Резултати претраге

1. PARTIZAN INSTITUCIJA

FK Partizan 2020/21

U prvom kolu u Krusevcu protiv Napretka mora se izvesti najjaci tim!!! Sa Sumom i Nathom u startnoj postavi. I tako kroz celu sezonu. Dosta je vise kalkulisanja, zatvaranja, napad na titulu bre! U proteklih ne znam koliko godina nismo pobedili u Krusevcu i Savo vise ne sme da kombinuje tamo ako...
  2. PARTIZAN INSTITUCIJA

FK Partizan 2020/21

Izasao raspored utakmica za sezonu 2020/21, krajnje skandalozan za Partizan... Govna iz fss su ciganima olaksali i u prvih 10-15 kola skoro da igraju sve kuci, dok mi igramo princip gostovanje-gostovanje-kuca-gostovanje-gostovanje. Prvo kolo oni kuci, mi idemo na Napredak u Krusevac, drugo kolo...
  3. PARTIZAN INSTITUCIJA

KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

4. PARTIZAN INSTITUCIJA

FK Partizan 2020/21

5. PARTIZAN INSTITUCIJA

FK Partizan 2020/21

Ne znam za vas, ali moje misljenje je da bi Sadika trebalo da prodamo, ali ne tako da pare ispare ili budu bacene na neki krs, nego da se dovede adekvanta/jos bolja zamena. Sadik, po mom misljenju, iako je super igrac, cesto osporavan, ima svoje kvalitete i mane, nije igrac sa kojim se osvaja...
  6. PARTIZAN INSTITUCIJA

FK Partizan 2020/21

Nemanja Stevanović potpisuje u ponedeljak
  7. PARTIZAN INSTITUCIJA

FK Partizan 2020/21

Ako je doveden zbog ovoga i zbog toga da sa Savom smisli nacin za lakse probijanje jsl bunkera, podrzavam.
  8. PARTIZAN INSTITUCIJA

FK Partizan 2020/21

Radovan Curcic zvanicno novi Savin pomocnik.
  9. PARTIZAN INSTITUCIJA

VК Partizan, PK Partizan

Pu mater vam jebem snsovsku, pa ovo nikad nije bilo ovako, pu pu pu
  10. PARTIZAN INSTITUCIJA

FK Partizan 2020/21

Gledam u ove kasne sate onaj cuveni 141. derbi koji smo dobili na Marakani i onaj cuveni gol Zvoneta Vukica uz ono cuveno: "Vukic... Vukic... Vukic... 1 0 za Partizan!!" i neka nostalgija me hvata nenormalno. Savo, momci, upravo... Ako ovo citate, zamolio bih vas da ove sezone, ne znam kako, ako...
  11. PARTIZAN INSTITUCIJA

Kako izdrzati sledece 4 godine, nadam se ne i vise? Ne znam, ali uveren sam da kad se desi promena vlasti, onih preko puta vise nece biti ni na mapi.
  12. PARTIZAN INSTITUCIJA

Jedna stvar mi nije jasna, zasto Sasa Pavlovic i dalje sedi sa Ostojom u upravi?
  13. PARTIZAN INSTITUCIJA

Jel Dule upucen o tome sta Ostoja radi u kk Partizanu?
  14. PARTIZAN INSTITUCIJA

FK Partizan 2020/21

Zasto koji moj ode Djumi?
  15. PARTIZAN INSTITUCIJA

Misija uspesna.
  16. PARTIZAN INSTITUCIJA

VК Partizan, PK Partizan

Ovo podrzavam, takodje treba se isto uraditi ali samo sa Fk i Kk sekcijom.
  17. PARTIZAN INSTITUCIJA

Isto brate, bas se vidi da brani Ostoju. Ne kazem, ni Pantic nije cvecka, ali ono...
  18. PARTIZAN INSTITUCIJA

Ostoja i vi koji rusite Partizan, kako cete setati ulicama Beograda?
  19. PARTIZAN INSTITUCIJA

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Na kom podforumu?
  20. PARTIZAN INSTITUCIJA

Nije rec o espresu uopste, ja ne verujem uopste novinama u ovoj zemlji, nego je rec o "ravnopravnosti" i o tome da su oni jedini klub koji je profitirao i uvecao budzet posle korone. Kako? Pitajte preCednika.