Резултати претраге

1. Nemanja-950

Bivši igrači KK Partizan po svetu

https://nova.rs/kosarka/mega-milojevic-nba-vlada-jovanovic/
  2. Nemanja-950

FK Partizan 2019/20

Nisam pisao zato što ne mogu da garantujem da se to stvarno desilo niti sam to rekao u poslednja 2-3 upisa, ali mogu da garantujem da su ljudi pričali o tome pre mesec dana i da se "znalo". Pa imaš ovde čoveka koji ti kaže da je pričao o tome sa ljudima sa foruma pre 20-30 dana. Da ponovim, ne...
  3. Nemanja-950

FK Partizan 2019/20

Ljudi su znali za samaranje i pre ove vesti.
  4. Nemanja-950

FK Partizan 2019/20

A očekivao si da Savo kaže da je istina?
  5. Nemanja-950

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Slobodno odgovori na upis, ove dubokoumne zajebancije me ne zanimaju a i ne dobijaju mi se poeni.
  6. Nemanja-950

FK Partizan 2019/20

Zašto bi bilo čudno da se tako nešto stvarno desilo? Već su šamarali i šutirali ljude u prošlosti, da ne kažem ubijali.
  7. Nemanja-950

Te legende bi mogle prvo da progovore, makar da znamo da su živi i zdravi, ne očekujem od njih da uđu u upravu i daju svoje pare, nisam budala. Pošto nema ništa ni od jednog ni od drugog, koja je opcija? Da plačemo po forumu i da pričamo o tužnoj sudbini? Neka, hvala. Što se tiče bezobrazluka...
  8. Nemanja-950

Pa gde su legende? Ne racunam njega kao nesto ozbiljnog nego pitam ovako.
  9. Nemanja-950

Ok, mislio sam da si ozbiljan
  10. Nemanja-950

Zbog?
  11. Nemanja-950

KK Partizan 2019/2020

Kome bi to promenilo utisak? Većinskoj Srbiji sigurno ne bi, a meni nema šta da menja jer mi je svaka njihova titula sranje nezasluženo. Ostale ne zanima. Pa nisu ni "devedesprve" igrali ovi i oni, pa je l' ih je to sprečilo da kenjaju o tome 30 godina?
  12. Nemanja-950

KK Partizan 2019/2020

Znaš koliko ih boli uvo, pa oni i hoće da napustimo takmičenja. Vratiš se u 2015/16 i pročitaš naslov "stavljamo tačku na crno-beli svet".
  13. Nemanja-950

PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

Već 3 godine 5:0 je trebalo da bude
  14. Nemanja-950

Može i ova tema pod ključ
  15. Nemanja-950

Nema potrebe meni da se izvinjavaš, nevezano za to što od početka gledaš sa visine. Nijedan igrač nije pokazao ponašanjem a ni rečima da mu se duguje novac, ranije to nije bio slučaj. Ne znači da sam nečiji bot, samo kažem da ovi očigledno bolje čuče i mole. Dovoljno nije, u smislu da nam više...
  16. Nemanja-950

Ja o tim parama i pričam. Toliko je očigledno dovoljno. Nek plati Trinkijerija, Voldena, koga kog. Ako im se ne igra Evrokup, doviđenja, propasti nećemo. Edit, nismo možda peti nego četvrti u ABA, ali to nije ni bila poenta.
  17. Nemanja-950

Dobro, videćemo. Ove godine su pare našli. Kome je morao da svira u kožnu frulu, ne interesuje me.
  18. Nemanja-950

Što se mene tiče, ne mora ništa ni da priča. Nek traži pare da plati pojačanja koja ovi budu tražili, nama je parket jedina šansa i tako će da bude sledeće godine, one tamo, one tamo..
  19. Nemanja-950

@Spalding Ne znam zašto pišeš kao da je samo tebe ovo pogodilo. Svi smo hteli, ali ispalo je tako da smo prošle godine bili bliži nego ove. Znam da bi većina nas lakše podnela poraz na terenu nego ovo. Strašno je, nezamislivo, kakva je sezona prekinuta, sa potencijalom da bude jedna od...
  20. Nemanja-950

KK Partizan 2019/2020

Koja je uopšte šansa da se o tome razmišlja u klubu? Ostaje ti trener, ostaju igrači, imaš šansu da dovedeš neko kvalitetno pojačanje u već formiranu i uigranu ekipu koja je bila najbolja u svakom takmičenju, a ti odabereš da igraš lš. Ne vidim to kao realnu opciju. Optimista sam još uvek.