Резултати претраге

1. GORAN-BL

FK Partizan 2019/20

Meni je dovoljno sto je Dule kod ludog Pantica tri puta ponovio da trebamo cuvati Savu i da je on pravi covjek za Partizan.Na kraju se uvijek ispostavi da Dule sve sto kaze bude u pravu.Najvise me boli sto smo nadigrali novosadske cigane u svim segmentima igre i onako da se zavrsi.Glavu...
  2. GORAN-BL

FK Partizan 2019/20

Daj ljudi jebite se,slobodno mi dajte poene ili me banujte.Svrsavamo svi zajedno prije petnestak dana kada smo cigane urisali sa istom postavamo a sada svi pljujemo kada smo ciganski izrodak oducili od fudbala.Da smo ih uzeli na penale dizali bi ih u nebesa a sada niko ne valja.Ovo je veceras...
  3. GORAN-BL

FK Partizan 2019/20

3:0 strelci Sadik,Natko,Suma:)
  4. GORAN-BL

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Suma je po meni mozak ove ekipe tako da bih se baš razočarao kada bi on otišao.
  5. GORAN-BL

FK Partizan 2019/20

Vecu glupost odavno nisam procitao,ili da se igra kako je Bog rekao ili nikako.
  6. GORAN-BL

FK Partizan 2019/20

Bravo PARTIZANE lavljeg srca...
  7. GORAN-BL

FK Partizan 2019/20

Kvota na nas skočila na 3.00 a na kurvu pala na 2.20,juče bilo suprotno
  8. GORAN-BL

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Cigani u Evroligi mi u Evrokupu pise mozzart,majku im fasisticku
  9. GORAN-BL

Mislim da se sutra samo odlucivati hoce li se sezona nastavljati a wc i ostalo vjerovatno neki drugi dan.
  10. GORAN-BL

KK Partizan 2019/2020

Vise bih volio Mornar,oni luđaci protiv nas ništa ne mogu promašiti,kako god ogromni smo favoriti ko god da nam stane na megdan.
  11. GORAN-BL

ПАРТИЗАН НИС-Мега Бемакс 102:88,играч утакмице

Brajan Angola,top pojacanje,vidi se iz aviona da u malom prstu ima košarku.
  12. GORAN-BL

KK Partizan 2019/2020

Steta sto Angolu nismo ranije uzeli da ga registrujemo za Evro Kup,ima li neko podatak je li on ikada u karijeri promašio slobodno bacanje :D
  13. GORAN-BL

KK Partizan 2019/2020

Ko ima bolji međjusbni skor,Ced ili Mornar ?
  14. GORAN-BL

Jel moguce da su na ticketlineu sve karte rasprodate?
  15. GORAN-BL

FK Partizan 2019/20

Zbog onog ciganisanja naseg golmana bih mu vec veceras oduzeo kapitensku traku i najurio ga iz kluba bez obzira koliko puta nas je čupao,ono je vrijeđanje inteligencije svakog Partizanovog navijača.
  16. GORAN-BL

KK Partizan 2019/2020

Bravo,rekao bih sa pola snage.Angola mi se sviđa onako na prvu,bravo Birča.
  17. GORAN-BL

Mladje kategorije i KK Partizan

Bravo klinci !!!
  18. GORAN-BL

FK Partizan 2019/20

Kako danas svi zajedno mračimo i pljujemo tako ćemo ih 1.marta dizati u nebesa i tako u krug...
  19. GORAN-BL

FK Partizan 2019/20

Nista me vise ne moze izner Taj zongler kako ga ti nazivas je naš ubjedljivo najbolji igrac prošle polusezone uzimajuci u obzir i Evropske utakmice.
  20. GORAN-BL

Mladje kategorije i KK Partizan

Nije lijepo prepisivati od starijeg brata :D