Резултати претраге

1. pfcdejan

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Pa što bi se mučili oko toga. Kad sam čuo od ludog zeksa da vazuru boli ona stvar oko marketinga, tako i ovo. Što bi mi plaćali skauting kad može da se okrene par menadžera i da nam ponude Pesukice, Vujacice, Lalatovice...
  2. pfcdejan

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Znajući kako se Watford odnosi prema trenerima i kako ih često menjaju biće teško, pa i sve da obezbedi mesto koje vodi u LS, imam osećaj da bi mu dali otkaz i doveli nekog drugog, koliko su ludi :pop Srećno Vladi pa da nađe još bolji angažman...
  3. pfcdejan

Da je nasa uprava radila u interesu kluba prethodnih godina, mogli su da izdejstvuju da se ogranicenje stranaca poveca na bar 6.... I onda bi sve bilo lakse. A ovako mi treba da cekamo cigane ako oni ubodu sa strancima pa ce se onda povecati ogranicenje... :banghead: :pop
  4. pfcdejan

Dobili smo Javor 4:0 , izvukli neki RFS iz Letonije, jel nam trebaju pojacanja? Pitam za upravu.... Njjima je sad dilema verovatno oko pojacanja....
  5. pfcdejan

FK Partizan 2020/21

Jedina stvar koja mi smeta kod Sume je sto uvek napravi potez viska kada je u gol sansi, krene u dribling da izgradi bolju poziciju , ali mnogo puta bespotrebno.
  6. pfcdejan

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

Jedna utakmica i puna koncentracija, znamo mi da se ispromasujemo i ne iskoristimo sanse... upload image
  7. pfcdejan

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

Rumuni izgleda nemaju problema sa ograničenjem stranaca, čak 16 ih ima u Botosani. A među njima je i Stefan Askovski, i standardan je u ekipi.
  8. pfcdejan

FK Partizan 2020/21

Svaka čast! :D :partizan-fan: Konačno utakmica bez stresa i mirno privedena kraju.
  9. pfcdejan

Oni su pokazali koliko je njima titula bitna na samom pocetku, tako da nema tu sta da se prica. Prodas Pavlovica za 10 miliona, dovedes Banjaka ok, moglo je i bolje ali igrac se cini solidan. Znas da ako hoces da osvojis titulu u ovoj nasoj ligi, moras imati dosta jaci tim od ostatka lige, jer...
  10. pfcdejan

Uprava i marketing

Smenili ne smenili Miloševića, problem ostaje, a to su ovi iz uprave, kada smene sami sebe onda možemo da pričamo dalje. Dok god se oni budu pitali za nešto u Partizanu, nema nama boljitka. I plus na to što se očekuju neke pare od Sadika i Stevanovića, teško da će oni otići bez motke, a pošto...
  11. pfcdejan

Dres Partizana - nekada i sada

Under Armour isto ima dobre dresove. Ali džaba kad niko u klubu nije zainteresovan.
  12. pfcdejan

A ti nisi cuo da je tu sitna lova? Ko ce oko toga da se zeza kad stizu milioni od igraca. Najbolje da svako od igraca ponese belu majicu od kuce (ko u osnovnoj skoli kad se ima cas fizickog) i pravac utakmica, koji ce nam dresovi i to sve. Do kog nivoa su oni nama klub doterali :banghead: Pa da...
  13. pfcdejan

Uprava i marketing

I onda mi dođemo u temu Dresovi Partizana i grizemo se, raspravljamo I svađamo zato što debelog mrzi da radi oko toga :pop:gaah:zbog čega nas jebe Najk par godina, Adidas isto se nije baš proslavio ( a evo dinamo je dobio neke dresove koji nisu baš iz kataloga što može da ih kupi bilo koji...
  14. pfcdejan

FK Partizan 2020/21

Oni da oce da stanu uz Partizan doveli bi bar 2-3 top pojačanja bez da iko ode, izuzev Strahinje. Možda imaju još vremena da se isprave, inače ćemo igrati intertoto kup sledeće godine, jer sa 2. mesta ništa drugo neće moći, a cigani verovatno neće dopustiti da se njima to desi, a ove naše...
  15. pfcdejan

I ko to reče da Adidas više ne planira da posluje kod nas? Evo ih u komšiluku, a nas Nike neka jebe par sezona sa istom garniturom. Umesto da ih zamenimo sa nekim drugim brendom...
  16. pfcdejan

FK Partizan 2020/21

Nadam se da cemo za zivota docekati da Fk Partizan dovede pojacanja na trenutni igracki kadar, a ne u slucaju da neko ode ( mislim na ove bitnije igrace iz prvih 11), bar ja mislim da se titula tako napada, dovedes jos nekog igraca na sadasnji kostur tima, a ne neke Lalatovice, neke napadace iz...
  17. pfcdejan

FK Partizan 2020/21

Antena Plus, signal preko obične antene. 1800din stb (jednokratno) i 24 meseca po 600 din. Svih 5 arena(i još par nekih filmskih, dokumentarnih) , ali ne znam da li su HD. Klik Sport ima na mts sajtu. Registrujes se, posle sms porukom sa mts broja platiš prenos, čini mi se da je bilo pre oko...
  18. pfcdejan

Ali evo koliko sam čitao sa tim dresovima ćemo igrati samo u Evropi :confused-smiley-013:
  19. pfcdejan

Ne Nego ćemo imati da biramo iz Nike kataloga za ovu sezonu, nikakav unikatan dres samo ono što oni nude svim ostalim klubovima koji su im zadnja rupa na svirali.
  20. pfcdejan

Spomninje da cemo birati izmedju kataloskih Nike modela, pa ako neko zna koji su neka postavi ovde