Резултати претраге

1. PFChampion

FK Partizan 2020/21

Raspored i potencijalni raspored za celu sezonu: 1) Napredak 2) Novi Pazar 3) JNA - Javor 4) Radnik 5) JNA - Indjija 1.KOLO kf za LE 6) Vojvodina 7) JNA - Rad 2.KOLO kf za LE 8) Zlatibor 3.KOLO kf za LE 9) JNA -Backa PLAY-OFF za LE 10) Metalac 11) JNA - cigani 1.KOLO Grupne faze LE 12) Radnicki...
  2. PFChampion

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Odlazak Sume moze da bude los, a moze da bude i jos gori.....sve zavisi kakvu mu zamenu nadjemo. Naci adekvatnu zamenu Sumi u nekom strancu je siguran rizik jer taj treba da se uigra i pitanje je koliko ce se uigravati ako pretpostavimo da uopste ima neki extra kvalitet kojim bi bar parirao...
  3. PFChampion

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

U ovoj sezoni moramo da iskoristimo svaku priliku da dotucemo protivnika....i to je cela prica. Sest bodova protiv Alkmara je bilo veoma dostizno jer im nikako nije odgovarala nasa igra, teze su igrali sa nama nego sa Mancesterom ali sta vredi kad smo u kljucnim momentima odstupili od sopstvene...
  4. PFChampion

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

Nikad nisam voleo da se previse paznje daje ovim licitiranjima da li smo i do kada smo nosioci i ko moze da nam padne i slicno.... Za nas navijace je svakako interesantno da bacimo pogled ali nadam se da igraci o tome ne razmisljaju jer to je nesto na sta ne mozemo da uticemo ovog momenta i...
  5. PFChampion

FK Partizan 2020/21

A to verovatno znaci da ce biti i odlazaka jer kako njegov nadredjeni rece "nece biti dolazaka osim u slucaju da prodamo Sadika".....iliti u prevodu tek kad prodamo nekog onda cemo da se pojacamo.....adekvatnim pojacanjem naravno
  6. PFChampion

Pamtim i to, a takodje i pamtim kako je ovaj isti sastav uprave rasprodao sampionski tim iz 2017-e (ruku na srce nesto sporije od djure) i plasim se da se to ne ponovi jer ako se ponovi sve to onda se vracamo ponovo 2 godine unazad, a taman smo prosle sezone stabilizovali selekciju....tako da se...
  7. PFChampion

Prvo- plata velik problem, drugo- vise preferira levu stranu a tamo imamo Asana i Stevanovica, trece- ima hronicnih problema sa povredama a u odmaklim godinama je, cetvrto- iako je Sulejmani za Markovica igracina imali bi dva igraca sa hronicnim povredama, a mislim da ne treba da postanemo...
  8. PFChampion

FK Partizan 2020/21

9. PFChampion

FK Partizan 2020/21

Ako zna da ih pravi valjda zna i da ih rastura...valjda :D
  10. PFChampion

FK Partizan 2020/21

Uglavnom samo onda kad je gubio Pa ja se iskreno nadam da sam se zajebo u proceni oko njega ali...
  11. PFChampion

FK Partizan 2020/21

Mogu da ocekujem svasta i odlaske mnogih igraca ali ovo nisam ocekivao.... Nadam se samo da Curcic nece da ima toliki uticaj na Sava kao sto je imao Djumi....inace nam ne gine cuvanje rezultata kod 0-0 od 60 minuta. Neka namesta cunjeve na treningu i dosta od njega,..i previse.
  12. PFChampion

Problem je sto nase klince niko ne zeli da ceka da napune 20-21....retki su oni kao Pavlovic koji rano pokazu sta znaju dok ostale treba sacekati, a mi za to nemamo ni strpljenja ni volje.... Dosta je kritika ponekad na racun L.Pavlovica, a decko ima 18 god.....uprapastavamo klince tim...
  13. PFChampion

Pa kad bi zadrzavali dosta duze nase ponajbolje klince ne bi morali da gomilamo toliki domaci skart ali kad si godinama ogranicen brojem stranaca i kad imas upravu koja ne odbija ni jednu ponudu onda nemas mnogo izbora.... Umesto da nadogradimo Pavlovica sa Banjakom u tandemu mi smo ga prodali...
  14. PFChampion

Bas tako. Ima dobrih igraca koji su otisli, a da nismo posredovali mi....a koje bi sada rado doveli da smo u stanju. Uvek se radi o upravi tj. o tome koliko su raspolozeni da duze zadrze nosioce igre jer mi ih menjamo svakih 6 meseci eventualno godinu dana.....
  15. PFChampion

Zelim da verujem da cemo prodati samo Sadika ali mi nesto govori da se ovog leta nece samo na tome zavrsiti odliv onih koji znaju fudbala....mada cuvena krilatica Partizanovih uprava kaze: sto ne mozes za letnji ostavi za zimski prelazni rok..... Pavlovic je vec otisao, Sadik ce 99% da...
  16. PFChampion

Nije ovaj Boranijasevic uopste naivan ofanzivni bek uprkos prezimenu....a sto se same vesti tice napadali smo i one igrace Javora zatim i Docica pa nista....tako da ne bih se uzbudjivao pre vremena.
  17. PFChampion

http://volimpartizan.rs/vazura-sadik-ne-moze-da-ide-ispod-15-000-000-evra-88992/
  18. PFChampion

FK Partizan 2019/20

Transfermarkt uzima i to u obzir - prosecna cena jednog naseg igraca je 1,94M, a njihovog 1,49M https://www.transfermarkt.com/superliga/startseite/wettbewerb/SER1 Pavlovica smo prodali pa ce sve to uskoro biti malo drugacije ali to je to generalno imamo kompaktniju ekipu....sto se vidleo i bez...
  19. PFChampion

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Moreira suspendovan, Zuka povredjen, a Tosic i Fejsa odvedeni na olimpijske igre.....ciganski savez uvek bio i uvek ce biti.... Jokan takticki ubio Aragonesa u prvom mecu, turci nisu znali sta ih je snaslo plus atmosfera nevidjena, nisu trebali ni jedan gol da daju, a onda mala prevaga sudije i...
  20. PFChampion

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Ne par meseci pre toga nego mesec i po dana pre toga..... Doveli su turci tada Luisa Aragonesa i Guizu kao sampione Evrope...tada su imali vrv najjaci tim u svojoj istoriji , zvanicno cetvrtfinalisti Lige sampiona ranije te iste godine .....a najveci problem nisu bili ni turci ni sudije nego nas...