Резултати претраге

1. BiP

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Legendarni Dzevad Prekazi o stanju u klubu, prelaznom roku, radu sa mladima... Potpisujem od A do Š...
  2. BiP

Uprava i marketing

Ko kaže da naša uprava ne razmišlja vizionarski i na duže staze... :puke: Zamenu za trenera već imamo u liku i delu Radovana Ćurčića. Rasteretimo se Savine plate, ev. neki novi pomoćnik, a Ćurčić uz promociju u novog šefa teško i da će da traži neko pojačanje i svi zadovolj(e)ni osim iskrenih...
  3. BiP

KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

Jedna itekako zanimljiva prica iz naseg kluba, ono sto kazu "iza kulisa" i svima nama dobro poznat lik https://nova.rs/kosarka/ceo-zivot-je-u-partizanu-a-nije-video-dva-najvaznija-kosa/?fbclid=IwAR3pOsMwSTdnEs2SqDRR2j3wDVhdBzPHYTCYXZPtr5BDZnOqAkt1iQ1-2Dw
  4. BiP

SK u naslovu kaže potpisao dok u tekstu piše da će potpisati ali da ne cepidlačimo, mislim da je to to. Dobra stvar je što je ugovor na 4 godine, a meni lično deluje kao veći potencijal od Lazara Pavlovića. Na stranu što sam ga gledao kako tokom leta indivudualno radi na svojoj formi kod mene u...
  5. BiP

Bivši igrači KK Partizan po svetu

Ono kad kazu 1 slika 1000 reci
  6. BiP

Kamo sreće da smo mi Rockova doveli, a za golmana Stevanovića- putuj igumane...
  7. BiP

Samo da ne dovede burazera ;) ;-)
  8. BiP

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Jedan lep tekst o nasem Aleksandru Vukovicu i njegovom putu do osvajanja sampionske titule sa Legijom https://nova.rs/fudbal/aleksandar-vukovic-trener-legija-partizan/?ref=fbnova&fbclid=IwAR3qyE3KcW9mXAGDs3zrffQnHgYkiUMCBgsq5UdxwlderYxO5Ggewa0tF2g
  9. BiP

I Milt Kamings :)
  10. BiP

Slazem se sa kolegom iz Cuprije. U 95% slucajeva sipam gorivo na NIS-u, a MTS je odavno zamenjen vipom. Pojedinacna borba, drugo nam ne preostaje kad smo grupno razje.ani... Zato javite sta se desava sa NISom il da sacekamo pa da pitamo dragog nam predsednika
  11. BiP

7DAYS EuroCup 2020/21

A evo i rasporeda
  12. BiP

Ne bi da se bavim licitiranjem ali meni je od te mladje garde poslednjih godina postao gotivan Dragan Gagi Nikolic, ima covek stav, iskustvo u vodjenju ekipa, a cini mi se i da je nas. Opet, nacuo sam da je Scepa prakticno zavrsena prica, da Aca Matovic ostaje uz njega al nemam pojma sta ce biti...
  13. BiP

Zameram i ja Ostoji ali neke druge stvari- nereagovanje na Beronove korake, satro borbu kroz institucije, ponocna saopstenja, drzanje ciganskog stava u ABA i mnogo toga jos. Opet, bio sam iznenadjen kada se odvazio, popio espreso sa AT i od sledece sezone krenuo istom da ispunjava zelje...
  14. BiP

Nije lepo, bar ne na ovom forumu, Tegeltiju nazivati govnarem. Ok, sad je u radnom odnosu u KK pa mora da balansira pri iznosenju stavova ali je bar on milion puta dokazao tu istu ljubav prema Partizanu i sigurno nije neko ko cuti ni coravom, niti gamadi na vlasti. Stavise, neko je ko je branio...
  15. BiP

Moja neka saznanja su da je u Trinkijerijevom strucnom stabu mozda i vecu ulogu imao Aca Matovic nego sam Scepanovic. Scepa vise tu da doprinese iskustvom, prepozna neke situacije tokom utakmice, a Aca Matovic onaj rudarski deo sa igracima na treninzima. Ono sto je takodje veoma vazno je i...
  16. BiP

Ovo je mnogo iznad jednog igraca, ovo je pokusaj demonstracije moci. Kada razmislim nije mi ni cudno sto su krenule price oko statusa Trinkijerija. Siguran sam da isti, koliku god mu platu dali, sigurno ne zeli ulogu ikebane i bice jasno kao dan kakve su nam ambicije i imamo li ikakve zelje da...
  17. BiP

FK Partizan 2019/20

Evo jedan se u nedelju uveče iskristalisao i to direktno iz pobedničkih redova. Ispunjava sve uslove, član familije od samog početka, bogato iskustvo i ino karijera, čak je bio i igrač Partizana... Siguran sam i da bi bio kompatibilan sa VVV triom :puke:
  18. BiP

FK Partizan 2019/20

Mene ne bi uopste iznenadilo da se finale kupa igra pred praznim tribinama. Onda je svejedno dal je Cair, Subotica ili Surdulica...
  19. BiP

FK Partizan 2019/20

Koja je to glava :icon-cool:
  20. BiP

FK Partizan 2019/20

Taj deo ne znam al da je Savo svojevremeno plevio kao sto redovno plevi ciganku, e to se vec zna ;) ;-)