Резултати претраге

1. FK Partizan 2020/21

a da li se zna koja je ivicina funkcija u klubu..navodno dao ostavku a i dalje radi posao i odlucuje o igracima? onda neka je bar ozvanici
  2. FK Partizan 2020/21

jadni navijaci i fudbaleri kurve nisu nikako mogli da se zaraze na derbiju a fudbaleri i navijaci partizana jesu jer su se radovali. bolesni psihopata
  3. KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

ovo od duleta nisam ocekivao...umesto da bude na trinkijevoj strani usledili ovi napadi ne znam sta da mislim da li je i on dobio neku korist od ovoga...neku funkciju u buducnosti mozda
  4. FK Partizan 2020/21

ovo je spremanje za odlazak save...vec na zimu ako budu losi rezultati pa ovaj da uskoci.ili sledece leto
  5. KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

takve portale ne treba citati jer nisu verodostojni..isto kao sto su neki pravili onaj blogspot pa u tekst ubace messi u zvezdi,okace to na fb i ljudi se prime...kada objavi b92,mozzart,mondo i slicno mozda ima malo istine..mada zbog klick bait stvari i oni su poceli da prepisuju samo da bi neko...
  6. KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

ne mogu oni nas da ugase to je nemoguce ,ali mogu da te uniste do toga da vise nisi ni blizu onoga sto si nekada bio kada bi samo neka uprava koja ode na sastanak kada se deli novac rekla toliko i toliko mi treba ni dinar vise ni dinar manje pa ako nedaju lepo u medije i da se isprica koga...
  7. KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

zasto opet ne bi trazili nekog stranog trenera koji je slican trinkiju ali malo manje reputacije zbog para jer ovi nasi polovnjaci koje bi doveli klubu ne bi nista dobro doneli
  8. KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

mislim na njihovu teoriju zavere kako smo krali dok je karadzic bio predsednik FS a ne secam se ovoliko penala i pokradenih utakmica kao sto oni imaju sada... plus sto smo titule resavali pobedama u derbiju cela poenta ovog posta je ta da je sport u srbiji izgubio smisao ali nije ni samo kod...
  9. KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

haha kakav tekst pa ovo je tuzno a ne smesno zbog ovoga necu ni da razmisljam o treneru jer mozda je sve potplacena patka zbog izbacivanja fmp-a uostalom ako prate drustvene mreze neka vide nas stav valjda ih bar malo uplasi jedino sto plasi je to sto se i jedan i drugi ne oglasavaju...
  10. KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

mozda ovo nije mesto za pricu u tome,ali od kada je sport u srbiji izgubio smisao? da vise nije bitno ko je bolji vec ko ce bolje da ukrade.... sa njihove strane pricaju kako je i fk i kk za vreme dominacije krao i namestao a ja se toga ne secam ne moze se kecmanova trojka namestiti,sve one...
  11. KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

naravno da nemamo tribinu ili bilo koga da se ovoj torturi suprostavi kada je drzavna bezbednost postavila svoje ljude mahom sa severa na tribinu a prave grobare poubijala ,pa naravno da nema ni tribina opoziciju koja bi mogla da vrati na staro stanje stvari a za vucicu pederu pa niko nije lud...
  12. KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

radi drzavna masinerija samo tako....u dupe se sutiraju jer je korona prekinula sezonu i posto su videli da bi sve uzeli, pa kad smo vec dosli toliko blizu da nas odma vrate na svoje mesto i da ne pomislimo da opet ugrozimo status mezimice... iskreno upravi i celom sns zelim sve najgore,a kako...
  13. FK Partizan 2019/20

Kako ce odrediti ko je domacin?
  14. FK Partizan 2019/20

volim partizan,gledam ga i kada se muci,nerviram se ali dokle vise ovako....kradu oni znamo svi ali ovo i neke utakmice ove sezone nemaju veze sa kradjom vec sa nasom losom igrom. dokle,sta je potrebno...? moje misljenje je zaduzivanje,kupovina 3 tima kao sto oni kupuju da mozemo da rotiramo pa...
  15. Budućnost KK Partizan - koje takmičenje treba odabrati?

Pitanje je kakvi bi igraci dolazili da igramo LS...njima je bitno da su vidjeni i da se prodaju Bitna im je makar mala sansa da se bore za EL
  16. KK Partizan 2019/2020

Kamings,palasio,hecer igraci koji si isto bili klasa ali zbog velike konkurencije bivaju zaboravljeni...meni bi def kinzi bio u svakoj idealnoj petorci Covek je bio masina
  17. 7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Koliko bi se culo 20.000 ljudi ispred hale? Neki sistem ozvucenja da nas cuju unutra
  18. FK Partizan 2019/20

Ima li neki info za karte Cena,gde moze da se kupi?
  19. Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

Nekada smo i mi nerealni...sta ako hoce da dovedu a igrac nece Pa nema nista kvalitetno a da hoce da sedi na klupi... Uostalom setite se enakea i bandalovskog da dobra beka koja smo zeznuli
  20. KK Partizan 2019/2020

Drugari opet problem sa kartama...odabrano placanje karticom ali kada treba da me prebaci na placanje nista se ne desava..ali mi na mejl stize mi je karta rezervisana i kada platim da cu je dobiti...