Резултати претраге

1. Al_Bundy

FK Partizan 2020/21

Sunce ti poljubim, kad Matke izloži onaj gif gdje Suma prima loptu kao Ronaldinjo na 20 metara od gola i kaže vidi ga, guši akciju, a ja nisam vidio takve poteze otkad pratim Partizan. Samo da mu zahvalim što me podsjetio. Nije Suma idealan. Zna da pretjera, ali njemu i kad nije dan on odradi...
  2. Al_Bundy

FK Partizan 2020/21

Ništa čudno, umijemo mi odigrati dobru utakmicu. Ali biću zadovoljan kad odigramo bar pet ovakvih utakmica u kontinuitetu. Natko i Suma u prvih 11 su previše za ovu ekipu ako im zalaganje nije na nivou, guše jedan drugog, a slabo trče nazad i pomažu u defanzivi. S'toga Šćekić i Zdjelar su...
  3. Al_Bundy

Uprava i marketing

Da smo prodali Pavlovića i za 100 miliona eura nama bi dug bio 20 miliona. Iz Partizana se pare izvlače kao i iz svakog javnog preduzeća. Uvijek se javljaju "kosturi iz ormara" i sve se svaljuje na prethodne samo da bi se opravdalo izvlačenje para, zato nam uprava i liči na neku političku...
  4. Al_Bundy

FK Partizan 2020/21

Ali zato mu je zamjena, naša uzdanica, zalog za budućnost, Lazar Pavlović. Kad uđe svjež u sedamdesetoj to puca od snage, trčanja, želje za dokazivanjem. Nemam ništa protiv momka, čak mislim da jeste talentovan, ali ima li Savo oči? Pa momak ne može da izdrži duel sa malo jačim pjetlićem a...
  5. Al_Bundy

FK Partizan 2020/21

Zar ne reče Savo prije nekih mjesec dva da će promijeniti taktiku za domaće prvenstvo? Koliko ja vidim ne da igramo isto, nego igramo još gore, a ništa promijenio nije. Nema igrače? Rekao je da je zadovoljan sadašnjim timom. On je trebao biti bivši još u Pazaru. Igramo jednodimenzionalno i svi...
  6. Al_Bundy

FK Partizan 2020/21

Ovo je teška sabotaža. Ovakav amaterizam u odbrani odavno nisam vidio, zajedno sa Zdjelarom. Neprijatelji nam ne trebaju šta sve imamo u klubu.
  7. Al_Bundy

FK Partizan 2020/21

Znamo da je nerealno da odu govna iz uprave. Savo mora otići, ali meni Miletić, Vitas i Ostojić ne bi smjeli prismrditi tetenu više, goni to u teleoptik. Urošević može ali kao zamjena. Ovo ako nije sabotaža, ja ne znam šta je.
  8. Al_Bundy

FK Partizan 2020/21

Sada je dozvoljeno grliti svog igrača kod kornera? Pa takve odbrane nema ni u šestoj škotskoj ligi, a ovdje se tolerišu, seljačka posla. Nije ni čudo što nismo dali gol iz kornera, pa ne pamtim ni ja od kada. Dokle više da ulazimo u utakmicu sa ovim amaterima od ekipa ispitujući snage prvih...
  9. Al_Bundy

FK Partizan 2020/21

Nije sviran penal nad Ostojićem nego nad Vitasom gdje ga protivnički igrač zagrlio rukama i na taj način se brane kod svakog kornera. Da ga lopta nije pogodila vjerovatno ne bi bio penal. Pošto je centaršut bio dobar, a Vitas imao šansu za gol, ali ne može da se namjesti jer ga je seljačkom...
  10. Al_Bundy

FK Partizan 2020/21

U odbrani ne može biti gori od Ćelavog, u napadu plus.
  11. Al_Bundy

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Samo da ispravim kolegu. Ninković je bio strelac oba gola juče.
  12. Al_Bundy

Uprava i marketing

Ih, i ti sada svašta pišeš, pa marketing tim košta, treba odvojiti desetine hiljada evra godišnje, znaš li ti koliko je to kubanskih cigara? Bela cigankaaaa
  13. Al_Bundy

KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

Potpisao za prvi tim Trej Dreksel iz Mladosti. Koliko vidim oprao je 1. KLS, prosječno ubacivao 18 poena. Ali to je treći nivo takmičenja. Je li ga gledao ko, kakvi su utisci?
  14. Al_Bundy

Bilo ko, neka ga izmisle. Suština je da ne dovodiš trenera početnika na gotovu perspektivnu ekipu u koju si uložio pare.
  15. Al_Bundy

Ma kakav on stav ima. Trenirao razvojnu ekipu 10 godina kojoj cilj nikad nije bio rezultat već poboljšanje statistike igrača. I ovo sa Šćepanovićem je van pameti. Ako smo zadržali 80% ekipe, i ako planiramo još dodatno da pojačamo neke pozicije, a na sve to kao jagodu na šlag dovedemo trenera...
  16. Al_Bundy

Vidio je Andrea koliko je sati i neće da bude vreća za udaranje. Veliki je to trener da bi si dopustio takvo nešto. Jbga, zajebao ga limar pri dovođenju, nije mu rekao koliki je psiho na vlasti i šta je spreman da radi za režimsku kurvetinu. Ugasićemo vas opet majku li vam jebem gurbetsku, kad tad.
  17. Al_Bundy

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Čovjek sa takvim prezimenom ne može biti fudbaler, ima nešto i u imenima.
  18. Al_Bundy

Šta se do sada čekalo? Ko je ćutio i dopuštao ovo pet godina?
  19. Al_Bundy

A klasičan pro igrač. Zabole ga za rivalstvo, dobio EL, jači keš, i to je to. Defanzivno odličan, u napadu mlako. Nije nezamjenljiv. Jebati mu majku svakom prilikom. cigani se kurče jako od početka. Ne zna se još da li će se igrati uopšte košarka a oni guraju ogroman keš od starta. Čisto da se...
  20. Al_Bundy

FK Partizan 2019/20

Nismo mi ni pod Markom stvarali ništa više šansi po utakmici nego sada, imali smo bolje gol igrače pa smo šanse većinom pretvarali u golove. Bili smo tvrđi i disciplinovaniji nazad. Recimo Pavlović nije smio sinoć da gradi loptu kod prvog gola, već da je na prvu pošalje na Suvu planinu. Pogotovo...