Резултати претраге

1. Grobar92

KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

Ne razumem zašto trčite pred rudu. Sačekajte da zvanično postaje panter...ovako ispada ciganski.
  2. Grobar92

FK Partizan 2019/20

Pre finala skoro da i nema vesti o istom, posle finala...JEBEM VAM MATER!
  3. Grobar92

FK Partizan 2019/20

I prestanite već jednom sa titulom Ćelavog. To se jednom dogadja i nikada više. Kao da neko pogleda Bagnack-a i kaze mu: Pa ti nisi Taribo Vest:oops:
  4. Grobar92

FK Partizan 2019/20

Zao mi je momaka...dali smo sve od sebe i primili 2 glupa gola. Kada smo uspjeli da izjednačimo...kakva rados!! Ali eto, zašto u produzecima niste išli na 3. gol kao pre onih 2 gola?! Pa to je tako lako...na Fifi, mozda! I ja sam i više nego razočaran...ali mojne da serete! Razbili smo ih, imali...
  5. Grobar92

FK Partizan 2019/20

Jel ima neko snimak arene?
  6. Grobar92

FK Partizan 2019/20

3:0.
  7. Grobar92

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Ma do te brojke je stigao samo zbog slobodnih bacanja (ciganska logika):D
  8. Grobar92

I onda se nađu pametnjakovići kojima smetaju kokice:D
  9. Grobar92

Partizane napadaj! Ako su već fudbaleri po tom pitanju zasrali...
  10. Grobar92

KK Partizan 2019/2020

Jel ima neko link za nas koje nemamo pojma da ukucamo na gug?
  11. Grobar92

KK Partizan 2019/2020

Nisam ni rekao da ne treba komentarisati igru.
  12. Grobar92

KK Partizan 2019/2020

Ma jebeš suđenje, nismo bili na nivou.
  13. Grobar92

KK Partizan 2019/2020

Ne vređaj ljude sa sela.
  14. Grobar92

KK Partizan 2019/2020

Jameson Original Irish Whiskey Moja preporuka:ziveli
  15. Grobar92

Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

Ako bi se sada vratio, svaka čast. Ako ne, nemamo pravo pljuvati. Bolje napadajte mene što se ne vraćam, da bih pratio voljeni klub kako treba.
  16. Grobar92

Liga Evrope 2019/2020

Pa eto, bio je 2 puta loš, jel si sada zadovoljan? To da je jednu utakmicu loše odigrao, je bliže realnošču od tvoje tvrdnje da igra amaterski. Tako da nemoj ti meni o izvrćanju činjenica. Ja bih se slagao sa tobom da pričaš o prošloj sezoni, ali je od ove sezone i više nego korektan (izvinjam...
  17. Grobar92

Liga Evrope 2019/2020

Vidim koliko poznaješ razliku između kritike i pljuvanja. Ti i dalje “kritikuj”, samo me zanima kako bi onda tek pljuvanje izgledalo. A ako se već hvataš za jednu rečenicu (koja uopšte ne menja suštinu mojih postova) kao pijan plota, mogao si da je uramiš ili barem da je staviš kao potpis ako se...
  18. Grobar92

Liga Evrope 2019/2020

@Dino Ne znam zbog čega/koga bih se morao vaditi. Kao da imam nešto od toga da branim Uroševića. Ja samo iznosim moje mišljenje, ne pokušavam da te ubeđujem nekim snimcima, niti ih uopšte gledam, jer znam šta vidim i gledam svojim očima. Ako je to dokaz za tebe da sam lažov onda ok. Meni je to...
  19. Grobar92

Liga Evrope 2019/2020

Čudi me što nisi postavio snimke dok je igrao za Napredak. Pričam o zadnjih 20ak utakmica a ti postavljaš snimak od pre godinu i po dana.:buhahaA iz aviona se vidi da su Urošević ove sezone i Urošević iz prošle sezone nebo i zemlja. Prizivanje kosatog Miletića ne želim da komentatišem...
  20. Grobar92

Liga Evrope 2019/2020

Pa i ja sam ti lepo napisao. Urošević je na te poraze uticao od prilike koliko i ti, osim na ovaj u Mančesteru.