  7. Maestro

Odbojkaški klub Partizan

Ne brišu se bodovi, nastavlja se dalje nadovezujuci se na trenutni bodovni saldo.
  8. Maestro

KK Partizan 2019/2020

Dosta sa tim pricama i slovima, neka piše ko kako hoće, dok god ne vredja i krši pravila!
  9. Maestro

PARTIZAN NIS - Budućnost VOLI 87:82, igrač utakmice

Mozli. Zbog energije, požrtvovanosti i što je čovek od gume, kome samo nabacis u reket uvis, i to je space jam kucanje :D
  10. Maestro

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Zvanično. Ugovor na godinu i po.
  11. Maestro

Odbojkaški klub Partizan

Kako nebitan kad nas je izbacio iz borbe za neko od prva dva mesta?!
  12. Maestro

Ne znam kakav je covek, ni on a ni ovi sa kojma ga poredimo. Sto se tice igrackih kvaliteta... da ne jurim sad po transfermarktu, ali ne bih bas rekao da se naigrao nesto mnogo u poslednjih 4-5 sezona. Tacno je da isto vazi i za Lazara Markovica i Asana, ali oni su mnogo mladji i na njima ce se...
  13. Maestro

Ali... realno, gde bi on? On igra na krilnim pozicijama, nije klasican spic vec dugo. Mi smo na tim mestima vec popunjeni prilicno. Tosic, Markovic, Asano, Stevanovic koji se projektuje za narednu zlatnu koku i igrace dosta narednih meseci (do prodaje), tu su i Lutovac i nesrecni Ivanovic...
  14. Maestro

Odbojkaški klub Partizan

Oni razbijaju, osvoje im polovinu poena na svakoj utakmici. Kejta je iz Malija, a ovaj drugi iz Libije.
  15. Maestro

Odbojkaški klub Partizan

@STOOOLEEE Koji rezultat? Koliko smo vezali pobeda, 6-7? Jel su to Vojvodina i Niš kuksnuli, ili smo ih prešli zahvaljujući set kolicniku?
  16. Maestro

Bivši igrači KK Partizan po svetu

Fans of Sars and Kiki like this! :D
  17. Maestro

Odbojkaški klub Partizan

Dobili smo 1-3, teže nego što se očekivalo, izgubili smo prvi set i treći dobili na razliku 30-28.
  18. Maestro

Odbojkaški klub Partizan

Ribnica je krš živi, očekujem laganu našu pobedu!
  19. Maestro

Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

Da l' ste normalni vas dvojica? :D Za sad oprost grehova, još su novogodišnji praznici, al' batalite tog Džeka i rakiju!
  20. Maestro

Koliko ja nisam voleo Fejsu, jedva sam čekao da ode. Ali daj da se ne zajebavamo, on je ozbiljan igrač za naše uslove i potrebe, sa ogromnim iskustvom, koje je skupljao u najboljim klubovima u svojim ligama, koji znaju kako se trofeji uzimaju. Portugalska liga tretira brazilce kao domaće igrače...