Резултати претраге

1. RotoShack

ПАРТИЗАН - Чукарички 4:1, играч утакмице

Asano je bolji posle pauze ali glas Maticu ne samo zbog motivacije nego sto je prosto covjek dao gol (sto izgleda lako ako se igra preko kompa ali uzivo nije nimalo) i pritom asistenciju (pravovremenu) nakon sprinta i drzanja trojice na toj strani. Svaka cast!
  2. RotoShack

FK Partizan 2019/20

Utakmica gdje izgleda da smo vjezbali brze oslobadjanje lopte i nije nam lose islo. Zamalo pet komada :D. Samo ne znam je li onaj sto je galamio izgubio glas. Sprint Asana u stilu Lazara Markovica iz prvog mandata. I na derbiju je sprintao kao lud (ne znam jesam li jedini sto ima takav utisak...
  3. RotoShack

FK Partizan 2019/20

Posto meni taj nije radio, iskopao sam ovaj pa izvolite ako jos neko ima istu muku http://www.sportstream.live/en/player/449ca6c2353aadce97bebfa400f32fb0df9db4a82f2658c54b93068213ccabd01407f4f4e68bcb522831a715dfc6bc8c2806d5519072c52e46fefc1576248f4c/5ee66683561a9
  4. RotoShack

FK Partizan 2019/20

Zna li ko, ali po kezu bih rekao da je voditeljka Grobarka :D
  5. RotoShack

FK Partizan 2019/20

Bravo crno-beli! Bravo za svakog igraca i za Savu. Nakon onog prvenstvenog u rupi, kad sam pizdio zbog svega, ovaj je bio odlican. Naravno, nama Grobarima uvijek ostane zal sto ih ne napunimo do vrha kad se vec nude, sto nas sudija potkrada, sto na kvarno, sto direktno, ali ovo, ako je istina...
  6. RotoShack

KK Partizan 2019/2020

Hvala kosarkasima na uzivanju u ovih sat i po. Bravo!
  7. RotoShack

KK Partizan 2019/2020

Moram priznati da sam bio slabe vjere jer mi je opet zalicilo da ce biti kao ona utakmica u ABA ligi. Srecom, Pejdz i Jaramaz nisu mislili tako. Najpucetljiviji komentari su oni koji govore kako jos ne mozemo da se snadjemo sta se to sve izdesavalo, ali ono sto je bitno je da je KUP NAS! Bravo...
  8. RotoShack

Režimska kučka - PARTIZAN NIS 84:85, igrač utakmice

Jaramaz unistio Berona a imao snage i za koseve u napadu, ali i Pejdz sve to potvrdio i izvadio produzetak kad smo vec izgubili (kakvi specijalci su oni sto su poveli "I kada ne budes prvi ti") ali ne podcjenjuj srce sampiona i zato glas ide njemu, ladnom kao spricer.
  9. RotoShack

FK Partizan 2019/20

Iako ni ja nisam prezodovoljan vidjenim, glavno je da nismo zabrljali i primili neki glup gol koji bi nas poremetio. A ne sumnjam da ce ih Savo ribati za ostalo. Tako nesto je i najavio. Raduje dizanje forme Tosica, a i Asano mi izgleda bolje. Moze li neko utisak sa utakmice u kakvom je stanju...
  10. RotoShack

ПАРТИЗАН - Радник 3:0, играч утакмице

Nisam gledao kako ste glasali a dao sam glas Tosicu jer mi se cini da ce i on biti od vece koristi ekipi u ovom dijelu sezone. A Natho je tatko svakako. Ako sam dobro razumio Radulovica danas, rekao je da mu je pravo ime Bibas, bez R.
  11. RotoShack

Odbojkaški klub Partizan

Bravo momci! Vidi se da smo u naletu. I da izrazim zaljenje sto nigdje nije bilo prenosa derbija kola. I zahvalnost vama dvojici sto ste mi pojasniti kako to da imamo 30 bodova a nismo prvi :clap .
  12. RotoShack

Liga Evrope 2019/2020

Sto se utakmica vise blizi, sve mi se cini da cemo morati i da ih bijemo. Da pokazu ovi nasi da smo dosli tamo po pobjedu po svaku cijenu i da Holandezi cuvaju noge. Jos ako je taj teren stvarno los, vise smo navikli. Sjeckati igru, faulove cim namirisemo da nesto smjeraju, izbacivanje u...
  13. RotoShack

VК Partizan, PK Partizan

Jasmina, bila su ta prepucavanja prenosena preko ove FB strane kluba a i nekih medija. Sto tada neko napisa u komentaru, oni koji su odgovorni za zahvaljivanje put pod noge slobodno. Iako, mi smo svjedoci da uvijek moze i gore...
  14. RotoShack

Rukometni klub Partizan

U sustini je steta sto smo izgubili tako jer smo stalno bili blizu, ponekad i vodili, ili eventualno gubili gol do dva razlike, ali stvarno nista ne bih zamjerio nikome. Dinamo je prvi na tabeli. Rekao bih da su im igraci prilicno iskusni a ako se ne varam i prosle godine su bili prvi. Mozda bi...
  15. RotoShack

VК Partizan, PK Partizan

Je li ko uspio sta pohvatiti ove nase u VK sto se isprozivase za sve pare, a znamo ko se sladi?
  16. RotoShack

Liga Evrope 2019/2020

Ako budemo igrali formacijom kao protiv MU, crno nam se pise. Ako vec planiraju nesto slicno, onda, kad vec pusta Sumu da ne igra odbranu, lijepo taj posao MORA da radi Scekic ili koga vec odrede. Koliko god stoji ona Savina prica da su oni druga dimenzija za nas, ono zbog cega sam pukao i...
  17. RotoShack

FK Partizan 2019/20

Nisam mogao da gledam utakmicu, ali raduje ovakav rezultat, broj sansi, ali jos vise ta Savina izjava. Zbog toga sam volio Stanoja, a Savo je pokazao da razmislja jos bolje o tome kako treba da se ponasa igrac Partizana.
  18. RotoShack

KK Partizan 2019/2020

Da li je moguce da je novcana kazna ovolika? Kao da smo zaklali nekog na terenu. Dobro je sto zatvaraju odredjene sektore ali ne znam o cemu prica kad navodi ovu tucu medju navijacima? Sta je to bilo?
  19. RotoShack

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Bravo crno-beli! Jeste da smo pred kraj usli u malo neizvjesniju zavrsnicu, ali nije da sam previse grickao nokte. Cestitke i na prolazu dalje, a sad neka iskoriste ovu pauzu sto dolazi da jos malo posloze kockice.
  20. RotoShack

Liga Evrope 2019/2020

Да ли је могуће да су се толико усрали. У сваком пасу се то види. Сваки је несигуран, бојажљив. Ајде бре тргните се мало!