Резултати претраге

1. KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

Naravno da nije, ali je tako naredjeno portalima da pisu. Ja samo pitam gde je onda doslednost u izvestavanju i kako to da sada ima novca za pojacanja, a pre samo par dana nismo imali da prezivimo.
  2. KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

Postoji li ijedan novinar u Srbiji da pita Ostoju odakle nam sada novac za Mekintajera i Dangubica, a Trinkijeriju je morao da se smanjuje ugovor, dok je svakome ko iole prati sport jasno da je taj covek donosio vise nego sto ijedan igrac moze? I da, gde su sada one Tegijeve pitalice sa...
  3. KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

Najgori dan od odlaska generala iz naseg kluba. Trinki, hvala na svemu i vidimo se u neko zdravije vreme. Ostoji jebati mater na svakom koraku! Idemo po to drugo mesto, samo nek je svevisnji srecan...
  4. Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

Otputovao je istim avionom za Tursku posto se javlja svom klubu na pripreme, ne dolazi kod nas.
  5. 7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Bekovska klinika! Vidim da ljudi zaboravljaju Jaramaza koji je pojeo cupavog. MELJI DALJE! :partizan-fan:
  6. Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

Evo na prvu, pustili su Dejana Drazica, Skuletica kog smo morali da vracamo kasnije, Aleksandar Pantic je igrao u Primeri kasnije... Tehnicki i Radonjic je pusten za dzabe, Zivkovica i Pantica ipak ne bih mesao u tu pricu. Da se razumemo, ni na trenutak ne uskracujem podrsku Savi, Partizan od...
  7. Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

Samo tokom prethodnih 6 meseci, mi smo poklonili (!) klubovima iz nase lige sledece mlade igrace: Veljko Birmancevic - Cukaricki - 24 utakmice, 3 gola, 4 asistencije Jovan Nisic - Vozdovac - 18 utakmica, 3 gola Jovan Kokir - Vojvodina - 9 utakmica, 1 gol, jedna asistencija Bojan Balaz - TSC - 8...
  8. Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Pre svega dobrodoslica Markecu! :pfc: Uvek je lepo kad se vrati dete Partizana! Markeca pamtim kao izvanrednog talenta, nadam se da je ostalo jos nesto od toga u njemu. Pretpostavljam da ce mu biti potrebno dosta vremena da se vrati u staru formu, ali ako uspemo, vredece svake sekunde cekanja...
  9. Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

MONDO: http://mondo.rs/a1206570/Sport/Fudbal/Partizan-prodao-Rikarda-za-tri-miliona-evra.html
  10. Liga Evrope 2019/2020

Turci, prva u Bg-u
  11. Liga Evrope 2019/2020

Ovo su brojevi u nasoj grupi. 1 PSV (NED) / Basel (SUI) 2 Connah's Quay Nomads (WAL) / Partizan (SRB) 3 Flora Tallinn (EST) / Eintracht Frankfurt (GER) 4 Rijeka (CRO) 5 Jeunesse Esch (LUX) / Vitória SC (POR) 6 Fehérvár (HUN) / Vaduz (LIE) 7 Haugesund (NOR) / Sturm Graz (AUT) 8 Malatyaspor...
  12. KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

Internetom kruzi da se radi o Koltonu Ajversonu
  13. FK Partizan 2017/18

http://mondo.rs/a1079289/Sport/Fudbal/Partizan-Liepaja.html Kasne Letonci, valjda ce uskoro poceti
  14. FK Partizan 2017/18

Ja sam se nadao da ce Vakulko biti starter u tandemu sa Zdjelarom :confused Urosevica sam gledao vise puta u Napretku i bio je jedan od slabijih igraca cak i u tom timu. Ne vidim da je on bilo kakav upgrade u odnosu na Miletica i Antonova, ne razumem po kom kriterijumu nam je potrebniji od...
  15. Zimska Radio Mileva 2017

Slazem se. Umeo je Kosovic da da i dubinsku loptu, jeste igrac manje u defanzivi, ali smo bili dosta povezaniji nego sa Radinom. Dolaskom Zdjelara mislim da Jevtovic vise ne bi imao nikakvu ulogu u timu, ja bih njega prodao. :D:
  16. Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

Kazu na SOS-u da bi Djemba oko 21:20 trebao da sleti u Beograd...
  17. Mladje kategorije i KK Partizan

Ja sam gledao u Subotu utakmicu Napredak-Partizan MT, elem, osim sto smo potpuno deklasirani (81-59) jedina svetla tacka na mecu je bio Mihajlo Andric. Postigao 30 poena, ima dobar sut, vidi se da decko ima potencijal. Svi ostali tragicni, tu pre svega mislim na Babovica, koji je za 36 minuta...
  18. FK Partizan 2012/13

Дочекујемо Пролетер из Новог Сада у првом колу Купа... http://www.mondo.rs/s259381/Sport/Fudbal/KUP-_Zvezda_u_Nisu.html
  19. KK Partizan 2012/13

Hezonja potpisao za Barselonu Izgleda da je ovo gotovo, nista od Hezonje...
  20. KK Partizan 2011/12

Ne bih bas rekao da nikad nije bila ovako mala razlika, u sezoni 2008/09 su cigani bili na nasem nivou. Kada ih je Pirocanac predhodni put trenirao, a i Hemofarm je bio itekako jak, FMP je jos uvek bio solidan... Ove sezone u borbi za KLS bi trebao da nam bude najveci (jedini) konkurent...