Резултати претраге

1. KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

Da, inace svi top igraci u EK timovima imaju tako male izlazne klauzule... To je prica za malu decu. I razumeo bih da je prica neko iz kluba, ali navijaci nikako ne treba da se bave tim stvarima. Mene kao navijaca apsolutno ne zanima je li morao i nije, je li ovako ili onako, zanima me samo...
  2. KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

Ali se zato pitao oko otkupne klauzule kad je sastavljao ugovor. Otece nam svakog igraca koji se pokaze kao dobar ako tako nastavimo da radimo. 150k obestecenja moze da plati bas svaki EL klub i pola EK klubova bez problema. Posebno kad je dobar igrac u pitanju.
  3. Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Najbolji strelci u Gani, Nigeriji i ostalim prvenstvima africkih drzava su uglavnom igraci koji ne mogu da igraju ni za francuske nizeligase. Sve sto valja dole se primeti jako rano tj. dok su fakticki jos deca, pa ih najcesce francuski klubovi u svojim skolama uce fudbalu.
  4. KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

Treba jebati mater prvo ovima iz snsa kojima je posao da nabave pare za klub. Ne zahvaljuju se svaki cas predsedniku za dzabe? Nisam uzeo kartu za Uniks i verovatno ne bih trazio povracaj novca i da jesam, ali je sumanuto jebati ljudima mater zato sto su uzeli svoje pare. Mi moramo da se...
  5. FK Partizan 2020/21

Problem je odbrana, mi ne napadamo lose. Cak su i taj Natho i Suma jako korisni na protivnickoj polovini, ali obojica imaju ozbiljnih problema kad su defanzivni zadaci u pitanju. Hvala kurcu da se posle 2 sezone mucenja sa svakim poluigracem koji ista zna po krilu setio da promeni bekove...
  6. Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Zaboravlja se i kako je Jokan otisao iz Partizana. Nama je pre svega potreban trener sa karakterom. Prvo da ne bude obican klimac glavom, pa tek onda svi ostali kriterijumi koje svaki trener mora da zadovolji. Nas sportski sektor je uvek bio jedina stvar koja valja u funkcionisanju kluba...
  7. FK Partizan 2020/21

Da li je ili nije penal, da li smo pobedili ili izgubili, uopste nije bitno, jer i da smo pobedili danas kiksali bi uskoro jer ne licimo ni na sta na terenu. Dobili smo Napredak pre par dana koji je lagano mogao da ode u istom ovom smeru... Mi ne licimo ni na sta jebote. Kao da gledam drugu...
  8. FK Partizan 2020/21

Razmere ovog skandala je tesko i opisati. Gde su ljudi koji redovno hvale "fudbal" koji igra Savov Partizan i nalaze opravdanje u sudijama?! Odrao ga je covek koji nikad nije trenirao ni drugoligaski tim. NIJE TRENIRAO NI DRUGOLIGASKI TIM! Josanica, Ibar Rozaje, Sloga Sjenica, Polimlje iz...
  9. FK Partizan 2020/21

To pravilo da se kupuje ulazak je izmisljeno iskljucivo zbog njih. Sezonu pre su ispali i iz druge lige, ali su administrativnim putem vraceni. Tim je kompletno nov i sastavljen za desetak dana. Gledao sam ih protiv cigana i izgledaju tragicno. Celu utakmicu su stvorili jednu jedinu sansu i...
  10. Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Neko se zajebava brate. Ako pricamo o istom igracu, a pricamo, on nema kvalitet ni za Teleoptik.
  11. Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Ostojic je vecita zamena za svakog promasenog stopera. Isplatio nam se kao retko koji igrac, ali ga hvataju godine, ni u najboljim godinama nije bio vrhunski stoper. Savrsen je za klupu i da uskace kad je potrebno, ali bi bilo glupo oslanjati se na njega i ponovo ga forsirati kao prvog stopera...
  12. Dres Partizana - nekada i sada

Neka ima samo dva modela za biranje i neka biramo iz cega god, samo neka su bordo-plavi. Godinama nalaze neke bedne izgovore za to i vazno je da konacno imamo takve, kakvi god da budu ubedjen sam da ce se svideti svima jer smo predugo cekali na to.
  13. Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Maras je bio ocajan u Chavesu. Cena mu se digla jer je dao 4-5 golova posle prekida, vrlo je opasan u skok igri, gledao sam ih par puta na SK i sacuvaj boze kako im je izgledala odbrana. Sem te skok igre ja ne vidim nikakav drugi kvalitet u njemu. Nisam ga gledao ove sezone... Uostalom, posle...
  14. Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Jos bi nam samo on trebao... Ovo je bila savrsena prilika da se ujednaci kvalitet ovog tima. Najbolji stoper nam je otisao, drugi je odavno u ozbiljnim godinama. Vitas je ocajan. Banjak je ok, nemam pojma kakav je igrac, ali je prosao ozbiljnu skolu, mozda i lici na nesto, ali nama treba jos...
  15. KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

Jos bi se vise pljuvalo po njemu kad bi mu komentarisali statistiku... Nikakav igrac i nikakav covek.
  16. KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

Pregovarao je sa Covicem dok mu je klijent bio igrac Partizana. Dovoljno da nikad vise ne pregovara sa Partizanom. Ali avaj...
  17. KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

Ovo je sustina svega. Cak i ovi naruceni tekstovi koji sluze blacenju naseg (jos uvek) trenera ne poricu da je problem u parama i da trazimo da smanji primanja. Pitati Ostoju da li nam drzava i dalje jednako pomaze kao i ciganima? I kako to da oni imaju trenera koji sigurno nema manju platu od...
  18. KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

Nije fer da sad pricamo kako je Volden prosecan igrac. Momak je igracina sa velikim I, njegova jedina mana je organizacija napada. Malo stranaca moze da oseca tu emociju prema klubu, igra za pare i sigurno ih je dobio mnogo da predje tamo. Smeta mi naravno to sto je presao bas kod njih, ljigavo...
  19. FK Partizan 2019/20

Izbegavam da pisem na FK temama vec neko vreme, a kosarke nema vec dugo... Necu reci da je derbi nebitan jer je i meni bilo puno srce kad smo pobedili, ali kao sto vidis, nije nam nesto znacio. Ali eto ti si pisao posle tog derbija i sad mozes ponovo da procitas tvoj hvalospev o Savu. Ne...
  20. FK Partizan 2019/20

Sve nekako da progutam, ali da ako je napravio Sumu napravio ga je majstorski. Sumu necu pljuvati samo zbog onog gola na derbiju onda, inace je jasno koliko je sati sa njim. Uostalom ne mozes niko "napraviti" igraca koji kosta koliko Suma. Kad ga klub kao sto je Partizan plati toliko, valjda se...