Резултати претраге

1. vukMKD

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

A sta ces, naucio covek od svojih fudbalskih oceva kako se dobija posao u savezu.
  2. vukMKD

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Pa mi i na forumu imamo nekoliko koji nas svakodnevno truju sa istim ovim stavovima. Vidite da jedni isti ljudi poput Djanija, i poput Bjekovica, i Tumbakovica, pljuju i Sadika i Sumu, pricaju da nasi igraci nisu rodjeni pobednici, da nismo zasluzili titulu prosle godine, sto znaci da cigani...
  3. vukMKD

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Daj par imena, leba ti. Osim ovaj sto je izdominirao u drugu svicarsku ligu, koji bi mozda i bio kakvo takvo pojacanje, svi ostali su rame uz rame po kvalitetu sa Miljkovicem. Da se ja pitam, ostavio bih Lutovca da igra super ligu, i doveo bih strani desni bek ukoliko se plasiramo u LE.
  4. vukMKD

FK Partizan 2020/21

To sto sa Scekicem delujemo mnogo cvrsce i bolje, zapravo govori o tome koliko su Zdjelar i Natko losi, ne pojedinacno, vec kao tandem centralnih veznih, a ne da je Scepan ko zna kakav igrac, previse je on limitiran treba nam kvalitetniji igrac za prvih 11. Tako da mora i taj problem da se resi...
  5. vukMKD

Uprava i marketing

Kad padne vlast, pasce i uprava, Isto kao ona pre. I sve dok je tako mi cemo biti na iste ove grane. Pa ko voli nek izvoli, nek i dalje navija za najbolji klub na svetu celom. I jos nesto, ako Savo i ovi iz uprave imaju bar gram pameti, ceo fokus treba da usmere ka LE. Domaci sampionat i bez...
  6. vukMKD

FK Partizan 2020/21

Po meni sunce je smesan izgovor za danasnje sportiste, koji su spremni malte ne ko profi vojnici. Dok blatnjavu njivu, jeste broblem za tim koji napada i koji zeli da igra fudbal, pogotovo ako naspram sebe ima mesarsku zadrugu, a ne fudbalski tim. Ali slazem se da nema nikakvih opravdanja za...
  7. vukMKD

Da je Markec hteo da igra po takvim vukojebinama, uopste se ne bi ni vracao u ovim godinama u Partizanu. Jos je mlad, siguran sam da zeli da se jos jednom oproba u jacim ligama. Nego, pisu da YB, ne zeli da produzi ugovor sa Sulejmanijem. Eto prilike da pojacamo roster.
  8. vukMKD

...da nas je usralo sa Sadikom, dok su verovatno Natko, Suma, Asanao, Rikardo, Tavamba, Leonardo, Everton, sve sami promasaji.
  9. vukMKD

KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

Samo da cestitam botovima sto su uspeli da ubede dobar deo forumasa da ovaj klovn maltene i nije napredni kadar, da mu cak ni biznisi ne zavise od njih, i da je pravi covek za KKP. :clap A sada mogu lagano da se prebace na drugom topiku i da nastave pljuvacinu na Ilieva, Savi, Sadika...
  10. vukMKD

FK Partizan 2019/20

Sve osim ovo nase naricanje, sto je zapravo glavni preduslov za nas uspeh. :) Salu na stranu. Savo mi je najomiljeniji fudbaler Partizana, i odma iza Divca, najomiljeniji sportista naseg JSD-a, plus, pokazao da ima ogroman trenerski talenat, i zelim mu zaista iz sveg srca da uspe u ovom poslu...
  11. vukMKD

FK Partizan 2019/20

Isto sto i Ostoja. Savo zbog pickastih produzetaka izgubio 50% moje podrske. Bez jos dva igraca u zadnjoj liniji neka ni ne pocinje novu sezonu. Miletic i Vitas su katasttofa ziva.
  12. vukMKD

FK Partizan 2019/20

Bas je bio lep osecaj prosle godine kada su cigani nakon debitanskog nastupa u ls i ukradenu titulu, plakali ko mala beba nakon sto smo ih rutinirali u kupu. Sto je pokazatelj da nijedan njihov uspeh ne moze pokriti i nadomestiti poraz od Partizana. Zato, ajmo momci da ih rasplakamo jos...
  13. vukMKD

FK Partizan 2019/20

Na areni1 pocinje snimak Partizan-Real. Vredi pogledati,
  14. vukMKD

FK Partizan 2019/20

Pokvario si im zabavu, druze. Ali nema veze, nacice vec oni drugi razlog da ga opljunu. Jer mora da se satre sve u Fk sto zazivi, sve sto daje znakove zivota. Sudijska ekspertiza: Lukiću jaka četvorka, nema oštećenih na večitom derbiju Bas nema ostecenih. To sto je oprostio ciganima deset...
  15. vukMKD

FK Partizan 2019/20

Bas debilno. Da neko lize Ostojina jaja, a da u isto vreme satire Milosevica. Radi sta najbolje znas, necu da ti smetam. Svaka cast Trinkiju, podjednako mi je odvratno kad se nadje neki pametnjakovic da i njega tera. Hvala Bogu, pa je to retkost. Sto se tvog posta tice, jedino se slazem da...
  16. vukMKD

FK Partizan 2019/20

Opet se vestacki stvara hajka na Milosevica. Kada smo u basketu ponizeni sa nekih 30 kosa razlike, nije se ni izbliza ovoliko dramilo. Nije se terao trener. Ali razliciti arsini prema dve nase sekcije, nisu vise nikakvo iznenadjenje. Sto se same utakmice tice. Sudija dozvolio ragbi igru...
  17. vukMKD

FK Partizan 2019/20

Ljut sam i ja na Savu, i to ne prvi put ove godine, ali razumem da nije lako motivisati momke da ginu na teren kada je titula vec oteta, a da prvenstvo nije ni pocelo. Pokazao Savo klasu protiv cigana i u evropu. Niko mu to ne moze osporiti, mislim moze, ali ti ljudi ispadaju smesni. Neka...
  18. vukMKD

FK Partizan 2019/20

Tosic nema nikakve veze sa Sulejmanijem. Nismo doveli momka zato sto je pod ugovorom sa YB, i zato sto je od decembra 2018, pa sve do pre par nedelja, skoro u kontinuitetu povredjen, malte ne nije ni igrao vise od godinu dana. I evo ga opet, vezao cetiri utakmice ulazeci sa klupe, i ponovo se...
  19. vukMKD

FK Partizan 2019/20

Tesko, ali ima danas snimak na areni1 od 14:00 i areni5 od 22:00. Ako im je tacna programska sema.
  20. vukMKD

Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

Nista bolji ne vode ni kosarkarski klub, ali tamo je idila, dok ovde mora svaka vest da se na noz doceka. Sam je Savo izjavio da je licno on odbio 10 mil za Sadika. Danas je i mali Stevanovic izjavio da postoji ta ponuda za njega. I te kako ima pozitivne stvari u FKP, zasto to ne zelite da...