Резултати претраге

1. harakiri

KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

Kakav je to nacin covek nam rec nije rekao i zapalio? Neko ko se izjasnjavao kao Grobar da ode bez da se javno zahvali na podrsci beskrajnoj, na hiljadama kilometara predjenih? Krenulo je od Venezie,Limoz,Trento,Bologna, Slovenija,Bar.Svuda je Partizan ove sezone imao podrsku nije ostao sam. A...
  2. harakiri

Volden i zvanicno u zvezdi.. ostoju treba lincovati jebes voldena al da to dopusta ciganima je sramota.. Do nekih lepsih dana, da prezivimo sa sto manje ponizenja od bande ove okupatorske, posle se vraca General da naplatimo sve ovo.
  3. harakiri

Mogao je Trinkijeri da se oprosti barem lepo od navijaca koji su mu cuvali ledja kleli se u njega dok je ovde bio.. bio nam je kao bog.. jako me boli ovaj odlazak, mogao je da kaze Andrea zasto ide.. Ostoja ovo ti necemo precutati!
  4. harakiri

Ostoja govnarcino jedna bog ce ti suditi majku ti jebem limarsku!!! AT SRECNO! TRADIZIONE DI FAMIGLIA! Vratice se on kad prodju ova nazadnjacka vremena i ispunice obecano!!!
  5. harakiri

Jel ste podrzavali Canka, Peru Bozica i slicne? Zasto da ne damo podrsku Vladi? Ja sam uveren da ce on biti odlican. A pored svega ovoga Dule je pozvao da u nikad vecem broju podrzimo klub. Ostoju vredjati svaku tekmu, ali Vladi podrska, ukoliko ne bude islo oteracemo ga i kraj price al nije...
  6. harakiri

Vladi puna podrska, Grobarcina je sto je bitno, poznaje sistem Trinkijerija koji je davao uspeha, kljuc je zadrzati Matovica i Koprivicu. Podrzavali smo mnoge Vlado je neko ko je to zasluzio. A sto se limarcine tice treba mu se najebavati majke svaku utakmicu, jer je govnar nazadnjacki, a dok su...
  7. harakiri

ovo im ne sme proci da ovo govno cigansko jakovljevic bude trener. Bojkot ukoliko dodje i otici samo na prvu tekmu da mu se jebe mater.
  8. harakiri

Ako bude Dragan Jakovljevic trener kao sto se pise mene hala nece duzi period videti.. Covek je cigan, dolazio na covine tekme stalno, vodio mladje kategorije fmpcz..
  9. harakiri

CMM Dobrodosao! Strasan igrac! Lider sa poenima u rukama, sjajan atleta, prodor odlican, ajde bre jos jace ove godine da napadnemo taj evrokup koji je slabiji nego ranije, da uzmemo trofej i popisamo se zvalavom i coravom u njihove milione koji se slivaju u njihov klub iz zeljeznika.
  10. harakiri

http://sportklub.rs/Kosarka/ABA-League/a335328-Partizan-ima-zamenu-za-Voldena-stize-Mekintajer.html U moru losih vesti evo jedne dobre, izgleda da stize Miler Mekintajer!
  11. harakiri

Mozda je i to resenje samo ne sme da se sedi i cuti to je jedino, al ovo vise ne smemo da trpimo da nas ostoja neki unistava.
  12. harakiri

Mora se bojkotovati kk Partizan, ja ceo dan ne mogu da se smirim i da verujem da vise nema Trinkijerija. Ne znam sta je resenje za ovo, meni je bojkot jedino resenje, mnogo mi je tesko i sve mi je teze da poverujem da se ovo desava.
  13. harakiri

Poslednje upozorenje! Nemoj brojati krvne zrnce igracima. WebCrew edit
  14. harakiri

https://www.eurohoops.net/en/euroleague/1075337/andrea-trinchieri-agrees-to-deal-with-bayern/ Braco Grobari, to je to od Trinkijerija, hvala mu na svemu, voleo bih da progovori zasto odlazi, jadno je ovo prema nama da cuti. Takodje sad je sve jasnije ako i do sad nije bilo jasno, da dok je ove...
  15. harakiri

Slazem se sa idejom da treba bojkotovati, ovo je izivljavanje nad nama koji smo tu svaku utakmicu godinama unazad. Al opet to je tesko ispuniti taj bojkot jer ima ljudi koji to ne bi postovali, bilo bi lepo ne kupimo nijednu sezonsku nista, pa neka onda autobusima dovodi za sendvice ljude na...
  16. harakiri

Ja sam za to da se ode ispred zgrade kk na dedinju i lepo da se tera ostoja, bilo bi lepo organizovati jer ovo prelazi sve granice, opet nas srozavaju na vreme posle Generala, i bicemo kanta za nabijanje.
  17. harakiri

Trinkijeri ako ide i koji god da je razlog, red bi bio da se obrati navijacima, a ne preko tvitera da se oprasta, jer smo zasluzili da cujemo njegovu pricu, i mislim da to nikako nije u redu prema nama koji smo ga bodrili svaku utakmicu i klanjali mu se.
  18. harakiri

Videcemo samo kazem moje misljenje, Volden je covek imao dve top utakmice ostalo je bilo toplo hladno, mnogo vise ce me boleti odlazak Gordica.
  19. harakiri

A to sto nas je Kodi Miler Mekintajer zapratio na instagramu? To niko ne komentarise? On je igrac po mom ukusu i kvalitetniji je od Voldena, verovatno cu sad biti kritikovan kao i kad sam pricao da Stefan Markovic losiji igrac od Gordica, i naravno videlo se sve u areni.
  20. harakiri

Ma mene ne brine odlazak Waldena, vec odlazak Trinkijerija koji je veoma moguc i ukoliko se to desi sledi nam gazenje ponovo kao pre Trinkijerija.