Резултати претраге

1. Навијач Партизана

FK Partizan 2019/20

Uvazavam sugestiju, onda neka bude ovako: narkomancina naprednjacka nam se lepo oduzila za trpanje cigana.
  2. Навијач Партизана

FK Partizan 2019/20

Kako smo se mi ciganima usrali u sezonu, tako se Lalat nama lepo oduzio. Sve drugo sto bih rekao bi bilo ulepsavanje. Moralo je ovo pre penala da se resi.
  3. Навијач Партизана

FK Partizan 2019/20

Објављено и на друштвеним мрежама Олимпије да Бањак долази у Партизан.
  4. Навијач Партизана

FK Partizan 2019/20

Све у њу!!! :šal:šal:šal
  5. Навијач Партизана

FK Partizan 2019/20

Без обзира на све, примити 3 гола од Спартака је срамота.
  6. Навијач Партизана

ПАРТИЗАН - Спартак 4:0, играч утакмице

Лазар Павловић због 2 гола и целокупног утиска који је оставио јуче.
  7. Навијач Партизана

FK Partizan 2019/20

Лепа и рутинска победа, драго ми је због Лазара Павловића. :clap Све је изгледало како треба, сем реализације у првом полувремену. Био сам на стадиону и поново сабласно празне трибине (бар нећемо имати проблем због корана вируса :confused-smiley-013: ), али свака част свакоме ко је дошао (сем...
  8. Навијач Партизана

FK Partizan 2019/20

(премотати снимак на 3:01) **не замерите што цитирам своју објаву, нисам стигао да је изменим на време** П.С. Не знам шта се дешава у клубу, веома забрињавајуће је ово како играмо. Уместо да будемо све бољи и бољи јер је сада цела екипа прошла комплетне припреме и јер смо задржали све кључне...
  9. Навијач Партизана

FK Partizan 2019/20

Знаш како добијаш Раднички из Ниша?
  10. Навијач Партизана

FK Partizan 2019/20

Како се приближавам стадиону, тако је све јачи осећај и мисао "можемо ми ово, дај да их натрпамо у сред рупе". Улазим на исток неких 20 минута пре почетка (хвала Богу да нисам уживао присуствовао оној срамоти на стадиону пре утакмице) и видим да нас има баш пуно, бар пола истока смо ми заузели...
  11. Навијач Партизана

FK Partizan 2019/20

Може и онлајн да се узме људи, ако је некоме цимање да иде до рупе по карте.
  12. Навијач Партизана

ПАРТИЗАН - ТСК 1:1, играч утакмице

Здјелар ми је оставио најбољи утисак данас, али генерално лош утисак о данашњој игри целе екипе.
  13. Навијач Партизана

KK Partizan 2019/2020

Јесте живи људи? Стрес који проживљавам због Партизана не може да се упореди ни са једним испитом или разговором за посао или првим састанком са девојком. Какав емотивни ролеркостер и непроцењив осећај благостања после овакве победе!
  14. Навијач Партизана

FK Partizan 2019/20

Ужелео сам се фудбала, дуго је трајала ова зимска пауза. :navijac
  15. Навијач Партизана

FK Partizan 2019/20

Слажем се наравно, све у своје време. Њихово време тек долази, само нека поштују савете које су добили од тренера (помињу се у делу интервјуа). Ово сам поменуо сада чисто да имамо о чему да причамо док не дођу припремне утакмице, ваља преживети ову зимску паузу. :D
  16. Навијач Партизана

FK Partizan 2019/20

Сад сам погледао овај интервју са младим играчима. Мислим да је ово прикладна тема пошто тренутно тренирају са првотимцима. Да ли може неко боље упућен да каже ко од ових момака има највећи потенцијал за први тим?
  17. Навијач Партизана

Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

Та фотографија је већ објављена на теми Српски фудбал, ништа неочекивано искрено.
  18. Навијач Партизана

Liga Evrope 2019/2020

Играли би против Ласк Линца да смо прошли.
  19. Навијач Партизана

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Кад пре већ 3 коментара, а ја мислио сада да обавестим све овде о томе. :D Шалу на страну, драго ми је због њега и верујем да ће му ово пуно значити.
  20. Навијач Партизана

VК Partizan, PK Partizan

Где су све познате личности које навијају за Партизан да се јавно побуне? Где су наши бивши играчи, који сада имају политичке функције, да заштите клуб који је њих направио најбољима на свету? Где су остале секције спортског друштва да стану у заштиту нашег најтрофејнијег клуба? Где су...