Резултати претраге

1. czvfmp - PARTIZAN NIS 92:86, igrač utakmice

Odiglali smo po meni i veše nego dobro. Imaju dosta jaču fiziku od nas, a opet smo bili egal. Dobili su utakmicu na slobodnim bacanjima gde su čini mi se samo jedno promašili.
  2. 7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Unakazili su nas iako smo imali čini mi se oko 25 slobodnih bacanja više. Ovo da smo uzeli u 90% bi završili prvi u grupi, ovako sad je upitno prva dva mjesta. Tanki smo na centru. Mozliju svaka čast, ali sa 203 cm je inferioran u odbrani kada dođu korpulentniji. Inače Mozliju svaka čast meni i...
  3. 7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Što se tiče Evrolige, da uzmemo pod pretpostavkom da osvojimo ove godine ABA ligu i Euro Cup što možda i nije toliko nemoguće. Izborimo sledeće godine Evroligu i šta onda? Koji je način da ostanemo u istoj i naredne godine? Jedini način da ostanemo je da osvojimo istu, što ovde mogu slobodno...
  4. Rytas - PARTIZAN NIS 61:66, igrač utakmice

Nisam stigao se prije ukljuciti, vec tek od zadnje cetvrtine. Gordic pogadjao kad god je trebalo, ona njegova trica za 4 razlike je bila presudna. Glasao za brata Mozlija koji je odigrao 32 min. Na pocetku sam bio najvise skeptican sto se njega tice, iz bojazni sto nije dovoljno visok za...
  5. KK Partizan 2019/2020

Nema veze desava se los dan, pogotovo sto putujemo stalno po gostovanjima, a to iscrpljuje. Iskreno ocekivao sam utakmicu na jedan posjed, ali bilo je i 20 razlike za protivnika u jednom trenutku. Mislim da cemo se tesko oporaviti do litvanaca jer opet putujemo jakoj ekipi, ali pocetak je sezone...
  6. 7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

To je ono što i ja govorim, a u tom slučaju jedini način da ostanemo sigurno u EL da ne zavisimo od nečije volje je da osvojimo istu :) Čitam danas da su blizu dogovora da ubace jedan Londonski klub, što će najvjerovatnije biti na uštrb ABA lige ako ne ove godine onda u sledeće dve ili tri...