Резултати претраге

1. TaraNdrel

FK Partizan 2020/21

Za ovo malo vremena je bio agresivan na lopti (trazio je, pokusavao pas u dubinu, odmah se videla jedna direktnost, nije samo vracao loptu i ukopavao se u mesto) sto je uvek za pohvalu. Pokazao je zavidan nivo tehnike i kreacije. Nekoliko puta je menjao stranu, ili slao pas u dubinu. Opet ovo je...
  2. TaraNdrel

FK Partizan 2020/21

Bravo za pobedu. Ovo je izgledalo mnogo ozbiljnije. Ponajvise sto se tice trcanja. Pored trcanja i zalaganja dve stvari su igrale bitnu ulogu: nas teren i otvorena igra Javora. Na nasem terenu (zbog kvaliteta terena) lakse mozemo da uspostavimo pas igru, da igramo tecnije a i Javor je izasao...
  3. TaraNdrel

FK Partizan 2020/21

Zamisli ono kad uigravas tim celu prethodnu polusezonu ili cak sezonu, odradis celokupne oripreme i pocnes sezonu u istom sastavu (korekcije jedino zbog u21) i onda nakon 2 kola menjas pola tima jer se nisu pokazali. Pa sta li si ti Savo gledao koji moj na svakom treningu. Koji amaterizam. Da...
  4. TaraNdrel

FK Partizan 2020/21

Kod Marka smo dominirali u prekidima. To sam zaboravio da napomenem u onom duzem postu. Da mi nemamo akciju iz kornera.... Nijedan blok, niti unakrsne kretnje nemamo kada izvodimo korner. Uzas. Pa evo vam samo onaj primer Ostojica i Vitasa u prvom kolu kad su ih ona dvojica dzudista vukli i...
  5. TaraNdrel

FK Partizan 2020/21

Ma nema sada korenitih promena, samo korekcija. On do sada nikad nije odstupao od tog jednog stila i jedne formacije, juce samo na 5 minuta. Da bi promenio stil ili formaciju treba dosta uvezbavanja i treniranja, kretnji u napadu odbrani, kad imamo loptu, kad izgubimo loptu, kad se branimo. Ako...
  6. TaraNdrel

FK Partizan 2020/21

Zivi u ubedjenju da je moguce napadati sa 9 igraca u 20 metara. Ja to jos nisam video da neko tako u kontinuitetu napada. Nikada. Zato i postoji presing i pomeranje zadnje linije odnosno ofsajd zamke. Celu utakmicu se njihov trener (amater) drao ‘izadji’ kad smo napadali. Postavljali su zadnju...
  7. TaraNdrel

FK Partizan 2020/21

Verovatno su svi ludi u svetu fudbala pa bacaju pare neznalici ili prevari koji fejluje. I u Barsi, i u Bajernu i u Sitiju. Ne postoji klub na svetu koji trenutno ne bi doveo Pepa, (jedino Liverpul zbog Klopa i mozda Bajern) i dao mu maksimalan dostupan budzet za njih. Jedini u svetu fudbala...
  8. TaraNdrel

FK Partizan 2020/21

Pa kako mozemo napadati sa 10 igraca u protivnickih 20 metara. Ko to jos radi? Napadamo sa svih 10 igraca tako sto su svi na protivnickoj polovini, gde uz stopere su tu Natho i Zdjelar po potrebi ostali su svi duboko u polju i bekovi sa krilima uz to zakucani za aut liniju. Sa ovakvom visokom i...
  9. TaraNdrel

FK Partizan 2020/21

Nije toliki problem u samom individualnom kvalitetu odbrane, vec postavci igre gde napadamo sa 10 fudbalera ne bi li stvorili visak pasom. Ako se uvede malo vise direktnosti u igri a za produktivnost toga ce trebati i malo drugaciji tip ofanzivnih igraca onda nam nece biti potrebno da 70 minuta...
  10. TaraNdrel

FK Partizan 2020/21

Posto sam ovde bio najveci kriticar Save red je da kazem nesto malo opsirnije, posto nije sve crno illi belo. Od pocetka sam prema Savi imao neko misljenje na osnovu svega sto je radio nakon fudbalske karijere. Bilo mi je sumnjivo da Sava koji je prvo pokrenuo biznis ili stagod, pa onda hteo da...
  11. TaraNdrel

FK Partizan 2020/21

Ovo je za otkaz
  12. TaraNdrel

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

170-190 miliona evra se dobija za samo ucesce u PL, znaci za jednu sezonu i da se ispadne. To se isplacuje u naredne 3 godine. Oko 330 miliona evra se dobija za dve sezone u PL, odnosno ako ekipa koja je usla u PL i opstane te sezone i onda igra i sledece.Ova suma se isplacuje u narednih 5 godina.
  13. TaraNdrel

Dobijaju 2x200 ali svaki put dobijaju u naredne tri godine. Pa oni su u proslom mandatu prilikom ulaska u PL potrosili samo na transfere oko 120 miliona, gde su tu jos plate i na sve to funkcionisanje samog kluba. Veliki je disbalans izmedju PL i cempionsipa u parama a samim tim i u kvalitetu...
  14. TaraNdrel

Fali suvog kvaliteta. Najzahtevnija liga na svetu jeste, em su svi fizicki prejaki em je tempo na samoj utakmici jak em je raspored ubitacan. Ali fali samog fudbalskog kvaliteta. Premier liga je kvalitetom mnogo iznad Cempionsipa. Retki timovi su odskakali kvalitetom (Njukastl, Wolvsi itd) u...
  15. TaraNdrel

Fulam ima katastrofalan tim. Mitrovic ih je vukao vecinom sezone. Dobili su Brentford na cisto iskustvo. Brentford nije pokazao mentalitet iako je igrama pokazao da moze u PL. Kad od poslednjih 5 utakmica 4 izgubis onda kao tim ne zasluzujes PL. Izvuci maksimum iz ove ekipe u Cempionsipu i...
  16. TaraNdrel

https://mamahd.best/championship---play-offs-brentford-vs-fulham-live-streams/ Izaberi ovde imas gomilu hd linkova Inace na mamahd imas sve lige petice i druge popularne lige, nase nema.
  17. TaraNdrel

KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

Vlado trener, sto se i ocekivalo... Bice ovo turbulentna sezona Iako sam sve vreme branio Trinkijerija u vezi ove situacije, a i na dalje cu ipak se mora reci da je morao da se obrati navijacima. Makar rekao nesto i zavio u oblande ali je ostao duzan bar da kaze par reci navijacima koji su sve...
  18. TaraNdrel

Postali smo cirkus od kluba...
  19. TaraNdrel

Druze da me ne shvatis pogresno, bolje da se ne nadas. Posle svega izrecenog tesko da postoji opcija da ostane Trinkijeri iako bih to najvise zeleo. Izaslo je dosta prljavstina od strane Ostoje, od narucenih tekstova pa do onog intervjua da su mu dali odlicnu ponudu a na njemu je da odluci...
  20. TaraNdrel

Mislim da je ovo jos jedan pokusaj da se ocrni Trinkijeri u javnosti. - U pocetku je to bilo zbog para, da li mu 450k i na njemu je da se odluci (citaj u prevodu da mu pakuju da je izdajica koji zbog 100k bezi odavde i ovde je samo zbog para sto su cigani jedva docekali kao i za Duleta a i ne...