Резултати претраге

1. crna ovca bela vrana

KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

Trazite obracanje Ostoje a predsednika drzave nema vec 3 dana... niko nista ne prica nit se zna gde je - jedino ako sam nesto propustio. I svako se sakrio zbog nekog drugog razloga... teska neka vremena za sns... izbori nisu prosli onako kako su zamislili, vodja nema vise sa kim da pregovara oko...
  2. crna ovca bela vrana

.... kula od karata... preko noci... U slucaju da nas Trinkijeri napusti i s obzirom da ne pripada ovoj naprednoj Srbiji, samim tim nema nikakav interes koji bi trebao kao da bude nesto na standby-u, voleo bih samo jedno: Kralju izadji i samo reci iskreno sta te izmedju ostalog "nateralo" da...
  3. crna ovca bela vrana

FK Partizan 2019/20

Ali zato druga situacija, gde moze lagano da svira penal, on daje zuti za simuliranje... Sta mi gledamo. Nadam se da na forumu postoji dovoljno lud covek da skuplja sve ovo na jedno mesto i da jednog dana pretopi sve anomalije srpskog fudbala i tiranije na fudbalskim klubom Partizan u nesto...
  4. crna ovca bela vrana

FK Partizan 2019/20

Ae, evo i mene... posle duzeg vremena. Za razliku od kosarkaske sezone, sa ovom sam se oprostio tokom korone i sto se mene tice mogli su gancima da uruce odmah titulu. Tako da mi ovi preostali rezultati ne predstavljaju neku tezinu, odnosno podnosim ih iznenadjujuce vrlo dobro. E sad, sto se...
  5. crna ovca bela vrana

FK Partizan 2019/20

Razocaran sam. Za danas dovoljno. Jadno je ovo sto se desilo na Jugu. Treba svi da se zapitamo, sta mi zapravo uopste zasluzujemo kao navijaci? U ovom trenutku me samo zanima, sta ce govnari iz uprave smisliti kao izgovor da operu svoje usrane guzice i ovog leta. Kup? Da li je pametnije ga...
  6. crna ovca bela vrana

FK Partizan 2019/20

*ebacemo ih. Jedino to je sigurno. Lopate su spremne. Sad ozbiljno: I ja se pridruzujem vecini i mislim da vise oni imaju razloga nas da se plase nego mi njih. I ako nisam gledao ove pridoslice, odnosno ovaj njihov "narastaj" - vidim da ih mediji i navijaci hvale - uveren sam da u ovom trenutku...
  7. crna ovca bela vrana

FK Partizan 2019/20

Sve u svemu, da li ima u ovom momentu neko na ovom forumu da nam detaljnije docara, sta mozemo da ocekujemo 01.03. posle danasnjeg dana? Prolazi mi gomila stvari kroz glavu, od nakaradne uprave do KK-a i Ostoje.
  8. crna ovca bela vrana

KK Partizan 2019/2020

Dobro jutro Partizanovci, Grobari, Simpatizeri crno belih boja... Jel vam lepo? Jel ste lepo spavali? Sta kazete, nikada lepse!? Akooo! Nek vam uvek tako bilo! Sta reci... Emotivno praznjenje, malo spavanja, opet posao... Visilo se nocas po forumu, na portalima ali prosto covek si, ne znas ni...
  9. crna ovca bela vrana

KK Partizan 2019/2020

Suade i tebi ista poruka kao cupavom: Dzabe si krecio! Sta bi bilo da su odmorni. Onaj momenat kada nijednog trenutka nisi posumnjao u svoj tim. Bravo za Halu! Idemo po Kup! BRAVO PARTIZANE!
  10. crna ovca bela vrana

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Zagore Rade! Jebi Partizane! Cupavi, dzabe si krecio. A sad Futura. SRCE HOCE DA ISKOCI!
  11. crna ovca bela vrana

KK Partizan 2019/2020

Izgazicemo ih u Kup-u. Ugasicemo ih u PO Abe. Staviti tacku u KLS. Lopata je spremna. Ne bih o sudjenju. Cvrsta, jaka utakmica... kao i posle Dake cu reci, da poraz i ne mora da bude los i da je to jedan od „onih“ koji mogu da znace timu. Sledeca dva meca su mnogo bitna! I da: nesto mi...
  12. crna ovca bela vrana

Kakav sudijski masakr. BRAVO PARTIZANE! Teraj dalje.
  13. crna ovca bela vrana

Mcadoo jedini zasluzio sve pohvale, nejasna mi malo ona prva izmena njegova. Podrska momcima, losije vece i sto se mene tice i nije los poraz... Em im vracamo, nadam se, vec kroz nedelju dana vecom razlikom i brisemo sa time ovaj poraz, em cemo se spustiti malo na zemlju svi kolektivno. Arnaut...
  14. crna ovca bela vrana

Ciscenje! Sledeca recka! Teraj dalje! Zadovoljan standardno sa svima, s time sto bih izdvojio lepe i solidne role Mekadua i Trifunovica (bravo mali!). NAPRED PARTIZAN!
  15. crna ovca bela vrana

Mislim da nije vreme ni mesto da mracimo trenutno o ovoj temi ali bi zeleo samo da pitam: sta mislis, koliko njih koji su veceras bili u hali su stvarno upuceni u celu pricu? Koliko njih je uopste svesno sta se veceras desilo i koliko njih su u stanju da provale da nisu Partizanovci u pitanju...
  16. crna ovca bela vrana

VELIKI SI PARTIZANE! (Za goste: pustio Sale)
  17. crna ovca bela vrana

Jel moze neko ko je kosarkaski potkovan da napise nesto vise o njemu? Sta mozemo da ocekujemo?
  18. crna ovca bela vrana

Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

Jel mu to prezime Boaci dodje kao nama recimo Ilic ili sta je po sredi? Nisu valjda neki rod? :D
  19. crna ovca bela vrana

FK Partizan 2019/20

Sad sam procitao - a ne znam da li je vec negde nesto bilo o tome na forumu - da cemo imati bas kvalitetne protivnike na pripremama (Spartak i Lokomotiva Moskva, Rostov a navodno pregovaramo i sa Galatasarajem). Ja bih rekao da ima na desetine bitnih indikatora koji itekako pokazuju i dokazuju...
  20. crna ovca bela vrana

Liga Evrope 2019/2020

Ovaj tim je pokazao karakter. Ovaj tim prosto ima nesto sto me tera da ga gledam iz kola u kolo pored svih mana koje ima i AZ-a i -11. Ovaj tim nije zasluzio da ne prodje grupu LE a sportska je nepravda da kaska za musavcima. Hvala ti Partizane! Lepo je bilo. Uprava da izadje ovim momcima i...