Резултати претраге

1. Spalding

KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

Ljudi dugo nije bilo reči o timu, kapiram da je osnova ostala gde treba i da svi zapravo čekamo potvrdu 4. juna da pre svega ostaje Trinkijeri (mada ja ne sumnjam uopšte) i da se onda raspišemo. Koliko sam uspeo da pohvatam sa raznih strana (pouzdanih manje ili više) stvari stoje ovako...
  2. Spalding

Dule Vujošević

Dule je tolika veličina da sve što kaže poslušaću čak i ako mislim drugačije. Znam sve i ne smatram sebe glupim, ali neka. Ako on kaže da treba podržati Ostoju, neka tako bude! Uzimam sezonsku i sledeće sezone čak i ako ostane odluka da igramo EC...
  3. Spalding

KK Partizan 2019/2020

Pantić upro ko bik na pizdu da dokaže kako Vučelić i g. Ostoja NISU ISTO, a general ga oduvao k'o slinu. :D
  4. Spalding

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Narode, što se držite za svaku reč? Nisam bio maliciozan. Ugnjavio sam i boga i ljude pa neću više da pišem na istu temu... Ko god je hteo davno je pročitao šta mislim. Kažem da ih "imamo" u smislu da su prilikom poslednjeg glasanja u ABA jedino oni bili na istom stanovištu kao i Partizan, a...
  5. Spalding

@serAlex Partizan u ABA ima samo Igokeu, svi ostali su na suprotnoj strani. Dakle, nemamo većinu. U EL nemamo većinu, čak ni adekvatnu informaciju ne možemo da dobijemo a ne neku većinu. To ipak ne znači da nismo ni za k - Ili ipak nismo ni za k? Pri tome, g. Jordi nas vidi da nismo ni za k...
  6. Spalding

Pa ako je tako onda lepo svi zajedno treba da bodrimo Partizan u BCL tamo se ordeni sigurno ne dele. Zašto misliš da je naginjanje ka EC časnije od odlaska u BCL? I zar nije svejedno ako već kažeš da se bitka izgubila još odlaskom DV-a. Časno je priznati onda taj poraz i otići u BCL a ne pustiti...
  7. Spalding

Naravno da sam ja za EL 1000% al držim da smo mi istu već zasllužili. Ako g. O može da obezbedi poziv ok, ako ne može onda mi je BCL ispred EC-a, posebno ako se takmičenju priključe Unikaha i Panatinaikos... Mada ni ekonomska računica nije za baciti u slučaju BCL-a. S druge strane ne razumem...
  8. Spalding

KK Partizan 2019/2020

4. juna... Tako je najavljeno. Inače, ne mora da se izvinjava pošto je već izjavio da će mu biti "POSEBNO ZADOVOLJSTVO" da igra u ABA protiv Borca kome i jeste mesto među "velikanima iz ABA"...
  9. Spalding

Tačno, bitni su taman koliko je Partizan bitan u EL ili ABA ligi zadnjih 6 godina, s tim što je FIBA sama sebe posrala prodavanjem takmičenja a nama je to sticaj čudnih okolnosti doprineo. Koliko gospodin O. ima uticaja na ABA i EL, toliko i FIBA ima uticaja na evropsku klupsku košarku.
  10. Spalding

Zato i jeste logično da odemo iz EC-a zar ne? Pošto je sve očekivano, pošto smo svakako sve znali i pre nego što će da se desi... Hitno u BCL i eto. Mada ja ne mislim da su kriterijumi koje EL i Bartomeu koriste dobri. Još jedan + razlog da se ode odatle. Ako je sve što si napisao "realno" onda...
  11. Spalding

Nije svejedno. Možeš da sastaviš i najbolji tim da se boriš za titule pa da ti Bartomeu pozove Virtus kojeg je Partizan omlatio 2x kako kući tako i u gostima. Mogu da ti se dese Beronovi četvorokoraci, da ti se poništi liga iako je ostalo svega jedno kolo do kraja. Dakle, ne igra ti ni trener ni...
  12. Spalding

Slažem se u BCL pred 20.000 ljudi da vide kakav su spektakl propustili u EL ove godine. Platio bih kartu po duploj ceni samo neka izađu iz EC-a i ABA ima Ostojinu sliku da okačim u dnevnu sobu da svi vide! Ima da ga stavim za avatar! Zar vama ni posle ove izjave G. Jordi-a još uvek nešto nije...
  13. Spalding

@cvetkobre Nema razloga ni za nadu. Skotovski Klub (SK) je već objavio izjavu u kojoj G. Jordi kaže da "Virtus želi u EL" Nemanja-950 a kako nisi primetio da je post #26.416. odgovor na poruku meni u postu #26.415. u kome mi se obraća sa "NAPORAN SI". Pri čemu jeste uvreda kadaa nekom kažeš da...
  14. Spalding

Što se tiče "nekog drugog kluba", nemam sumnje da je G. Jordi mislio na Virtus ali nemam ništa protiv da igramo EL jer smo je zaslužili. Protiv sam da se igra EC ponovo ili da se ostaje u ABA bez prethodnog poziva u EL, pošto G. Jordi ucenjuje redovno našim ostankom u ABA. Iskreno, najbliži sam...
  15. Spalding

KK Partizan 2019/2020

Izvini, a gde sam to rekao da Ostoja ima više para? Naprotiv, Ostoja nema para a mora srati da ih ima isto! DV to nije radio, već direktno u glavu, paf! I to sve u vreme dok je Danilović bio predsednik kluba. A zašto nije ostao? - Nije, iz istih razloga iz kojih ni jedna legenda nije htela da...
  16. Spalding

@Nemanja-950 jel se ti stvarno praviš da ne razumeš ili si ciničan i bezobrazan prema svima koji ne misle kao ti? Zašto se ti brate ljutiš na nas jer ne mislimo isto? Potprcacaš tu svakoga ko napiše nešto u stilu da Ostoja moćni ide u PM ili da Partizan igra FIBA LŠ sledeće godine umesto...
  17. Spalding

KK Partizan 2019/2020

E moj ti... Pa nemam šta da ti odgovorim, dovoljno mi da te citiram i sve sam rekao.. Dule je izgubio posao u Partizanu jer se borio za isti. Danilović otišao iz kluba jer "više ne mogu da pomognem Partizanu..." a Ostoja još uvek sedi u toj fotelji zato što ćuti i kolaboracioniše. Dule i...
  18. Spalding

@kontraAV 1000% se slažem samo bi bilo bolje da se ponovi u februaru ili martu kad sezona poodmakne :)
  19. Spalding

I Unikaha dobila poziv od FIBA LŠ imaju rok do 5. juna da odgovore... Ako je Ostoja zakazao KZN za 4. možda se moja želja i ostvari...
  20. Spalding

KK Partizan 2019/2020

A znaš li koliko bi bili zapravo "SREĆNI" kada bi danas moglo da stoji naslov "7 titula "zvezde"" za 7 godina ABA! a onda samo staviš zagradu ovako (iako treba naglasiti da u takmičenju nije učestvovao PARTIZAN). Meni bi ova zagrada bila dovoljna da objasnim svaku njihovu titulu. Učestvovali...