Резултати претраге

1. Milos

FK Partizan 2020/21

Toliko alibi igraca. Imam toliko toga da kazem, a ustvari nemam nista realno. Reci cu jednu stvar , ja ovog Vitasa postujem, udara, skace, pas odlican, kiksara, nestabilan, ali je bre sve vreme u igri. Mi imamo igrace koje 86 posto utakmice nema ih nigde ni da pogrese ni da urade nesto...
  2. Milos

Bivši igrači KK Partizan po svetu

https://mondo.rs/Sport/Kosarka/a1355819/KK-Mornar-Bar-Uros-Lukovic-Muta-Nikolic-me-nije-hteo-u-KK-Partizan-aba-liga-kosarka-najnovije-vesti.html Debil Muta i ‘brza kosarka’ .
  3. Milos

FK Partizan 2020/21

Koliko vidim po prognozi za subotu , slicno vreme kao i danas , a mi igramo od jebenih 17:30 bice pakao. Samo necu da slusam u 19:15 Savu sa recenicom , igrali smo po teskim uslovima , ogromna vrucina i tvrd teren, momci su dali sve od sebe. Daj da krenemo kako treba sa ligom i vezemo...
  4. Milos

FK Partizan 2020/21

Moramo krenuti u ovo prvenstvo suprotno od onoga u proslih nekoliko godina. Znaci vezati kako se zna i ume prvih 5,6 pobeda, posle ce i igracima biti lakse. Ukoliko krenemo sa rezultatima kao da je ovo normalna liga gde je poneki kiks sasvim uobicajna stvar , opet smo najebali vec u Septembru...
  5. Milos

Dule Vujošević

https://nova.rs/ostalo/vucic-kupio-vode-navijaca-i-koristi-ih-kao-svoje-falange/ Dule kao i uvek u centar.
  6. Milos

KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

Šcepanovic sada na Areni 1, ne znam da li je repriza, dobar intervju. Nazalost potvrdio (ne direktno) da S. Jankovic menja Bircu, i da se trazi samo igrac na poziciji 5, i da sa tom peticom je roster popunjen. Srecno Šcepo, bice ovo jedna izuzetno cudna sezona , kako sada stoji sve vreme...
  7. Milos

Birca dobar decko, ali sem tog dobrog trcanja u kontra napad, i ponekad suta za 3 , nema puno sta da ponudi. Novica, Tomas, i kada bi nasli jos jednog kvalitetnog da moze da pokriva 4/5 bilo bi to dobro. Ovo sve vazi, ako ignorisemo sve ostalo osim sportske price, a to je sada nemoguce.
  8. Milos

Ja mislim da Page ove sezone moze jos vise, 3-a sezona, ako se poklopi dobra hemija u ekipi i on oseti da je vazna opcija napadacka, bice dosta konstantan, koliko to uopste suteri mogu da budu.
  9. Milos

Drago mi je zbog njega, imao je odlicnu sezonu u Andori. To smatram jednom od gresaka , sto ga nismo zadrzali, on je dusu dao igrac za rotaciju i za nekih 15 do 20 minuta na utakmici. On u ekipi od prosle sezone bi jos bolji bio, skok, odbrana, strana pomoci, a jos ovakav karakter miran i...
  10. Milos

Ma kakve pare, kao da nas narod u zadnjih 30 godina nije takav, veruje u sve sto procita, bar je to 96 posto Srbije takvo. Drugo je mi smo upuceni na nas forum, gde vise manje dosta ljudi razmislja slicno, pa se mozda neko zanese i prevari da nas ima vise od 0.33 posto. Zao mi je odrastao...
  11. Milos

Da ga brani od medijskog napada koji je licno narucio :D mada bi mu to bilo inteligentno napada i brani u isto vreme.
  12. Milos

Sto je najgore znajuci pomalo Vardu, mislim da on ovo sve prica sto zaista misli, samo je ocigledno u zabludi navucen, ubedjen sam da nije iz nekog interesa za razliku od poljoprivrednika i njemu slicnih. Sto se tice situacije sve ste vec rekli i slazem se sa 90 posto stvari, samo mislim sta...
  13. Milos

FK Partizan 2019/20

Svaka cast ovima na istoku ili zapadu sto sve vreme pevaju Lalatu prigodne pesme, osvetalili ste nam obraz, svaka cast.
  14. Milos

ПАРТИЗАН - ц. звезда 1:0, играч утакмице

Dao sam glas Sadiku zato sto sam poceo da gubim veru u njega, ali ipak je pokazao da moze, kada bude ovako motivisan i konstantan igrace za neki drugi tim nazalost. Ali Pavlovic koja je to stabilnost i klasa, konstantan uvek sa ovako malo godina. Da je srece da nam sada cine stoperski par...
  15. Milos

FK Partizan 2019/20

Da je bilo normalno sudjenje, Sadik bi iznudio bar jedno 2 crvena, i 5 zutih. Bukvalno ovi ne mogu da ga cuvaju nikako, ovako ih Levandovski nije vrteo :D Momci su dali sve od sebe i to im se vratilo, Markovic ako ne prelomi u glavi sta ce i kako ce bice tu ok igrac za termin u balonu jednom...
  16. Milos

On je razbijač, dobro bi nam dosao, prodoran, jak kao bik, odlican i na skoku i na asistenciji, odlicno igra odbranu i nema neki sut, uklapa se 100 posto u Partizanovu filozofiju, nadam se samo da je istina .
  17. Milos

Budućnost KK Partizan - koje takmičenje treba odabrati?

Za sada Evrokup. Videti kako se razvija situacija u buducnosti i biti fleksibilan maksimalno. Ne istrcavati i ne zaletati se takvi uvek prvi ginu. Ne tripovati se da ako prvi budemo povukli nogu npr u Ls pa to ojaca i preuzme primat da ce se oni toga secati i biti nam vecno zahvalni, svi su...
  18. Milos

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Pa onda je sve jasno, neka ta Fibina Ls ojača, postane bolja od EK, i mi cemo tu preci bez problema, ako ne budemo igrali EL. Za sada to nije tako da ostajemo gde jesmo, da imamo sto vise jacih utakmica u sezoni.
  19. Milos

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/canak-ostaje-u-litvaniji/358245 Drago mi je i zbog Canka, produzio ugovor, radice i trecu godinu u Litvaniji, on je isto jedan gospodin covek.
  20. Milos

Drago mi je i zbog Miloja i zbog Vlade, obojica su dobri ljudi to se vidi na kilometar.