Резултати претраге

1. kujblo70

FK Partizan 2020/21

prizivaju ga u play-off-u, a ja ne zelim da ga vidim ni na prijateljskoj u kuglanju.. a ni ausburg artmediju ael apoel atromitos i sva ta govna na A
  2. kujblo70

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

@akiopaki to i ja kazem.. magare je zmurilo.. lopta ima silaznu putanju, on gresi u proceni i skoku i pogadja ga.. pritom u tom trenutku glava mu je na drugoj strani, refleksno je okrece u trenutku kad ga pogadja lopta.. igrac Genka zna da to nije penal, jer ne postoji sansa da trazi korner...
  3. kujblo70

Ja mislim da nije udario loptu rukom, nego ga je lopta pogodila.. to misli i igrac genka.. to misli i vidi i sudija.. al posto ovaj pokusaj beka ima neartikulisane pokrete, ni jedan ni drugi ne veruju da ga je pogodila..
  4. kujblo70

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

znaci tesko do osvajanja “Conferencee league”
  5. kujblo70

FK Partizan 2020/21

@Tarantino aj sto je on, nego sto je na poziciji - golman. ono da dotrci do protivnickog kaznenog da se izobjasnjava sa sudijom
  6. kujblo70

jel vidis i ovoga sto je na 20cm od njega a trazi korner? posto nije penal. Ne daj Boze da ovim prizovam Miljkona.. samo kazem... Babovic nas izbacio tada, ne nesrecni pokusaj beka i sudija lopov.
  7. kujblo70

@Direktor_Grobar nije bio penal.. igrac genka pored njega trazi korner.. ima na snimku, nikad to necu zaboraviti.. ako on dodje za beka, samo se potvrdjuje moje (ne trebaju nam bekovi!!!) golman miletic-neko-banjak scekic-zdjelar...
  8. kujblo70

FK Partizan 2020/21

ja cu se ponoviti, Rajko da otvori malu skolu kornera, i svi da budu u obavezi da je pohadjaju! Rajkov korner protiv Javora, najbolje izveden korner od proslog Rajkovog protiv nekoga.. sramota!!!
  9. kujblo70

FK Partizan 2020/21

@nasa stvar bravo! ja iz upravo tih razloga placem za 3-6-1 ili 3-5-2 koji ce nam kurac bekovi i za sta oni sluze?? opet, uz zdjelara i scekica/golasa/koga god.. natho ce moci da seta po terenu a suma da ordinira tamo gde najbolje zna.. ili cemo moci da igramo sa 2 spica..
  10. kujblo70

FK Partizan 2020/21

@Matke22 brate i zdjelaru je bas bas dosta smorena/uplasena faca.. nije nikakvo merilo.. imao je Suma trenutke kad je isao sam na celu protivnicku ekipu (komentarisali smo to ovde na forumu tada kao pohvalno), ili ono davljenje Donalda.. On po svemu sudeci jeste dosta nestabilan, ali kad...
  11. kujblo70

FK Partizan 2020/21

Ko prati, ako je eto kojim slucajem ispratio igru Granade ove sezone.. (kao nekada davno Viljareal), e to je ono sto po meni Partizan treba i mora da ima kao model! A zasto? Zato sto ima ulogu i na bunker i na kontru, naravno Granada je mali klub, i sa nekim boljim igracima bi to izgledalo...
  12. kujblo70

FK Partizan 2020/21

Znalac je Sale sad da se skine, ali ne moze.. nema eksplozivnost nema brzinu nema defanzivu od koje se protivnici plase.. Dva agresivna igraca na sredini i nama je Natko neutralisan.. On moze i mora da bude samo 1 bitan sraf..
  13. kujblo70

FK Partizan 2020/21

@Matke22 nisam hteo da zvucim uvredljivo, izvinjavam se ali ako je odigrao 50 kao AM imas veceru od mene za tebe i tvoju lepsu polovinu ili koga vec zelis da vodis. U reprezentaciji je CM bez promene! (box-box) u CSKA dok je on bio box-box, Dzagoev i Golovin su se smenjivali sto kao “lazna10”...
  14. kujblo70

FK Partizan 2020/21

Da si ikada gledao Natka pre Partizana, i cuo negde za njega znao bi da nikad nije igrao ni AM ni “laznu10” i da nikada nije bio iza spic/spiceva ni kao mladji i brzi, kamoli sad. Sto vodi dalje ka tome da ti poznavanje fudbala bas nije jaca strana... Niti covek ima predispozicije niti moze...
  15. kujblo70

FK Partizan 2020/21

nemojte da se ljutite ljudi ali:
  16. kujblo70

eh, nadah se Docicu.. jbg ajmo Golas ajmo nesto, makar Beko Fofana vojnik Partizana :banghead:
  17. kujblo70

FK Partizan 2020/21

15 golova 10 asistencija.. zamisli koliko bi imao da nema samo “brz prijem i okret sa loptom” on ove golove davao iz prijema i okreta.. zongler pravi.
  18. kujblo70

FK Partizan 2020/21

i ja kazem da je vodja! ali se ipak u jednom ozbiljnom klubu ne postaje tako kapiten.. (faktori su ili pravila, tradicija kluba, ili izbor svlacionice ili trenera) Sa druge strane mi smo monti pajton klub.. Ja bi mu dao traku odma cim je dosao, vidi se iz aviona njegova zelja za...
  19. kujblo70

@PFChampion on realno i ima pravo da “ima problem”, kapiten reprezentacije je, kod nas niko drugi ni blizu toga. Ja bi mu dao traku! Kao da je mnogo bitno ko je nosi, nama je nosio golman (ne postoji veca glupost od toga).. Meni je veci problem njegova defanziva.. sve ostalo mi nebitno
  20. kujblo70

nazalost, ne potura se.