Резултати претраге

1. Теслић

Liga Evrope 2019/2020

Da dodam da je zasmetao i Stojkovicu jer nije vidio loptu od njega. Ali gotovo je sad.
  2. Теслић

Liga Evrope 2019/2020

Zao mi Natha, a Stojkovicu je vrijeme da okaci kopacke o klin definitivno. Suvisno je bilo sta komentarisati, kad ne iskoristis one silne prilike ceka te ovo ali da ce biti ovako brutalno nisan ocekivao.
  3. Теслић

Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

I ja znam kakav je Suma pa bih ga bas zato mjenjao za Jojica. Stavio bi njih trojicu u vezu bas zato sto mogu da odigraju odlicno i u ofanzivi i u defanzivi. Svojevremeno Gatuzo-Pirlo-Sedorf
  4. Теслић

Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

Da se mene pita odmah bi mjenjao Sumu za Jojica i to ,,kljuc za kljuc" bez razmisljanja. edit: vezni trio Zdjelar-Natho-Jojica
  5. Теслић

KK Partizan 2019/2020

Evo nesto mi te bas zao, jbg. cekaj onda EL pa uzivaj u evropskoj kosarci.
  6. Теслић

KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

Tako je kolega, treba vjerovati u Trinkijerija i njegov strucni stab, samo da proradi Parahovski i odmah dobijamo mnogo toga. Napred Partizan!
  7. Теслић

FK Partizan 2019/20

Da li neko od upucenijih zna zasto taj famozni Petar Gigic ne dobija minute na utakmici? Evo utakmice za njega, vidim da je momak mlad ali mi ne ide u glavu zasto je doveden ako se uopste ne racuna na njega. Nisam gledao ni jedne pres i da li su novinari uopste upitali Savu za Gigicev status i...
  8. Теслић

FK Partizan 2019/20

Zurnal najavljuje Asana u spicu a Markovica i Stevanovica po krilima. http://zurnal.rs/fudbal/partizan/86604/partizanov-juris-na-vrh-parni-valjak-u-lovu-na-zmajeve-18-sastavi
  9. Теслић

FK Partizan 2019/20

Asano mora da igra sa Sadikom u spicu, i da se muva oko 16m, odigra dupli pas sa nekim i eto ga 1 na 1 sa golmanom,Mislim da po krilu nije toliko upotrebljiv. Klasicna Fergijeva 4-4-2 formacija gdje bi lijevog veznog mogao igrati Brezancic.
  10. Теслић

Liga Evrope 2019/2020

Neko je pisao od kolega za njihov stadion Astana Arena tako nekako. Pa ovo je cista perverzija, cak i pokretni krov imaju. Ozbiljan je to klub,nedavno osnovan ali imaju kes ocigledno. Sva tri boda uspjeh sigurno. Napred Partizan
  11. Теслић

FK Partizan 2019/20

malo off. Natho me svojom igrom podsjeca na Pirla, a tacno njegovih godina je i Pirlo dosao u Juve bez obestecenja i igrao je na vrhunskom nivou. Obozavam igrace tipa Natho, samo da ga zdravlje posluzi.
  12. Теслић

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Gsje je i sta radi Nemanja Rnichttps://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/najprijatnije-iznenadenje-lige-evrope-s-rnicem-i-budzetom-od-7-000-000-do-4-0-u-menhengladbahu/337888
  13. Теслић

Liga Evrope 2019/2020

Asano i nije krilo. Isto sto su radili Sumi sad rade Asanu.
  14. Теслић

Liga Evrope 2019/2020

Ne vidim ni jedan jedini razlog zasto igra Tosic. Ako vec necete ili ne mozete da dovedete pojacanje neka igraju ovi mladji momci, titulu nam sigurno nece donijeti povratnici tipa Tosic, Smiljanic i mnogi drugi. Nece titula doci ni sa djecom ali cemo bar sledece sezone imati spremnog i...
  15. Теслић

Liga Evrope 2019/2020

Cestitke momcima i strucnom stabu. Mozda ovi nisu mjerilo ali razbili smo ih bukvalno. Zdjelar i Scekic su me prijatno iznenadili. Idemo dalje pa cemo da ocjenjujemo i igrace i struku malo kasnije. Sve u svemu od Marka Nikolica ovakav Partizan nije vidjen. Napred Partizan!
  16. Теслић

KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

Jel zna neko da li ima uzivo prenos predstavljanja Trinkijerija?
  17. Теслић

KK Partizan 2018/19

Slazem se za ubicu, ne treba nam Sale Ilic i u kosarci. To su nase zive legende i hvala im na svemu, ali sad je stvarno dosta.
  18. Теслић

Renoviranje stadiona

I ja sam za uklanjanje staze stim da se tribine pomjere ili prosire do terena. Posto smatram da je to nemoguce i puno kosta, bolja onda da stoji atletska staza a ne neki kanal ili samo zelenilo.
  19. Теслић

FK Partizan 2018/19

Jel ima negdje snimak derbija?
  20. Теслић

FK Partizan 2018/19

Ne znam za vas, ali ja jedva cekam utakmicu! Da je strucnjak Djukic tu vjerovatno ju ne bi ni pogledao, ali ipak je tu Batica. Napred Partizan!