Резултати претраге

1. tintin

Rhyl & PARTIZAN (Black&White friendship)

Wish they had a fan like a Serbian President Aleksandar Vučić is whose stooges under government control recently managed to simply write-off 17 million EUR of debt owed to Agrobank Belgrade by his beloved rotten club ꓤꓱꓷ Ꙅꓕꓯꓤ Belgrade…
  2. tintin

PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

Hvala za ovaj snimak. Ovo je bila sezona nakon što nam je cigan šajber ukrao titulu, a u prelaznom roku Milko prešao kod nas. Atrmosfera na stadionu je bila kao u pretis-loncu, (ako se neko još seća šta je to). Svi smo bili napaljeni da ciganima na terenu jebemomater, ali najstrašnije. Po...
  3. tintin

FK Partizan 2019/20

Mi smo ovu utakmicu odigrali bez ključnih igrača (Suma i Natko od dvadeset i nekog minuta) i teško da je moglo da bude drugačije. Ono što mi je nerazumljivo je količina netačnih dodavanja čak i u najčistijim situacijama, pa makar da se radi o drugoj postavi. Neshvatljivo.
  4. tintin

VК Partizan, PK Partizan

Realno, na šta bi ličilo takmičenje u vaterpolu na ovim prostorima, bez Partizana. Međutim, kada ludaci počnu da kreiraju stvarnost i ovakve besmislice postanu moguće.
  5. tintin

ПАРТИЗАН НИС-Тренто 91:75,играч утакмице

Realno Jare, a podsticajno ipak glas Jankoviću
  6. tintin

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Utisak večeri bacanje Mekadua za loptom u autu i pritrčavanje Jaramaza, brat Mekadu se raduje svakom košu kao malo dete. Izvanredna atmosfera u timu. Inače laganica, mada kada vidim kakve majstorske koševe su pogađali, nije mi jasno da gube po dvadeset razlike.
  7. tintin

FK Partizan 2019/20

https://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fudbal/derbi-partizan-zvezda-savo-milosevic-besan-upao-na-teren/jqdgm8b
  8. tintin

FK Partizan 2019/20

Na Kosovu i Metohiji samo nešto ovog tipa: https://www.alo.rs/sport/fudbal/ekspedicija-partizana-u-kosovskoj-mitrovici/292626/vest?utm_source=b92&utm_medium=exchange
  9. tintin

FK Partizan 2019/20

I onda ti pehar pobednika uručuje prijatelj ovoga, Haradinaj ili neki drugi zločinac. Rano je za takve egzibicije bratstva i jedinstva
  10. tintin

FK Partizan 2019/20

Ovde se ne radi da se dole teško živi, oni su životno ugroženi i u takvim uslovima je besmisleno gostovanje u Prištini.
  11. tintin

FK Partizan 2019/20

Mi ne možemo da se ponašamo autistično i ignorišemo naše ljude koji žive na Kosovu i Metohiji i u kakvim uslovima žive.
  12. tintin

FK Partizan 2019/20

Partizan neće biti šampion sve dok je na vlasti ovaj što neće da raspiše izbore jer je "sutradan rođendan čerge"! Pa ja ništa bolesnije nisam čuo od kada sam živ (ova izjava mi je preneta, nisam je video ni čuo). Svi su ovde izgleda zaboravili kakav potres je izazvalo ono gaženje kučke u...
  13. tintin

ПАРТИЗАН - черга 0:0, играч утакмице

Ostojić. Bez dileme, nešto i zbog "minulog rada", a danas pre svega zbog odnosa prama igri i besprekorno odigranoj utakmici.
  14. tintin

FK Partizan 2019/20

I još +faul, guranje igrača, koji prima loptu, ispruženom rukom. Ne mogu cigani bez sudije, pa to ti je. Inače, ovo što su juče odigrali je njihov krajnji domet i malo više od toga i to samo zato što smo im mi to dopustili. Mi možemo i morali smo juče mnoooogo bolje. Prvo poluvreme su ladno...
  15. tintin

FK Partizan 2019/20

Aj da se ne lažemo, da smo od ovih govana još i izgubili, ja bih se ubio čini mi se. Pa ljudi ne umeju tri pasa da sastave. Ono što me nervira je utisak koji imam, da nam nije dozvoljeno da igramo. Da se useremo u idilu "novi trener, mlade snage, sve je super, +11 bodova, titula, evropa..."...
  16. tintin

FK Partizan 2019/20

Ja sam odgledao njihove utakmice protiv čukaričkog, "na preskokce" protiv novosadske kurve i celu protiv Inđije. To je jedan krajnje limitiran tim koji bez teške sudijske krađe ili protivnika koji izađe na revijalnu utakmicu ne može ama baš ništa da uradi. Svi parametri, čak i sa ovom našom...
  17. tintin

FK Partizan 2019/20

Ostoja letos nije razmišljao o dimenzijama. :D
  18. tintin

FK Partizan 2019/20

@JasminaT jeste, u startu je bio maksimalnih 120 metara, ali su posle skraćivali dimanzije, ne znam danas kakva je situacija, na slikama izgleda da se po dimenzijama ne razlikuju mnogo, što se svega ostalog tiče, Partizanov je svetlosnim godinama daleko, bliže su gledaoci stadionu, mnogo bolji...
  19. tintin

FK Partizan 2019/20

Evo, koga interesuje,
  20. tintin

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Tošić je zapečatio cigane u prošlom derbiju i tu ima kod mene najveće moguće T na početku. Što se mene tiče, šta je imao da kaže, rekao je na terenu. Došao je povređen, obnovio povredu i duže nije igrao, kada se vratio videlo se da se čuva i ne ulazi u duele jer mu je lekar verovatno rekao da...