Резултати претраге

1. Petar-Skopje

FK Partizan 2019/20

Izvinjavam se sto cu se ubaciti medju vasom kuknjavom, ali mene zanima nesto oko fudbalskih pravila. Zar nije zabranjeno stati tokom zaletanja kada se izvodi penal i ako se to desi ponistava se eventualni gol i igrac dobija zuti karton? Pitam posto ovo su igraci Vojvodine 2 puta radili tokom...
  2. Petar-Skopje

KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

James McAdoo igrace u Japanu sledece sezone. https://sportando.basketball/en/james-mcadoo-signs-in-japan-with-sunrockers-shibuya/
  3. Petar-Skopje

KK Partizan 2019/2020

https://www.euroleaguebasketball.net/euroleague-basketball/news/i/am9neim7ahpbaqym/eca-shareholders-executive-board-announces-decisions-regarding-2019-20-and-2020-21-seasons Deo teksta o ucesnicima sledece sezone:
  4. Petar-Skopje

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Kao sto sam juce napisao, to cu i sada i obecavam da cu se toga maksimalno drzati, da sledece sto cu gledati od Evrolige bice sahrana ovog katalonskog govneta, ako bude bilo prenosa!? :angry-smiley-002: :action-smiley-070: A nadam se da ce se to desiti sto pre, jer gleda mi se kosarku. :)...
  5. Petar-Skopje

Ako kojim slucajem sutra poniste sezonu, a nama ne dodele pozivnicu za Evroligu sledece sezone, sledece sto cu od Evrolige gledati bice sahrana Djordija Bartomeua, ako bude bilo prenosa!?:action-smiley-070::angry-smiley-002: Posto sve navodi na to da ce se sutra "svirati kraj", sto kazu momci...
  6. Petar-Skopje

Ako je tacno ovo sto pise u tekstu (a ima gomilu gluposti) da za svaku utakmicu u punoj areni u Evroligi zarada je 100.000 evra, onda se za 17 utakmica zaradi 1.700.000 evra + eventualne 2 u 1/4 finalu = 1.900.000 evra + zarada od utakmice u ABA ligi i KLSu to ide na oko 2.500.000 evra. Za...
  7. Petar-Skopje

KK Partizan 2019/2020

Odlican, prijateljski intervju Radeta za Srkijem iz Sportkluba! :clap Sve pomalo iz Radetove karijere, plus nesto privatno, kako provodi dane u toku ove situacije. Na kraju je Rade cak i preuzeo ulogu voditelja!:icon-smile:
  8. Petar-Skopje

KKP - nostalgija, legende i stare slike

Ja sam gledao na neke strimove koji su kocili non-stop, cini mi se da sam prvo poluvreme gledao na strim sa TV Avala, verovatno i Arena i Kosava, a drugo (mozda i od pola 2/4) na strim HRTa koji je bio odlican, a tamo Slavko Cvitkovic i Aca trica Petrovic su izdominirali, narocito na kraju! :D...
  9. Petar-Skopje

Top 5 Partizan.net za sezonu 2019/20

Grave apsolutno izdominirao sa klipom!:respect Svaka cast!:clap
  10. Petar-Skopje

FK Partizan 2019/20

Igra ocajna, penal cist k'o suza i to je sve od ove utakmice. Jedino Fica Stevanovic i Asano su se nesto trudili u napadu, Kalaba i Ostoja su posteno peglali odbranu, Natko se rano povredio, a ostali kao da nisu dosli danas na utakmicu!? Najjace mi bilo na kraju kada je Savo izjavio da je...
  11. Petar-Skopje

Mladje kategorije i KK Partizan

Ne znam dali smo mi toliko dobri ili je mozda splet okolnosti da ovako razvalimo protivnike na sastavne delove u prvi dan, verovatno od obe stvari pomalo, a malo vise ono prvo!:šal Slabo pratim mladje kategorije, ali +60 kos razlika nakon 2 meca ne moze biti slucajnost!:clap Danas od 14:00h...
  12. Petar-Skopje

KK Partizan 2019/2020

Covek je lepo napisao da po njemu od Tripkovica nismo imali boljeg sutera, dakle u zadnjih 10tak godina, a vi ste vratili vreme unazad do sedamdesetih :buhaha Sto se mene tice, od Tripkovica do Pejdza neprevazidjeni su Berta i Bogdan, a i njihove igre nakon Partizana dokazuju to. Obojica su...
  13. Petar-Skopje

KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

To je to, oni uvek imaju najtacnije informacije. Bas sam krenuo da pisem da ovaj zabar lupa, ali ovi su me preduhitrili. Ne dovodimo mi nikoga za sicu. :icon-smile:
  14. Petar-Skopje

Odbojkaški klub Partizan

Vracen je fakticki stari sistem rangiranja koje je vazilo "100 godina", pre nego sto su pre 3-4 godine uveli bodovanje (koje uzgred, nije ni lose bilo, mozda i bolje bilo tako nego ovako, ali ajde sad), gde se prvo gledaju broj pobeda, pa set-kolicnik, pa poen-kolicnik. Ako se dobro secam, ne...
  15. Petar-Skopje

Odbojkaški klub Partizan

A u ovim "mini-ligama" sve pocinje od 0 ili prenose se bodovi iz regularnog dela?
  16. Petar-Skopje

Odbojkaški klub Partizan

Po kom sistemu se igra plej-off i plej-aut?
  17. Petar-Skopje

Bivši igrači KK Partizan po svetu

Berta treci na kraju u takmicenju u sutiranju trojki. Imao je prvo 26, pa 22 poena, ali Buker i Hild su sutirali nestvarno dobro. Na kraju je Hild sa 2 x 27 poena poneo titulu! :clap Bila je jaka konkurencija, tako da i ovo trece mesto je uspeh!:clap
  18. Petar-Skopje

KKP - nostalgija, legende i stare slike

I jedan i drugi cini mi se :icon-smile: A u sezoni 03/04 za njih igrao Lukovski, nas bivsi bek. Taj poraz u Pioniru je bio kljucan poraz za nase ispadanje, tj neulazak u Top16... Zar nismo sa njima igrali i u sezoni 01/02 ili u sezoni 02/03? Ne znam zasto ali skoro sam potpuno ubedjen da smo...