Резултати претраге

1. branislav.zr

Liga šampiona 2012/13

http://www.youtube.com/watch?v=ZGQlF2gShNY AEL- Linfield
  2. branislav.zr

Kup Srbije 2011/12

glupi grant
  3. branislav.zr

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Zanima me da li ce i Nadj dati ostavku ?
  4. branislav.zr

ABA-liga 2011/12

Slazem se da nam je procenat suta bio neobicno visok, ali stvarno smo 80% tih suteva bili sami, i svi su dosli kao produkt izradjenih akcija.
  5. branislav.zr

ABA-liga 2011/12

Braco kakva demonstracija sile ! Ovo nisam ocekivao nikako. Toliko sam odusevljen da ne znam sta prvo da istaknem. Svidja mi se igra, svidja mi se raspodela minuta, svidja mi se rezultat, Pekovic dominira, Andjusic dokazao da je igrac za partizan, Milosavljevic odlican, Lucic i vise nego...
  6. branislav.zr

FK ĐurGarden 2011/12

Ovo stvarno nema smisla sta radi ova uprava. Oterati talentovanog trenera i dovesti podbulog Milinkovica picku prodanu. Ne kazem da Stanoje nema gresaka ali setite se imao ih je i Dule V. pa je izrastao u najboljeg trenera Evrope. PODRSKA STANOJEVICU.
  7. branislav.zr

Kvalifikacije za LE 2011/12

Hvala brate jer izgleda da od ovog mog streama nema nista.
  8. branislav.zr

Ne znam za vas ali ja ne planiram da gledam cigane danas. Evo stream irske tv gde ima prenos nase tekme.http://www.rte.ie/tv/ proverio sam kvalitet slike je odlican. Sad nesto kontam pise u programskoj semi da ima prenos ali ne znam da li ce moci da se gleda preko interneta.
  9. branislav.zr

FK ĐurGarden 2011/12

Tek sam danas dosao sebi od utakmice sa genkom. Citam svaki dan forum ali nisam imao snage nista da napisem. Ali sada ne mogu da ne konstatujem da je pljuvanje Saleta kapitena sasvim ne zasluzeno. Pa Sale je odrao dupe na terenu u sredu. Sta mislite ko je zatvarao stranu kad je Volkov:respect...
  10. branislav.zr

Ja krecem za sat vremena, a pijem od jutros. Idemo ludnica, haos i prolaz dalje.
  11. branislav.zr

KK Partizan 2011/12

ja mislim da jeste mada ako sad placamo 500 000 ??????
  12. branislav.zr

joj kad bi sutra dali jedan u prvih15 min. pa onda polako i pametno pa 2-0 pa 3-0.
  13. branislav.zr

cestitam brate. Nisi rekao jel bata il seka ma nije bitno nase snage jacaju.
  14. branislav.zr

Kad spominjete Groningen e da nam je sad Milko ...
  15. branislav.zr

Jbt ne mogu da docekam utakmicu mislim da cu poludeti jos pre tekme, a onda u hramu nervni slom pri rezultatu 3-1 za nas.
  16. branislav.zr

Nikako da uspem da se ulogujem vec dva dana. Moj negativan utisak je Rankovic. Mislim da u revansu treba da igra Aksentijevic. Takodje Scepovic veliko nista. Pozitivno Cela sredina terena (bez Nece Tomica ) i Eduardo. Cak i Babovic do iskljucenja solidan ali bih ga kaznio zbog one gluposti...
  17. branislav.zr

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Da nije Dule Savic, ili mozda Dejan Stankovic ?
  18. branislav.zr

Ako je on mozda mu se to Nadj izvinjava za onaj lom.
  19. branislav.zr

Joj stvarno ne drzite nas u neizvesnosti necu moci da spavam, a sutra ustajem da radim pa necu moci do po podne da idem na net. Poblesavicu ako ne saznam veceras ko je u pitanju.
  20. branislav.zr

Nisam u toku o kom igracu je rec ?