Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Euroleague 2025/26

    Je l ima neko link za yt prenos? Rd live I atdhe puca puknem im kevu
  2. Kup Radivoja Koraća 2025.

    Realno je da u nis idu karlik, sterling, tajrik i dejvis
  3. Evroliga 2024/2025

    Sta rekoh ja posle derbija? Nema kukanja nema euforije. Mozemo u top4 ,top6 ,play in,a mozemo i da ga izduvamo. Jbg takva tura. Ako cemo ono sto ovde niko ne voli ,a to je realno ,do zadnjeg kola ce biti pegla od 6og do 10og mesta
  4. Evroliga 2024/2025

    Jbt 10 kola 3 pobede nas dele od 5,6 mesta a neki pricaju o borbi za plej in Pariz, bajern, zalgiris i vrv efes ga duvaju. Mi ostali kako se poredjamo gore
  5. Evroliga 2024/2025

    Sigurno nemas nalog na delije net? "Свака борба има своје ратиште па тако и морамо бирати где водимо те битке" Ovo je tako generalstabovski plus obavezna cirilica. Partizan sampion- vucicu pederu celu tekmu !!
  6. Evroliga 2024/2025

    Ja ovde uglavnom citam ali sad moram da kazem da nemam sta da kazem Sukurac vise
  7. Evroliga 2024/2025

    Bukvalno smo imali bolji sut od njih.
  8. Evroliga 2024/2025

    Koliko znam pao ga je osvojio, a ovde nas covek poredi sa njima
  9. Evroliga 2024/2025

    Neuigranost i dizanje forme je jedno, sastav zelenih ustasa iz prosle sezone i nas iz ove sasvim nesto drugo. Niti cemo mi da napravimo doselekciju niti ovaj tim ima kvalitet za borbu za trofej el
  10. Evroliga 2024/2025

    Juče bukvalno bio najgori..siluje..bolje sto nije dosao
  11. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Nije Luca vise onaj koji je bio kod nas. Povrede,godine i ako cemo realno igrac kome je najveci domet bajern, nije za nas ako zelimo f4. Vratio se bio i novica pa nista nismo dobili tim. Lepo je imati srce i muda, ali bez sposobnosti ,znanja i fizikalija dzaba ono prvo.
  12. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Jesam ja jedini koji ne zna sta je radja rekao/uradio pa razocarao neke. Ja ga znam kao osvedocenog ustasu koji svaku priliku koristi da velica i slavi njegove "bojovnike " branitelje i ostale "postrojbe "
  13. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    A ne treba mi stalno,par puta se desi da sam van srbije pa se ne bih cimao oko naloga,registracije,online placanja itd Nemam ni racun u banci kamoli da placam nesto na netu.ja sam po tom pitanju pecinski covek :D
  14. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Mozda nije za ovu temu,ali zbog basketa mi treba :D RD LIVE je ocigledno pukao, jel zna neko neki slican sajt? Nisam u srbiji ove nedelje, trebace mi za EL
  15. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Odigras dobru odbarnu, pametne napade i 4x izgubis loptu pri izvodjenju i izgubis utakmicu.Da li je realno?
  16. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Ili cigan ili ima 12 godina. Nemoguce da neko bude ovoliko retardiran da napise nesto ovako posle jednog poraza koji je lako mogao da bude i pobeda u derbiju koji ni o cemu ne odlucuje. Jel boli poraz ? Boli pa sta. Bilo ih je i bice ih, ali zbog poraza pljuvati zeljka i igrace budi bog s nama
  17. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    A vi i dalje pljujte madara :D
  18. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Izgubili smo kad je naneli (koliko se secam) na plus 4 umesto da zavrsi pod kosem izbacio napolje zeku na 3. Posle toga ni trojka za produzetak mi nije dala nadu
  19. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Bukvlano najocekivaniji poraz. Pocetak sezone, mi mesec dana na okupu sa 2 nba igraca prvi put u evropi, oni sa skoro istim sastavom, domaci teren..opusteno
  20. FK Partizan 2023/24

    Sta je tacno bila diskriminacija? Ozbiljno pitam,ne secam se niceg sporno
Top