Резултати претраге

1. VJ@NS

KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

Ima nešto mnogo gore od tog drugog mesta, a to je uništavanje kluba bacanjem u dugove preko 10m eura i da je uz to sve vreme drugi. Za to vreme ide zaluđivanje mase, bacanje magle, razvodnjavanje kritične mase, gašenje/gaženje identiteta oko kojeg su se ti ljudi okupljali koje proizvodi gađenje...
  2. VJ@NS

Partizan i mediji

Van svake pameti je da bar mi ovde potežemo priču o tome ko će koga da izda Grobari trenera ili trener Grobare i da diskutujemo o tome, i da li je to dobro pitanje ili ne. Zna se ko je odgovoran za stanje! I ko naručuje tekstove, sad je preostalo samo i da se namažemo govnima i po drugi put, dok...
  3. VJ@NS

Partizan i mediji

e druze batali te razrade teme sa farme i zadruge. ne pratim ja to. Afera splet ako ovo onda ono. Pusti te priče, zaprška miriše na kilometar kad dolazi iz šahta.
  4. VJ@NS

Partizan i mediji

Pacovi pakosni nasladjujte se. Ali 13 godina gazenja i unisteno detinjstvo. To cete pamtiti dok ste zivi. Od misa nikad macka mamu vam jebem.
  5. VJ@NS

Šokantno! Ispovest baba Jele: Pobesneli debeli Talijan oteo mi je 300gr čokoladu i pojeo je na moje oči! FOTO/VIDEO Duleta su proglasili nervnim bolesnikom, kradljivcem umetnina, batinašem.... Pojeli smo tu čokoladu.
  6. VJ@NS

Zasto nisam iznenadjen. Zasto mislim da nas tek cekaju bombe. Ne znam. Nama je klub okupiran. Isti je kurac bio novi trener Jakovljevic ili Vladimir Djukanovic Djuka kad mi treba ponovo tim da gradimo 2+ godine. Poslovanje inace pozitivno, stanje redovno. Ko u Vesicevoj ciganki onomad. Valja od...
  7. VJ@NS

Nije lepo od mene, jer cveta cveće u naše preduzeće. :) Samo nemoj da se probudimo jednog jutra sa dugom od 14milki, a sve mi liči na to.
  8. VJ@NS

Da li je dostupna negde na netu informacija o dugovanjima KKP na današnji dan?
  9. VJ@NS

KK Partizan 2019/2020

Biće dobro Betmen, kažu upućeni... Četstitke ekipi i stručnom štabu na pobedi. Sve ostalo za zaborav, i brigu.
  10. VJ@NS

KK Partizan 2019/2020

Usudiću se da kažem, da ovo liči na nešto, igrali dobro ili loše, ekipa nalazi način i rešava stvari. Koliko će nas koštati ova kajgana, Ostoje da se vidi....Nemo' posle da bude ''e jebiga''...
  11. VJ@NS

Liga Evrope 2019/2020

Partizane, hoćeš li pobediti jednom u Beogradu kada treba, jebote, od 66te na ovamo verovatno. Kad treba da pobedi odigra nerešeno kad zaslužuje bod, izgubi, kad je revijalna on pobedi 20-0. Dokle jebote, Lacio, Fener, Porto (prvi put), Real, Apoel, elektro-šokovi poput tikve Tikve, kurci...
  12. VJ@NS

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

KK Partizan. Jer čovek od nečega mora umreti. Čestitke ekipi i treneru.
  13. VJ@NS

Koliki je dug kluba na današnji dan? Može li se to negde videti online? Lična radoznalost.
  14. VJ@NS

KK Partizan 2018/19

On nikad nije bio mlad. :D Sa 14 krenuo da trenira košarku, ako se dobro sećam, sa 17 već u KKP. Čovek iz kadeta pravo u EL. :D
  15. VJ@NS

KK Partizan 2018/19

Izgoreli. Idu ankete i sve što sleduje. Ludilo.
  16. VJ@NS

KK Partizan 2018/19

Sve i sve ali da Filip Čović menja odluke trenera za zadnji napad. Ovo pre njega samo LBJ radio. Čestitke igračima i stručnom štabu na odličnom Kup-u. 35x su šutnuli za 3. Kao nekad. :D
  17. VJ@NS

Krčka se kritična masa.
  18. VJ@NS

I dalje smo klub bez kompasa, svaki dan čitamo o kurti i murti da dolaze, lutamo sa igračima, lutamo sa trenerima (i konceptom), novembar je mesec. Dugovi se smanjuju. Samo da ne bude posle da je smanjen dug sa 2m na 16m eura, po Vesićevom receptu...
  19. VJ@NS

KK Partizan 2018/19

20. VJ@NS

KK Partizan 2018/19

Aleksej perpetum mobile :respect Čestitke momcima, ovi su morali da padnu pre ili kasnije. I dalje propusti u odbrani tipa da nam spotap ćoškara koji nas siluje ostane sam 5 od 6 šuteva...Pejdž definitivno nije mogao protiv ovih, kabasti svi do jednog, i njegova rešenja 2na2 u napadu su nas...