Резултати претраге

1. Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Vladimir Ivić osigurao drugu titulu zaredom sa Makabijem, još nema poraza u ligi ove sezone!!! Eto još jednog našeg mladog stručnjaka koji se kali, posle vruće grčke lige, sad u Izraelu. Dobar zalog za opcije Partizana u budućnosti :). Sad nam naravno ne treba niko, dok Savo ne završi započeto :).
  2. FK Partizan 2019/20

Za moj pojam opet previše kritika za Vitasa, Savu i još neke. Šta da je recimo Vitas umjesto stative zabio gol? A drugo, nije ni standardan u timu, malo igra lijevo, malo desno, nije to toliko ni loše, a može se i popraviti dosta toga. Ispadao je i Ostojić u svoje vrijeme. Ja bih eto ipak da...
  3. ПАРТИЗАН - Војводина 2:2 (пен. 2:4), играч утакмице

Glas za Sadika, najviše akcija pripremao drugima a i najviše pokušavao i solo. Izgubili smo zbog lose odbrane u tih par situacija, ali to je fudbal. Šta da se radi. Odnosno, zbog toga nismo pobijedili. A takođe i golman protivnika je bio dobar. Ne bih se složio da je Savo kriv, on je...
  4. FK Partizan 2019/20

Po većini portala, ovih kao ,,glavnih,, se skoro i ne zna da je finale Kupa Srbije. Ali, neka. Na sve te stvari mi smo davno navikli. Ponovo jedna veoma važna utakmica za nas, jer ipak radi elana za nastavak stvaranja jakog Partizana, trofej kupa je baš nekako neophodan, još plus ove dodatne...
  5. FK Partizan 2019/20

Lijepo jutro, milina jedna. Možda nije tema, ali iskoristio bih priliku da sve pozovem na jednu humanitarnu akciju : ,,Da Degenek ponovo prohoda pošaljite SMS na 3030,, :buhaha:buhaha
  6. ПАРТИЗАН - ц. звезда 1:0, играч утакмице

Odbrana nam je izdržala, to je prvi preduslov za pobjedu. A igrač utakmice, za mene, je naravno Sadik. I potez utakmice lažnjak, i slanje po burek ne znam tačno koga, pa asistencija za Natha. Baš ono pravo fudbalski dribling, to svi volimo da vidimo i pored samih pobjeda. Bravo za sve...
  7. FK Partizan 2019/20

Zaliječilili bi dosta rana večerašnjim prolazom u finale kupa. Nadam se da imaju dovoljno motiva, i igrači i stručni štab. Ako imaju, i pruže svojih 100 posto svi kao tim, jer ipak je fudbal prvenstveno timski sport, uspjeh ne bi trebao da izostane. U kvalitet napadača ne sumnjam ni jedne...
  8. ПАРТИЗАН - Радник 2:1, играч утакмице

Igrač utakmice je definitivno golman radnika Ali pošto tražimo najboljeg među našima, onda Asano naravno, ne samo zbog golova. Njegovo zalaganje mu je i donijelo i ovoliko prilika, a i golove. Pa eto i ovo mu je neka nagrada, da bude najbolji drugu utakmicu zaredom.
  9. Uprava i marketing

Vjerovatno ste, većina vas, gledali intervju Pantića i Vujoševića, na Youtube, ako niste, pogledajte . Podvukao bih samo ono kada kaže Vujošević na 1:18:00 : ,, I sad je ,,kapital,, Partizana Savo Milošević,, . Mislim da je ovim rekao mnogo toga. Da svi oni partizanovci i oni iskreni i manje...
  10. FK Partizan 2019/20

Ubjedljivo me najviše večeras iznerviralo ,,naša,, bakljada i njihov vatromet. To ne mogu nikako da shvatim. O igri ne vrijedi pričati, ali nije ni prvi ni zadnji put u derbiju slaba igra. Jer ni jedni ni drugi ne žele da izgube, donekle je možda i razumljivo. Mi smo ipak trebali malo više...
  11. FK Partizan 2019/20

Nadam se da si mu odgovorio: ,,Za druge se navija, Partizan se voli!,, . Tako ja odgovaram, kad me pitaju za koga navijam Ajmo crno beli :napred-partizan:
  12. FK Partizan 2019/20

Za danas je najbitnije da odbrana odradi svoje zadatke, tj. da sačuvamo mrežu. A daćemo barem 2 komada! Hvala Bogu, ima ko! Vjerujem da se i Marković poželio velikih utakmica, očekujem njega od početka, pa u drugom Stevanovića. Mislim da su svi igrači zreli za jednu dobru utakmicu i za pobjedu...
  13. FK Partizan 2019/20

Pa kiksali bi i ovi drugi, da je suđenje koliko toliko pošteno, i onda bi mi imali možda i više bodova od njih. Tako da ja ne mislim da imamo loš tim, nego tako sad stoje stvari. Zato je bitno u derbijima makar pokazati ko je ko, a i evropa je mjerodavna valjda, a bogme nismo dugo bolje igrali u...
  14. FK Partizan 2019/20

Svaki faul u šesnaestercu je penal. Ne mora biti faul ništa jačeg intenziteta, da bi se svirao penal. Dakle, ako se neko nepropisno služi rukama, još u skoku, onda je faul. Ja tako tumačim pravila. Jbg, loš pristup od početka, mora se gristi za pobjedu, kao da je za prolazak grupe, ili tako...
  15. FK Partizan 2019/20

Idemo do nove pobjede, očekujem raspoložene strelce, da se raspucaju! I naravno da se već danas malo smanji zaostatak, ne bi bilo loše ...
  16. FK Partizan 2019/20

Krećemo u ,,nemoguću,, misiju. Nadam se da igrači i stručni štab imaju dovoljno motiva da ostvare sve pobjede do kraja sezone, na svim frontovima a ostalo ako se poklopi, poklopi. Srećno, momci!