Резултати претраге

1. Baracuda

FK Partizan 2020/21

Ova uprava je od našeg kluba napravila mafijaško udruženje za trgovinu mladih igrača. Miloševiću, budu čovek, daj ostavku i vodi tog majmuna sa brnjicom što ti je vajni pomoćnik !!!! Ostojić i Vitas katastrofa, pogotovo ovaj prvi, sram vas bilo !!! Znate šta je ovaj njihov golman za ovog našeg...
  2. Baracuda

ПАРТИЗАН - Нови Пазар 2:3, играч утакмице

Za koga da glasam, ne znam ko je gori bio...
  3. Baracuda

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Meni se sviđa igra Fulama, Skot Parker radi dobar posao. Imaju posed lopte, jako dobru sredinu, odličnog Kamaru, Toma Kernija i Mitrovića, odbrana im je nešto lošija, tu mora da se pojačaju, u pregovorima su sa Banetom Ivanovićem. Mitar ima jaku ulogu i timu, i uz određena pojačanja mogu do...
  4. Baracuda

FK Partizan 2020/21

Skini aplikaciju Sportzone, nema u Google prodavnici, već je skini direktno sa nekih od sajtova. Imaš sve utakmice u svetu u direktnim prenosima.
  5. Baracuda

FK Partizan 2020/21

Sve osim dva razlike sutra smatram neuspehom. Novi Pazar je možda i najslabija ekipa u ligi, jako je bitno što se igra bez publike, jer zna se kakva je atmosfera dole. Ja se uzdam sutra u Nemanju Kojića da zabiberi ciganšturama i da se odlepimo i onda tu razliku još više uvećamo do kraja prvenstva.
  6. Baracuda

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Ja sam u suštini protiv povratnika, ako to nisu Leonardo, Everton ili Đurđević, ali mislim da je Sulejmani još uvek na jakom nivou i bio bi kapitalno pojačanje. Mada, kakva nam je uprava, mislim da to nije realno
  7. Baracuda

FK Partizan 2020/21

Prvo poluvreme katastrofa, ulazak Lazara Markovića uneo je promenu. Suma ako nastavi ovako da se zajebava, pravac klupa, igra kao na livadi sa drugarima, neverovatna neodgovornost u igri, a za to je kriv trener. Drago mi je da je mali Čolić dao gol na debiju. Nemamo bekove, to je strašan...
  8. Baracuda

FK Partizan 2020/21

Današnja utakmica pokazaće nam čemu se možemo nadati u novoj sezoni. Napredak je uvek ginuo protiv nas, a lagano puštao bodove svojim gazdama. Retko odvratan tim, voleo bih da ih napunimo. Ove sezone biće borba sa vetrenjačama, najmanje 12 klubova će skidati gaće pred Ciganima, uključujući i...
  9. Baracuda

Kada pogledaš da su se svi smejali kada je došao u Partizan, da je bio tada četvrta opcija, da je kvalitetom naterao Marka Nikolića da mu ukaže poverenje, da su ga šikanirali treneri Đukić i Mirković po nalogu uprave, da je dao gol u finalu Kupa kada su mu već pripremili dres za rastanak, dolazi...
  10. Baracuda

Nama treba još jedan špic uz Sadika, Matić nije kalibar za Partizan. Pokušati vratiti Uroša Đurđevića bio bi pravi potez. Kupili smo dva štopera, a nijedan nije bolji od deda Ostoje. Taj Banjak mi ne izgleda pouzdano, daj Bože da grešim. Kupiti nekog Portugalca na desnom neku bilo bi pravo...
  11. Baracuda

Žao mi je zbog Stevanovića, dobar je golman, ali ima mesta samo za jednog. Ovaj mali Popović mi ne uliva poverenje, generalno to pravilo o dvojici igrača ispod 21 je jedna u nizu debilnih odluka Fudbalskog saveza. Trebaju da igraju najbolji, na taj način se uskraćuje pravo treneru da izvede...
  12. Baracuda

FK Partizan 2020/21

Izvinjavam se zbog posta u vreme utakmice, za sve one koji bi da gledaju Partizan, a nemaju Arenu preporučujem aplikaciju Sportzone, sjajna je, preko nje se može gledati sijaset utakmica širom sveta. Preko nje trenutno gledam prenos bez komentatora, uživanje.
  13. Baracuda

I Natho dovodi drugara ...
  14. Baracuda

Da bismo uzeli titulu u ovoj državi moramo imati duplo bolji tim od ciganjerosa. Dugačak je spisak šta sve treba promeniti. Koliko god poštujem prethodne zasluge moramo naći golmana. Ovi govnari su uspeli da dovedu i upropaste dva dobra golmana, Popovića iz Voždovca i Vasiljevića iz Radnika , mi...
  15. Baracuda

FK Partizan 2019/20

Lazar Marković i Vitas, marš iz Partizana !!! Naročito ovaj prvi... Stojković zreo za penziju. Strahinja je dokazao da će biti veliki igrač !!!
  16. Baracuda

Mislio sam na igrača koji dolazi sa područja Afrike. Nisu baš pouzdani u odbrani, nema baš puno svetlih primera, čak i u jakim evropskim ligama. Pribojavam se da ne ponovi kao sa Dominatorom. Njihovo stil igre pozadi je problematičan, brzi su, skočni, ali skloni kiksevima. Nadam se da se ovaj...
  17. Baracuda

Da se ne ponavljam, Maestro je to odlično objasnio u svom prethodnom postu, nisam rasista, a nisam za te Afrikanere u odbrani.
  18. Baracuda

Prva dvojica su ekstra klasa, dok je ovaj treci daleko ispod njihovih mogucnosti. Tim putem je mogao i Bojan Balaz, koji je sada u ekipi TSC.
  19. Baracuda

Nisam siguran da je taj Banjak adekvatna zamena za Pavlovica, protiv sam dovodjenja crnoputih igraca u odbrani, mi smo imali losa iskustva, ako izuzmem Taribo Vesta,a on je ipak bio klasa. Ja sam vise za dolazak nekog domaceg stopera, da ne bi prosli kao sa Goguom, barem stopere imamo domace...
  20. Baracuda

FK Partizan 2019/20

Iskreno, mnogo volim sadašnji sastav Partizana, momci imaju kvalitet, dokazali smo da imamo bolji tim od skotova, teško mi pada što ostajemo bez Pavlovića, smatram da smo ga dali za male pare, momak će za par godina vredeti barem 50 miliona. Treba mu naći adekvatnu zamenu, meni Vitas ne uliva...