Резултати претраге

1. nasa stvar

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Ne mora da se uporedjujemo sa klubovima sa zapada, imamo primer Slavije iz Praga.Imaju manji budzet od našeg a najkvalitetnije rade.Tako da Partizan kao klub treba da ide u tom pravcu. Nama su preko potrebni domaći igrači koji igraju u ligama petice.Moramo se okrenuti takvim kupovinama.
  2. nasa stvar

FK Partizan 2020/21

Az neće da nam bude protivnik, izbaciće Plzen.
  3. nasa stvar

FK Partizan 2020/21

@LazarP dupli pas je da odmah iz prve odigra, to je besmisleno u ovoj poziciji i u prva dva dodira bi lopta išla ka autu da je odigrao. Na trećem dodiru može da odigra, postavlja se pitanje gde je golman i pas mora da bude idealan između štopera i golmana.Možda može i kratku dijagonalu al baš...
  4. nasa stvar

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

Ipak je malo jača po meni od Intertoto kupa.Pa klubovi iz naše lige su daleko gurali u Intertotokup a u ovoj ligi uefa 2, to ne bi mogao nijedan naš klub.Šta se dešava sa bodovanjem u ovom takmičenju, ne bi smelo da ga odvajaju od lige Evrope, pošto onda će se teško druge države progurati u top...
  5. nasa stvar

FK Partizan 2020/21

@LazarP pa evo ja sam tu da me ti naučiš.Samo bi trebalo to moje neznanje argumentovano da objasniš.Izvolte.
  6. nasa stvar

FK Partizan 2020/21

Inače i štoper Aza ima izvaredno markiranje, 20 metara ne dopušta lagan pas, i momenat kad ide ka sredini je momenat za pas, al je tad u ofsajdu, vidite na klipu kako gleda ka Sadiku, tad je želeo da prosledi pas i to je idealan momenat bio.Moramo priznati da dosta puta Sadik izjebe sa ofsajdom...
  7. nasa stvar

FK Partizan 2020/21

Ma nije imao vremena jer je to težak pas.Ma problem je što on traži ovde idealan pas koji malo fudbalera može bez greške da pošalje a i mnogo pre vremena.Golman je verovatno negde na penalu i postoji mogućnost da iseče.Pas mora da bude odmeren da bi Sadik koji je brži od štopera išao direktno ka...
  8. nasa stvar

FK Partizan 2020/21

Gde može pas da odigra na toj drugoj slici i plus mu lopta ide ka levoj nozi, šta treba neku spoljnu sa efeom da šalje?Pa da, eto tu se vidi da ne razumeš, glupo mi je da ti objašnjavam osnovne stvari.Par sekundi kasnije dva puta želi da mu odigra ali je ovaj u ofsajdu. I da dodam samo, ako bi...
  9. nasa stvar

FK Partizan 2020/21

Ja moram da odgovorim na ovaj upis koji je totalno pogrešan i govori da ne poznaješ fudbalsku igru. Na klipu broj jedan Suma ne odigrava Asano zato što zna da će Asano upropastiti pas jer ga fudbaler Aza prati, ide unazad koracima, i Suma ide na dribling i šutira, sve je tu fudbalski. Na klipu...
  10. nasa stvar

@Petar-Skopje najverovatnije zbog neparnog broja klubova u nekom kolu kvalifikacija.Mora unapred da bude paran broj, da ne bi neki žrebom preskakali runde kvalifikacija.Čitao sam negde na kassiasi ali sam zaboravio. Ren je ušo u ligu šampiona a Krasnodar je u Q4.To je ok jer su Francuzi 5 a...
  11. nasa stvar

FK Partizan 2020/21

Au kolko ovde pojedinci ne prate fudbal.Pazi ti to, Suma se ne otkriva i ne traži loptu. Pa jeste vi igrali nekad utakmicu protiv bunkera koji ima 3 zone odbrane a prvu čini jedan ili dva igrača?I onda još 5 i još 4. Pa kako se probija takva zonska odbrana? Probija se vrhunskim pasom, duplim...
  12. nasa stvar

Ajde da se ne zajebavamo više. Ograničenje je 4 stranaca, besmisleno, jebu vas u mozak i zato moramo da dovedemo domaće, formirane igrače koji igraju preko. Jbg, to košta ali titula i liga šampiona se tako napadaju, sa jakim domaćim rosterom a ne sa ovim što ih dovodite i plaćate 200,300 000...
  13. nasa stvar

@Petar PFC pa zato što će ima jedan manje tim u grupnu fazu lige Evrope, mislim da su Krasnodar i Ren prebačeni u Q3 nešampiona koliko vidim i tako ostaje jedno mesto manje u grupnu fazu Pardon u Q4 ih prebacuju i onda samo 3 tima iz Q3 ide u ligu Evrope, jedno manje mesto i Sparta ide u ligu...
  14. nasa stvar

Interesuje me još koliko napada treba da očekujemo na klub, igrače, stručni štab ove nedelje? A niko ne spominje kako su cigani pred kraj prvog poluvremena poveli sa 0-1,. golom iz čistog ofsajda, gde gan stoji, ne utrčava, i što osoba koja ima problem sa vidom na prvu vidi da je ofsajd. Lako se...
  15. nasa stvar

Ma cirkusi kakva krila imamo.Asano, Stevanović i Marković koji se povredi na početku sezone i onda odigra 2,3 utakmice u novembar.Pa bekovi i krila su nam nejvći problem uz centralnog veznog i kasvetnog štopera koga možemo naći u našoj ligi.Možda Banjak da se proba na zadnjeg veznog ili desnog...
  16. nasa stvar

@Petar-Skopje hvala puno, znao sam dosta toga sem bodovanja u ovom jednom meču u kvalifikacijama.Do sad je bila 1 bod pobeda al iz dva meča se moglo do 2 boda za nacionalni a najviše 8 su mogla četiri kluba da donesu, što je velikih 2.Dosta smo mi imali u kvalifikacijama i to nas izvlačilo za 6...
  17. nasa stvar

@bonaventura idu produžeci pa penali.Za bodovanje nisma siguran posle produžetaka ako se pobedi.Ja i ne znam kolko bodova donosi pobeda za nacionalni a koliko za klupski koeficijenat.Važno je da uđemo u grupnu fazu.Imamo odličan klupski a i nacionalni je odličan i ove dve sezone ako se ima 6...
  18. nasa stvar

Koliko je važno bilo da osvojimo kup tek se sad vidi.AKo Sevilja, Mančester, Šahtjor ili Inter osvoje ligu Evrope, pobednik kupa startuje od 3 kolo.Nismo smeli da kiksnemo u kup.A koliko je važan državni koeficijenat pokazuje da će ako ovi osvoje ligu Evrope, klub koji je bio 2 u Kiparskoj...
  19. nasa stvar

Ma za mene je najveća glupost odvajanje lš i le kad je u pitanju play off.Zašto se za ligu šampiona igraju dva meča a ovde samo jedan.To nije smelo tako da se uradi kao i ova glupost sa 3 klubova u žrebu.Mislim da za 2 kolo ima da vrate onih 6,7 potencijalnih.
  20. nasa stvar

Pored ovog tima stoji LVA a to je Litvanija, za Letoniju je LET ili ja grešim?