Резултати претраге

1. Sasha Bely

Budućnost KK Partizan - koje takmičenje treba odabrati?

Sacekati odluku oko Virtusa i Pao... Ako nas tu opet zaobidju ici u LS i poceti lobirati kao jedan od najvecih klubova u tom takmicenju za sto veci uticaj u bordu (ili kako god se zove upravljacko telo). Misljenja sam da je i sad to takmicenje po kvalitetu slicno Ec i da nece ni djordijeva...
  2. Sasha Bely

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Terati ih u tri picke materine... Ne igrati vise Ec dajte Fibu da probamo nesto novo!!!
  3. Sasha Bely

I koja je varijanta bolja za nas? Da se nastavi ili ne?
  4. Sasha Bely

Ne svidja mi se sustina... ukratko opet ce da iskrsne neki zenit ili virtus pre nas. Za mutirana govna tek da ne pricam.
  5. Sasha Bely

Posto turnir traje 2 nedelje jel se i dalje igra na 2 pobede? Ne verujem da ce da se igra jedna utakmica u 5 dana...
  6. Sasha Bely

https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2020&mm=04&dd=30&nav_id=1679799 Pitamo li se mi ovde nesto?
  7. Sasha Bely

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

I koliko ne na kraju imao godina kad je bio kod nas? Zna li neko odgovor na vecnu misteriju? :D
  8. Sasha Bely

KK Partizan 2019/2020

Ocekivano sastanka nije prosao dobro... gde ces sa govnima da se dogovoris. Ima li neko neki info ?
  9. Sasha Bely

KK Partizan 2019/2020

Mnogo tezak izbor. Srce kaze Bo, Bogdan, Brat, Jo i Miloje. Realno Bo, Bogdan, Berta, Miloje, Pekovic.
  10. Sasha Bely

Od kad se u hotelu baca smece? Jos ispada da treba da trazi kontejner... IQ kao broj kopacki
  11. Sasha Bely

https://sport.blic.rs/fudbal/evropski-fudbal/nikola-ninkovic-beograd-korona-virus-srbija-najnovije-vesti/yjnne9z Veceg debila skoro kao klub nismo ,, napravili”...
  12. Sasha Bely

KK Partizan 2019/2020

Da ali zaboravljas da mi kasnimo za Italijom 15 dana. Znaci ovde jedino da se igra preko leta.
  13. Sasha Bely

KK Partizan 2019/2020

Da ponovom jos jednom mada sam verovatno vec dosadan. Kosarka se ove godine 99% nece igrati. Zato o nekom f4 i bilo kakvim utamicama je glupo i pricati. Cela Evropa uvodi sve rigoroznije mere, iz dana u dan je situacija sve gora a mi kasnimo za njima (epidemiolosski) desetak dana. Znaci ponovno...
  14. Sasha Bely

KK Partizan 2019/2020

Ili je ovaj decko mnogo dobar ili je nasa liga mnogo slaba. Pokazace sta je tacno sledeca sezona.
  15. Sasha Bely

KK Partizan 2019/2020

Nadam se da ce se ovo brzo resiti jer je po zakonu zabranjen trening. Mora Aba da donese neku odluku sto pre. Sta da igramo posle mesec dana netreniranja?
  16. Sasha Bely

Rukometni klub Partizan

Mislis gde nece igrati :D gotovo je sa rukometom za ovu sezonu. Kako mislite da nam daju titule u Aba i Ec ako se rukomet igra normlano:D
  17. Sasha Bely

Nije tacno. Kolega citas li ti nuklearni otpad? :D Imamo debatu bolju nego ovi strucnjaci koji drze konferencije.
  18. Sasha Bely

Sutra uredba ili odluka stupa na snagu...
  19. Sasha Bely

To je samo prodavanje magle... moze korona da ide i bez temperature. Ukratko najebali smo. Ovo ce ostati na snazi minimum mesec sama taman kad su nam sve bitne utakmice.
  20. Sasha Bely

KK Partizan 2019/2020

Sve sem stoka razlike apsolutna sramota. Em nam treba sto bolji skor zbog 1. mesta em govna treba poslati u Aba 2 pa nek tamo pustaju pudline satelite.