Резултати претраге

1. Nebitan

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

Mislim da je ovo idealan žrijeb..
  2. Nebitan

Klasičan bunker ala JSL protivnika. Da je moglo bolje, moglo je i moralo, da je moglo gore - jebem li ga, nije da nisam strepio. Kako god, prošli smo dalje, moraće ovo mnogo bolje.
  3. Nebitan

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Tragikomedija...:pop
  4. Nebitan

FK Partizan 2020/21

Ja se samo bojim da Stanoje ne vrati Miljkovica za desnog beka...
  5. Nebitan

FK Partizan 2020/21

6. Nebitan

Iskren da budem, sa jedne strane, nije dobro, ali opet sa druge strane volim sto smo bas njih dobili. Ovo je mooožda i jedini način da se ovi ološi eventualno otvore za neko pojačanje, ili se ja samo tješim:confused-smiley-013:. Doduše, prvo da vidimo rezultate i zaključke ove misteriozne...
  7. Nebitan

FK Partizan 2020/21

Savo, onako kao sto si juce pobjesnio na sudije, tako jebi majku danas ovima sto kao rade u interesu naseg Partizana! Ili izguraj svoje, trazi pojacanja u narednih 7 dana, ili napustaj ovo, izadji javno i kazi sta se i kako radi. Šibao si ovog pičkoustog prije x godina u tv duelu, uradi to opet.
  8. Nebitan

FK Partizan 2020/21

Bog te jebo koliko mi nemamo sreće, upravo popušite mi kurac svi! Miletiću, Popoviću, da se ne ljubimo...
  9. Nebitan

FK Partizan 2020/21

Ajde Partizane, pokazite im danas ko je najbolji tim u državi. Ne treba vam veći motiv, vratite im sa kamatom! Borba!
  10. Nebitan

ПАРТИЗАН - РФС 1:0, играч утакмице

Asano, bez obzira na Nathov gol. Bukvalno ga ima svugdje
  11. Nebitan

Ćelavi očajan, Vitasov pokušaj faula pred kraj :pop:pop:pop Asano konstantan, bravo momče! :clap:clap:clap Nismo bili na nivou, vapimo za par pojačanja... Kao što neko napisa, Vojvodina će biti pravi test...
  12. Nebitan

FK Partizan 2020/21

Bravo za pobjedu, drugo poluvrijeme dobro. Opet ću pohvaliti Šćekića, Lutovac dobar. Popović i Vitas tempirane bombe, haos! Vitas izvodi slobodan udarac, pa Savo Bog te!!! Sa onakvim zaletom odmah vidis da ne moze nista sa uradi, pobogu ljudi... Upravo dajte pojačanja majku vam jebem! Gazi dalje!
  13. Nebitan

Ovo je otvoreno sabotiranje, jel moguce da se ovo desava?
  14. Nebitan

FK Partizan 2020/21

Dobro je, bez stresa, komplikacija. Suma odličan u prvom, u drugom malo neozbiljnije ali nemam mu šta zamjeriti (izuzev one situacije u prvom poluvremenu kad je imao Stevanovića samog). Lutovac dobar, par puta je istrcao ali ga nisu uočili. Banjak vjerujem da moue bolje, Vitas opet rizican...
  15. Nebitan

Dobro bi nam dosao, bez dileme, jedan od rijetkih domacih igraca koji mi se svidjaju. Ima neku konstantnost, mislim da bi bio dobar potez.
  16. Nebitan

Uprava i marketing

Nisam znao gdje ovo da stavim pa mi je ova tema djelovala najlogičnije. Jedno zapažanje samo, koje mi onamo djeluje pozitivno, sve je super ali ovo mi je zapalo za oko... Derbi sam po sebi je motivacija, ali ovo treba da im se prikazuje svaki dan (jedan od rijetkih utakmica u kojima je...
  17. Nebitan

Malocas bas gledah na transfermarktu, Evertonu ugovor sa Salt Lake City-jem istice 31.12 ove godine...
  18. Nebitan

Kad se spominje golman, pa onaj juce iz Pazara branio Boga oca... A da je srece vec bi danas ovi olosi iz uprave zavrsili neki transfer, da se radi pametno i u interesu kluba, ali.. Savo, izvrsi pritisak ako mozes (a vjerujem da mozes) ili batali, ne lazi ni sebe ni navijace da imaš tim!
  19. Nebitan

FK Partizan 2020/21

Šta ja čekam čitav dan jebo mi pas mater, gonite se svi redom počev od Save pa nadalje
  20. Nebitan

FK Partizan 2020/21

Ja opet odgledah snimak, kako neko moze reci da nije bio penal? Pa mogao je da bira da li da svira penal nad Vitasom ili nad Ostojicem...