Резултати претраге

1. StrikeFront

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

Sad je sve jasno, ispali su Vulverhempton i Bazel tako da smo i definitivno nosioci do kraja kvalifikacija. OFF: Elem, drzim rec i ne pisem u temi FK Partizan predvidjen za domaca takmicenja nakon sramotnog poraza u Novom Pazaru. Tu bruku im ne mogu oprostiti. Neka u medjuvremenu mi...
  2. StrikeFront

KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

MAXBET SPORT SAZNAJE Svi košarkaši Partizana prihvatili smanjenje ugovora! I to nije sve… Tu, međutim, nije kraj njihovim ustupcima upravi na čelu sa predsednikom Ostojom Mijailovićem. Igrači su privatili i da im klub iz Humske ne isplati zaostala potraživanja iz minule sezone. U pitanju je...
  3. StrikeFront

KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

Ponedeljak, 17.avgust... ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Angola stiže, čekaju se Novica i centar Košarkaši Partizana pripreme za novu sezonu počeće u ponedeljak 17. avgusta, a u Humskoj...
  4. StrikeFront

Uprava i marketing

Da, da... sreca pa ovi iz sadasnje uprave nisu SNS ali eto... samo sto "predsednik" FK-a, udbas bande crvene i lopovcina vucela toliko lize bulju vucicu i ne izlazi mu iz dupeta. I da, uopste ne rade po direktivi prve najruznije usne Srbije. Ma jok. Govna jedna. Docice i vama kraj...
  5. StrikeFront

Mladje kategorije, FK Teleoptik

Rezultati mladjih kategorija... 2.kolo: Kadeti: OFK Vrsac - Partizan 0:8 Omladinci: Vozdovac - Partizan 1:3
  6. StrikeFront

FK Partizan 2020/21

Partizan ima najgoru odbranu u celoj ovoj jadnoj ligi, NAJGORU !!! Svi mars od Partizana !!! Uprava, Sava koji je skroz pogubio konce, ma svi !!! Bruke i sramote jedne !!! Mi cemo da idemo na titulu... Cirkus bre !!! Svako se sprda u ovoj ligi sa Partizanom, svako. Jebeni Novi Pazar...
  7. StrikeFront

FK Partizan 2020/21

Izasao sastav... isti kao u prethodnom kolu, bez promena... PARTIZAN (4-2-3-1): Popović - Miletić, Ostojić, Vitas, Urošević - Zdjelar, Natho - F. Stevanović, Suma, Asano - Sadik.
  8. StrikeFront

FK Partizan 2020/21

Nisam pisao najavu meca, pretekao me kolega @Grncarija sa slicnom najavom... Danas i ne treba da se postavlja pitanje oko pobede vec kojim rezultatom cemo ih dobiti. Sve drugo osim toga bilo bi i vise nego razocaravajuce. Da, ekipa koja je bila 10 (deseta) u Prvoj ligi Srbije prosle sezone...
  9. StrikeFront

FK Partizan 2020/21

Bas sam ispratio tu reakciju celavog... I to se dva puta "cimnuo" da krene pa zastao... U svakom slucaju, nedopustivo je da tako primamo golove.
  10. StrikeFront

Partizan i mediji

I dan danas mi je krivo sto sam nekada bio kupovao ono djubre od novina koje se nekada zvalo "Sportski zurnal" a sada "Ciganska revija". Samo da jebem mater cigansku svim novinarima tih smrdljivih novina. Pogledajte sta oni pisu... prvo prenose reci Rake Djurovica koji kaze da je bio cist...
  11. StrikeFront

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

Квалификације за Лигу Европе 2020/21 – стање 03.08.2020. После вишеседмичног активног праћења расплета у националним шампионатима и куповима широм Европе у сезони 2019/20, напокон смо дошли и до краја те сезоне. Расплет је такав да ће Партизан, уколико се у наредних месец и по дана заиста не...
  12. StrikeFront

PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

Mi smo prvo tamo u Slovackoj mogli da obezbedimo prolaz. Imali smo 3 stopostotne sanse i prosto neverovatno sta smo sve promasili. Takodje i u Hramu. Bio sam na utakmici. Jedna od mojih najtezih utakmica u Humskoj 1. Stadion je bio prepun, jedva smo nasli karte i bili na Istoku. Sta sve nismo...
  13. StrikeFront

Mladje kategorije, FK Teleoptik

Pocela su i prvenstva za mladje kategorije... 1.kolo: Kadeti: Partizan - Real Nis 1:1 Omladinci: Partizan - Trajal 3:0
  14. StrikeFront

FK Partizan 2020/21

Ma jasno. Da, mene je jako zacudilo kada sam video da svira penal za nas i to u finisu meca kod rezultata 1:1. Neverovatno. Pa ne pamtim to u skorije vreme. Obicno smo dobijali penale na 2-3 razlike za nas ili i ranije ali samo u onim mecevima kada se prvenstvo vec resilo.
  15. StrikeFront

FK Partizan 2020/21

Mene je sramota da neko ovde pise kako ono nije bio penal za nas. Sramno da sramnije ne moze. Ovaj ga obgrlio, ne da mu da dise, sve to u kaznenom prostoru... i neki pisu kako ih je sramota da je to penal. Boze me sacuvaj. Odigrali smo lose, posebno prvo poluvreme i to je cinjenica. Ali...
  16. StrikeFront

ПАРТИЗАН - Напредак 3:1, играч утакмице

1. Bibras Natho (Asistencija za gol Lazaru, siguran gol sa penaltika - dovoljno za najboljeg danas) 2. Lazar Markovic (jedva minut na terenu dovoljno da postigne bitan gol za izjednacenje na samom startu drugog poluvremena - stara boljka oko povrede nazalost opet se ponovila) 3. Uros Vitas...
  17. StrikeFront

FK Partizan 2020/21

Popović – Miletić, Ostojić, Vitas, Urošević – Zdjelar, Natho – F. Stevanović, Suma, Asano – Sadik Ipak, bez Lutovca u startnoj... Sastav kao sto sam i ocekivao.
  18. StrikeFront

VК Partizan, PK Partizan

Nema regionalnog takmičenja, samo srpska liga Regionalna vaterpolo liga neće se igrati ove sezone zbog pandemije koronavirusa. Vaterpolo savez Srbije doneo je odluku kako će izgledati predstojeća sezona u kojoj ćemo najbolje srpske klubove imati priliku na delu da vidimo isključivo u domaćim...
  19. StrikeFront

FK Partizan 2020/21

NAJAVA KOLA: Linglong Superliga Srbije, sezona 2020/21 - 1.kolo: Subota, 1.avgust 2020 od 17:30h Krusevac, stadion "Mladost": Napredak - Partizan (TV-prenos: ArenaSport 1, ArenaSport 1 Montenegro, ArenaSport 5 Croatia, SportKlub 2 Slovenia) VS Pre same najave utakmice sa nama "neugodnim"...
  20. StrikeFront

FK Partizan 2020/21

Ipak nista od utakmice medju sobom, upravo saopstili iz kluba. Samo trening koji ce biti takodje prenosen na YT kanalu FK-a.