Резултати претраге

1. DzimiKG

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Cekaj, ne valja kad prodajemo igrace pre nego sto ostave trag, sad ne valja sto jedan takav spic kao Sadik ostaje? Vidim i Savo se polako provlaci kroz blato... tesko je nama udovoljiti.
  2. DzimiKG

FK Partizan 2019/20

Super, taman vise para da uzmemo. Imam osecaj da veceras Markovic daje gol.
  3. DzimiKG

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Stvarno mislim da su sanse minimalne da PAO predje u FIBA LS. Koliko god da je Djordji ogavan, trenutno bi taj prelazak bio korak nadole, iako FIBA LS moze sledece sezone biti jaca od Evrokupa po sastavu ekipa. Mi treba da napravimo dugorocan plan, a to je Evroliga. Trenera imamo, kao i okosnicu...
  4. DzimiKG

KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

Je l' nam se vraca Stefan Jankovic? Nisam siguran, ali mislim da sam negde procitao da je nas igrac na pozajmici dok je bio kratko u Grckoj? Plasim se da cemo tesko zadrzati Pejdza posle ovakve sezone, a istice mu ugovor. On moze da bira gde ce da igra, toliko je napredovao. Produzetak Zagorca...
  5. DzimiKG

FK Partizan 2019/20

Stojković ukrao jedno 10 minuta, u nadoknadi zadrzava vreme, a mi na -11... Inace sta smo izasli da igramo, bruka i sramota. Ovde je jedina prilika da ih skenjamo i mi izadjemo i ovo odigramo.
  6. DzimiKG

FK Partizan 2019/20

Sram da te bude, Radule je Grobarcina, a pritom objektivan i dobro radi posao. Kakve golove nastavlja Stojkovic da prima, za izjednacenje lose izbio loptu, mogao je u stranu ili preko gola, kod treceg kroz noge, "upio" loptu, iako je sut bio slab.
  7. DzimiKG

Liga Evrope 2019/2020

Ocekivao sam bolje napred, samo 2 suta za 90 minuta, nijedan u okvir, a poznati smo kod Sava po napadackom fudbalu. Realan odnos snaga, treba reci da smo i dobro prosli, mnogo dobrih sansi su promasili. Grobari i navijanje :respect
  8. DzimiKG

Osim Tomasa, veceras ostali ispod nivoa. Peinersa vredi sacekati, dobar je, Parahovski opet se ne snalazi. Ne zelim da budem taj koji sad kaze "jesam rekao", i nadao sam se da necu da budem u pravu sto se tice pisanja protiv mutanata za vikend. Deluje mi da ekipa mnogo zavisi od raspolozenja...
  9. DzimiKG

KK Partizan 2019/2020

Mozda sam birao pogresne reci, hteo sam da kazem da mi igramo pick & roll igru sjajno, a da sutiramo za 3p po principu toplo-hladno. Zato uz jednoj dobrog sutera mi postajemo mnogo opasniji, ovako je koncepcijski rizik pustati nam sut. Sve ovo sto je napisano je napisano u afektu, slazem se sad...
  10. DzimiKG

KK Partizan 2019/2020

Jeste, nemamo problem sa suterima, verovatno sam zlonameran, a ne ukazujem na stvari koje mislim da bi se resile sa dovodjenjem jednog takozvanog sharp shootera. Isto mislim da Volden mora vise da "divlja", jednostavno covek je bio MVP izraelske lige, znaci da je skorer, kod nas nema takvu...
  11. DzimiKG

KK Partizan 2019/2020

Ovo mi se uopste ne svidja, mutanti nam poklonise pobedu jer nisu punili reket vec nas kao ludi jurili i branili sut za 3p. Zagorac i Jare okean ne mogu da pogode, ovakvu situaciju su Primorska i slovenacki mutanti iskoristili, napunili reket, mi ciglarili i gotovo. Na sve to, 2 trojke je dao...
  12. DzimiKG

FK Partizan 2019/20

Ajmo danas pobeda i vracanje na pobednicki kolosek!
  13. DzimiKG

Uprava i marketing

Isto sam video negde objavu da je delegacija Mancestera dosla do stadiona preko neke livade, jos se smeju ljudi, u zemlju da propadnemo... Mislim da je telegraf ili tako nesto, ali ta sekta je verovatno zabranjena da se deli po forumu.
  14. DzimiKG

KK Partizan 2019/2020

Jbg, steta. Borba i zalaganje opet dobro, ali los dan Tomasa i Mozlija i tesko je da se dobije. Najgore od svega sto je prevelika razlika i sto nas mrtvi cigani napunili toliko da mi nije dobro. Treba iskristalisati uloge Bircevicu, Pejnersu i Parahovskom, za sad se ne snalaze bas najbolje...
  15. DzimiKG

KK Partizan 2019/2020

Milina ce biti slusati grobarcinu Saranovica, bolje nego ona 2 cigesa sa Arena, mada Edin mozda i nije ganci, par puta je bio na Ostojinim koktelima samostalno. Valjalo bi pobediti, ako ne daj Boze krene po zlu, mutanti iz Slovenije ce imati bas fine sanse za prvo mesto i prednost terena posto...
  16. DzimiKG

Liga Evrope 2019/2020

Ajde malo da udarim kontru vecini, ako moze tako da se kaze. Zivim za dan kad ce se ovakve "junacke" utakmice pretrpeti i da ce onda doci jedna velika pobeda nad velikim evropskim klubom. Mi stalno zadovoljni igrom i borbom, ne kazem da nije bilo dobro, ali ljudi gleda se rezultat i nikako da...
  17. DzimiKG

Liga Evrope 2019/2020

Da l' cu jednom da docekam da napravimo neki veliki skalp u Evropi!? Besan sam da ne mogu da se smirim, eto toliko. Ovo je postalo normalno, luzeraj se uvukao, uvek smo mi bolji, uvek vise sansi, uvek sve na nasoj strani i na kraju izgubimo. Nije mi dobro, stvarno. Jos je ovo prva pobeda...
  18. DzimiKG

KK Partizan 2019/2020

Kakva igra, kakva energija! Ja sam odusevljen, sve bolji i bolji smo.
  19. DzimiKG

KK Partizan 2019/2020

Danas moramo biti pravi, uzas bi bio otvoriti ligu sa 1/2 skorom. Nadam se da ce Tomas pomoci ekipi, za atmosferu ne brinem, napred mi!
  20. DzimiKG

Bravo za pobedu, ali igra ne raduje. Bas se mucimo u napadu, ovde veceras smo bili manje losi. Bacanja, izgubljene lopte, procenti za 3p, bas lose... Ali kao sto rekoh, dokle god dobijamo, dobro je. Nadam se da ce se Rasa ubrzo vratiti.