Резултати претраге

1. tobacco

KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

Nije tajna da je Dangubić ceo život grobar i to krvavi. Ne mogu nikako da mu oprostim 2014, ali mnogo je tu bilo stvari na koje je on eventualno mogao uticati, mada ko zna kakav je to pritisak bio sa raznih strana... Sve kad pogledam, potpuno mi je svejedno, niti mi je drago niti ga nešto sad...
  2. tobacco

Nisu najgori odlasci igraca, eventualno losa finansijska situacija i podmetanja... najcrnje je sto su svi nasi igraci koji se bore, kidaju i daju sve za Partizan shvatili da im je dzaba... To je limarov najveci neuspeh, ili uspeh, zavisi kako ko gleda.
  3. tobacco

VК Partizan, PK Partizan

od tih 6,5 miliona evra, vise od 6 je za vodu i struju (grejanje), dakle "dug" drzavi... ako jebeni eps moze da daje milione kriminalcima sa severa da popisuju struju i zbog nesposobnih nakaza racuni za struju stizu kasnije od svih drugih, umesto kao uvek do 5-og, mogu i da obrisu dug najvecoj...
  4. tobacco

podela medju grobarima nema.. onaj ko pljuje Duleta nije Grobar, kao sto grobar nie ni onaj ko glasa psihopatu. Mozda misli da jeste, ali nije.
  5. tobacco

Ne vredi, ne moze, izbuseni smo iznutra. covicevo pseto zoroski ti odvede igraca u predgradje, a ti mu se "osvetis" tako sto mu uteras jos para u dzep preko Mekintajera kojem je takodje agent... pa ne mogu, jednostavno ne mogu.... gde je granica ponizenja.
  6. tobacco

VК Partizan, PK Partizan

Filip Filipovic... mozda jedino vece jaje od Udovicica ministra. Svejedno, gore od ovog ne moze i treba pruziti podrsku. Sta je sa Milanovicem, Vujasinovicem i bivsim muzem Natase Bekvalac?
  7. tobacco

Navijaci Partizana su opravdano besni. Potpisujem da vecina ne bi rec rekla zbog losih timova, malih budzeta, 10-og mesta u prvenstvu da nas ostave na miru sa nasim legendama, Duletom, bez placenih naprednih udbasa, kriminalaca i cigana na tribinama... Dakle nije dosta ponizavati nas, otimati...
  8. tobacco

Ostoja je bas dosta lagao, bas dosta. Ispostavlja se da je u pitanju klasican diletant i stranacki apartcki nizeg nivoa.
  9. tobacco

Ja Vladu veoma volim i cenim, ali 0:4 u Evrokupu i poraz od Karpos Sokolija su mu bili poslednji dometi prvog trenera u Buducnosti gde nije ni sezonu sastavio. Posle toga pomocnik u Bambergu i Partizanu. Ako mislis da je to dovoljno za prvog trenera Partizana ok, ja ne mislim.
  10. tobacco

Pored toga, dovodjenje ovog igraca nam salje jasnu poruku da trener nece biti ime od autoriteta. Da planiraju nekog ozbiljnog, ne bi se sad potpisivali igraci. Ostaje mogucnost da su vec sa nekim dogovorili i da je on trazio Mekintajera, ali sanse za to se mere promilima. Sretan vam Scepanovic...
  11. tobacco

Partizan je veliki, ali mi nismo Partizan. Mi smo kurac na biciklu.
  12. tobacco

Previse mi idealizujemo sami sebe. Kad smo dozvolili da nam oteraju najboljeg kojeg smo imali, sve posle toga je plitak potok. Beograd ne moze da ima dva evroligasa, a ko ce da pusi u toj podeli pogadjajte sami.
  13. tobacco

Rekao mi jedan, kome je opet rekao jedan da se duguje za plate i da ce biti jos odlazaka. Nece se divljati sa budzetima i platama. Na ruznijoj strani brda, sipa se nemilice, da lakse musavi istrpe Kosovo. Ustvari, sta bi oni trpeli, oni ga i glasaju. Ostoja, ko ti jebe mater naprednu, isto si...
  14. tobacco

FK Partizan 2019/20

uprava napolje
  15. tobacco

FK Partizan 2019/20

Sa srecom momcima u finalu kupa. Ok, malo se stisava euforuja, uskoro ce onom nesretniku valjda namestiti kicmu, knindza iz Ontaria drzi patuljke i princezu pod kljucem da ne bi isla okolo i jebala se, nego htedoh da pitam upravu Partizana - kada mislite da se terate iz naseg kluba u tri lepe...
  16. tobacco

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Krajnje, ali krajnje vreme je za osnivanje crno-bele partije dok još postojimo kao sportsko društvo.
  17. tobacco

O jebote, pa dokle vise. Mesto u EL se kupuje i to rade svi osim garantovanih licenci. Ne znam zasto vam to nije jebeno jasno.
  18. tobacco

Koliko je puta Bartolomeu prevario Partizan, toliko puta gadura iz predgradja igra EL koju nije izborila na terenu . A mi i dalje pricajmo o osvajanju Eurokupa, ABE i cekajmo da se institucionalno i kroz takmicenja vratimo u istu. Malo oni nas polivaju kolike smo mi naivne budale. Jace to treba.
  19. tobacco

Ostoja bi navecu stvar za Partizan uradio ako bi jos veceras podneo ostavku.