Резултати претраге

1. BELI BG

ПАРТИЗАН - Нови Пазар 2:3, играч утакмице

Bas tako, meni ne pada na pamet da bilo kome glas. Pickice bre jedne! Napomena: ovo poslednje nije uvreda, vec definisanje karakternih osobina ove ekipe.
  2. BELI BG

FK Partizan 2020/21

Ješić je trenutno bez angažmana, toliko.
  3. BELI BG

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

"U pobedi se ne ponesi, u porazu se ne ponizi" Nas Mitar https://sport.blic.rs/fudbal/evropski-fudbal/aleksandar-mitrovic-fulam/86pm243
  4. BELI BG

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Rasterecuju budzet, koliko ja skapirah moze da menja klub, prevelika mu je plata za Turke. Stoje vec u redu,mnogo solventniji od nas, ozbiljan je Adem, igra i dalje na visokom nivou.
  5. BELI BG

FK Partizan 2020/21

Bibras ga je gledao i ako on kaze da ce podici kvalitet igre, meni je sasvim dovoljno. Drugo, ko je rekao da je bolji od Leonarda i Klea? Koliko znam nisu deo naseg tima u ovom momentu. Od Sume ce sigurno biti bolji na 3 od 4 utakmice, a bas to nam treba - konstantnost i profesionalizam, umesto...
  6. BELI BG

Miralem je decko koji ima kicmu i karakter, nikada to ne bi uradio... A da ce gurbeti pokusati, ne bih bio iznenadjen.
  7. BELI BG

FK Partizan 2020/21

Dzaba im, maksimalna dnevna za sredu u Pazaru 22. Nadam se da ce nasoj ekipi prijati osvezenje i da ce napuniti mrezu protivnika do vrha.
  8. BELI BG

FK Partizan 2020/21

Odgledah ovo mucenje, ali sta drugo ocekivati kad linglogasi parkiraju autobus pred sesnaesterac? Vidim da Savo pokusava strpljivim gradjenjem napada da polako nacinje protivnika,ceka njegovu gresku. Ovako cemo se muciti dokle god igramo sa ovim timom na bunker postavke motivisanih(premiranih)...
  9. BELI BG

KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

Imas jos 3 dana da Šilobad i Mijanović okače i potpišu izveštaj o poslovanju za 2019tu na APR. Jedva čekam da vidim kako je klub konsolidovan, koliki su prihodi, rashodi i obaveze.
  10. BELI BG

FK Partizan 2020/21

Ja da se pitam sutra ne bih srljao, cak bih prepustio loptu cigankinoj filijali pa nek proba. Postaviti linije tima, ne previse visoko i strpljivo cekati polu-kontru na "razudjeni bunker". Bez ikakve nervoze i mirno ih naceti krajem prvog poluvremena pa lagano. Bitno je ne davati im sansu da...
  11. BELI BG

KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

Jbt nekada bi pao server foruma na ovakve vesti. Bas su nas urnisali...
  12. BELI BG

Ja cuh za Sumu da je vec skoro gotova prica za arapske zemlje, ali od tad je proslo vec skoro mesec dana. Iskreno, ako bih morao da biram, pre bih zadrzao Zdjelara.
  13. BELI BG

Ako Natko garantuje za njega( ne zezam se) ja dizem obe ruke ZA! Fudbalski je dosta solidan, ako ima i ljudske osobine, kao i voljni momenat kao Bibras, to je to.
  14. BELI BG

Popio covek koje pivo na ovu vrucinu, a mi odma' trazimo teoriju zavere :buhaha P.s. i ja sam pokusavao da spojim nesto:)
  15. BELI BG

KK Partizan 2020/2021

Hahahahaahahahahahah! Koja prica jbt. Pa penzionisu se sa 30 do 35, a ne mogu da treniraju vise od 2 sata na dan, dok se npr rudari bore za pauzu na 4-5 sati(lupam) rada u podzemnom kopu.(za koje pare). Gospodo, ako niste spremni da profesionalno odradjujete sve obaveze, slobodno birajte drugu...
  16. BELI BG

Brate, aj iskuliraj vise sa falusima i pusenjima. Posebno sa vredjanjima brace Grobara koji nisu iz Srbije koju ti vidis!
  17. BELI BG

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/marko-jevtovic-jos-godinu-u-konji/362414 "Mali" Raća(neodoljivo me podseća na Raću) se jako lepo snalazi u turskoj ligi. Deluje ko ispravan i posvećen momak. Srećno u novoj sezoni mali!
  18. BELI BG

Ko se iz FK-a brine za profin stajling? Na stranu sto ume da ga zavuce ganima za svasta nesto, ali ovo je sramotno. A tek Banjak...
  19. BELI BG

FK Partizan 2020/21

Meni je prilicno tesko da pratim, doduse na telefonu. Raduje forma Sadika, nadam se da nista nije ozbiljno sa Natkom. Jel moze klub da obezbedi komentatora ikako? Setih se pok Slobe Novakovica, nekima iritantnog, a meni beskrajno simpaticnog. Uzivao sam u njegovim prenosima i "biserima" :)
  20. BELI BG

Bivši igrači KK Partizan po svetu

Cekaj, kad je shaman Kotur ikakvu izjavu dao protiv nas? Ili mislis da svi njemu popuse?:buhaha