Резултати претраге

1. Tomic11

ПАРТИЗАН - Младост 4:1, играч утакмице

Asano macka pokidao
  2. Tomic11

Dule Vujošević

Nista cudno za nas. Tako imamo neke sto nas sad ubedjuju da je FCL takmicenje za nas.
  3. Tomic11

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Toliko stranica ispisano i toliko gluposti receno. Zar ste toliki debili da mislite da bi pricao o EL da nije dobio obecanje da cemo je igrati, pa cak su i neki nasi kosarkasi pricali u krugu prijatelja da cemo je igrati. Bartomeu opet prevario i to je to, Virtus isto tako. Sta mislite sto je...
  4. Tomic11

KK Partizan 2019/2020

Aman zaman ljudi nije bilo poziva nikome uopste, ne budite jebeni retardi.
  5. Tomic11

A ko je doveo tog trenera i igrace? Musa Cazim Catic?
  6. Tomic11

A ove sezone smo uradili nista?
  7. Tomic11

KK Partizan 2019/2020

Vrlo moguce da se nastavi da bude vuk sit i ovce na broju.
  8. Tomic11

FK Partizan 2019/20

Treba da se obori rekord od sest vezanih, gde ste pozurili? Pustite sportskog rivala da i on osvaja malo.
  9. Tomic11

Igramo EL, opusteno.
  10. Tomic11

KK Partizan 2019/2020

Kakva fiba liga sampiona, bolje nista ne igrati.
  11. Tomic11

KKP - nostalgija, legende i stare slike

Treci najgledaniji video profila Evrolige Prelepota
  12. Tomic11

KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

Ma sta vam je Rasa je ostao u Bg da bi zastario postupak protiv njega u USA Ovde nema ekstradicije ili kako se vec kaze, ovde je slobodan ko galeb mogu do sutra da ga traze :buhaha
  13. Tomic11

PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

Ako me secanje dobro sluzi, mi smo pod Grantom igrali derbije kao celu istoriju. Vrsimo im opsadu gola, oni iz dva suta daju isto toliko.
  14. Tomic11

Dres Partizana - nekada i sada

Sponzor ne moze tako, mora da bude uocljiviji, a posto je nasima u marketingu tesko tri slova odstampati sa vecim belim/crniM dropom onda zveku sva slova na pravougaonik i cao
  15. Tomic11

PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

Prva evropska utakmica starijeg klinca, 2 godine i 8 meseci imao, celu utakmicu ga drzao jer je zapad bio pun ko sibica. Mislim da sam to 100 puta do sad napisao :D
  16. Tomic11

Lepo sam ja napisao da je Partizan najveci gubitnik u Evrokupu zbog ovog virusa.
  17. Tomic11

U poslednjih par dana nas je napustilo mnogo Grobara a ti nisi ostavio nijednu poruku osim te kako ce cigani da igraju EL. Jedino te poruke pises, a ime i prezime u niku ti vrede koliko i coveku gde pise Stojance Ristevski.
  18. Tomic11

milane je l’ ti dodjes ista drugo napisati osim da cete igrati EL i sledece godine?
  19. Tomic11

KK Partizan 2019/2020

Nek’ se eurocup nastavi pa kad god, taman posla da se prekine sad a da nam daju titulu nema osnova jer nije bilo neke tabele kao u ABA
  20. Tomic11

Dres Partizana - nekada i sada

Nije to Krst nego prostor za reklamu, a sve i da jeste ne vidim sto bi smetao. Pravi se tako da ne bi reklama "strcala" kao sto nam sad izgleda.