Резултати претраге

1. garbaN

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

@Matke22 Pa i Sadik je iz Afrike, brat ima 2 metra, a tehnika malo bolja od Ronaldinja :D Ne znam što vam toliko smeta, pa nisu baš blesavi iz ovih jačih liga što ga cene na oko 15 miliona. I vama ne treba takav igrač u ekipi, nego daj da ga se rešimo i kupimo golgetera od 250k. Eto sreće.
  2. garbaN

Bog fudbala je samo jedan, i već igra za nas Inače, Moreira ti je iz Afrike :D
  3. garbaN

@TaraNdrel Znaš kako, ako je tebi krajnost što očekujem bar 3-0 protiv ovih slepaca koji trče unazad, onda ti i ja ne treba da pričamo na ovu temu. I to je skroz u redu, nema problema. Došli smo do toga da mi se zamera to što idem u krajnost jer nisam zadovoljan pobedom od 1-0 pa i da je u...
  4. garbaN

@TaraNdrel Odgovorio ti je @avax, pa da se ne ponavljamo. Nismo se istripovali da se moraju gaziti sve ekipe po 3-0 da bi mi bili zadovoljni, ali ove ekipe poput Moldavaca se rešavaju s pola snage a ne da strepimo za prolaz dalje. Da te podsetim, penali su bili baš blizu, a ko ti onda...
  5. garbaN

Da smo odigrali bar prosečno a ne dobro, bilo bi 3-0!! Ko još broji šuteve, koji su pritom više od dve trećine ili izblokirani ili otišli u 3 lepe, a sve to protiv ovih invalida
  6. garbaN

Matke, nema opravdanja. Igrali su protiv ekipe koja nema pismenog igrača. Ovo je blamaža za klub. Treba da je sramota svakog pojedinca. Šećer dobijam zbog njih, jer Sadiku treba pola sata da se smiluje i probuši jebenog golmana jebenog Đorđa iz Moldavije. A ovde se piše o nekim promenama koje su...
  7. garbaN

I sad neka nam neko opet soli pamet o nekim promenama u igri, kao već se vidi taj Saletov rukopis i pečat posle Rada. Evo i sad se vidi isti taj krasnopis. Kao da nešto može da se promeni za 10 dana sa ekipom, čisto lupetanje pojedinaca. Nego lepo da im jebe mater redom od Stojkovića do Sadika...
  8. garbaN

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

@PFChampion Uložiće u jačanje ekipe :D
  9. garbaN

Ivan Tomic je bio bolji SD od Ilieva!
  10. garbaN

Dobro, realno bi nam Jojic legao, pismen je igrac i da igra uz Zdjelara. Za ovo sto Sale zeli i forsira, Zeka se uklapa najlaganije
  11. garbaN

FK Partizan 2020/21

Kritika koja nije na mestu, ama baš ni po jednom osnovu. I kada se uzme da se konstantno provlači ta laž, onda više nije ni dobronamerna. Tebe sam citirao, ali nisi jedini
  12. garbaN

FK Partizan 2020/21

@PARTIZAN INSTITUCIJA Savo nije pokazivao emociju pored terena, a evo Sale je vec pokazuje. Savo posmatrao utakmicu u turskom sedu, a Sale se raduje golovima kojima se Savo nije radovao. Sale aktivno ucestvuje u utakmici, dok je Savo drkao kurac pored terena. A kasnije ce se provlaciti kako...
  13. garbaN

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Danas na poslu cujem na tvu komentatora kako prica o Cleu, pogledam brat ulazi u '80 minutu u kineskoj ligi, igra za Qingdao protiv Shangai SIPG, par minuta kasnije klizeci i salje Hulka u bolnicu :D Malo sam procackao, nije igrao od 2018, a tad je fino umakao u kinesku nejac. Moguce da je dve...
  14. garbaN

Uprava i marketing

@Paja Čutura Reda radi samo nas jos prosvetli ko ih je platio konkretno, Vucic ili Vazura? Cisto da znamo u cijem ste dzepu..
  15. garbaN

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Bez kreiranja idola, samo Partizan i crno bela boja
  16. garbaN

FK Partizan 2020/21

Pričamo o nekom kontinuitetu i davanju istog, a Sale već izjavio da mu je Partizan odskočna daska za dalje. Jedino ako pod kontinuitetom ne smatrate godinu, dve. Nisam siguran koga sve ubrajate u "pojedince koji šire defetizam i polivaju govnima Saleta", ovde je samo prisutna doza skepticizma i...
  17. garbaN

FK Partizan 2020/21

@TaraNdrel Vermezov mandat- titula bez poraza, 1/8 finala LE, gde smo donekle bili i egal sa Cska u dvomeču, teška ali nezaslužena eliminacija od Artmedije na penale na korak od LŠ, grupna faza LE u drugom mandatu i +2 u odnosu na garave pre nego što je smenjen (pa se može reći da je to bar...
  18. garbaN

FK Partizan 2020/21

@Stojance *1/8 finala I drugi mandat, takodje grupna faza Kup Uefa, i +2 u odnosu na cigane pre nego sto je smenjen
  19. garbaN

FK Partizan 2020/21

Samrok vam porucuje da itekako moze gore. Ne zalecite se, nista epohalno se nece promeniti odmah. Svakako podrska, ali i dosta sa uzdizanjem Saleta na konto omalovazavanja Milosevica
  20. garbaN

Još kad bi nam objasnio onaj momenat kad klub treba da iskešira bar 5M za top domaćeg igrača, ja bih se složio sa tvojom nadahnutom idejom. O plati tog igrača nećemo, nek bude da bi igrao za 400/500k