Резултати претраге

1. Илић-Капитен

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

Govno cigansko smrdljivo... Daj Tiranu nek pocrkaju svi do jednog!
  2. Илић-Капитен

Daj jednog špica što se ne usere u gaće svaki put kad izađe 1 na 1 u pm... Ko da izlaze pred streljački vod a ne pred golmana!
  3. Илић-Капитен

Fala kurcu. Ne bi ga dali da se igralo 10 dana... A ovakve imamo svake nedelje u ligi...
  4. Илић-Капитен

KK Partizan 2020/2021

Brutalan dres, NBA!
  5. Илић-Капитен

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Nadam se da je zajebancija, dovede li Miljkona bojim se da ne ode brže nego što je došao... Sećam se kakve su scene ovde bile kad smo ga zavaljali u Bragu... Mogu da zamislim na šta liči sad sa 30+ :pop
  6. Илић-Капитен

FK Partizan 2020/21

Pa da, neka ga šilji narkomančina ciganska na nama, samo kad nije Šamrok....
  7. Илић-Капитен

FK Partizan 2020/21

Stanoje mi je doneo mnogo više radosti tih godina da to može jedan Šamrok da poništi... Hoću borbu 90 minuta i kidanje za svaku loptu, a ne da bek ladi jaja dok protivnik trči kontru... Ako krenemo da igramo muški fudbal, ako ne budemo bili zadovoljni kupom kao do sad, sve je moguće pa i titula!
  8. Илић-Капитен

KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

Dobrodošlica Miki, nadam se da će se ove godine poklopiti kockice i nama i njemu!
  9. Илић-Капитен

Nije im teško, neće. Zamisli da se dogodi neki Leonardo ponovo? Jel to treba da rizikuju? Da uzmemo titulu nesrećnim ciganima ako im se opet desi neki krov? Šta mislite kako bi prošli kod Ajatolaha onda?
  10. Илић-Капитен

Koja pojačanja, skauting, koga mi da dovedemo kad "našu" upravu zabole za Partizan ko mene za Kajzer Čifs... Dovodi polovnjake džabe – prodaj decu čim stigne prva ponuda – trpaj pare u džep. Čist biznis. Mi nismo fudbalski klub. Fudbalski klub, koji god to bio, u bilo kom rangu takmičenja ima...
  11. Илић-Капитен

http://sportklub.rs/Kosarka/Euroleague/a337876-Nije-do-novca-Trinki-ce-zaraditi-manje-nego-u-Beogradu.html?fbclid=IwAR0yAbUvn1a-wpnfBxbFxvxzHrdkm825UwonoJm6pQrDpcOtxrSq01kUtKg Šok. Ni za koga.
  12. Илић-Капитен

Step 1: Startni plej ti ode u predgrađe Step 2: Najuriš najboljeg trenera koga možeš da angažuješ u ovom trenutku, koji već ima oformljenu ekipu i sjajnu hemiju Step 3: Aktiviraš burek novinare i "legende" da pljuju po istom što jače mogu Step 4: Dovedeš mučenog Dangubića Step 5: Svi o tome...
  13. Илић-Капитен

Ma kakav malouman potez?! Čovek radi ono zbog čega je tu i to radi odlično! Masa se pali, dug raste, mi daleko od trofeja... Iz te perspektive gledano ovo mu je sjajan potez! Ticks all the boxes što bi rekli...
  14. Илић-Капитен

Ma šta, idi čitaj komentare, zajebali smo pantere, vratili smo im... Nije uprava kriva, nego prateći ovaj forum očigledno imamo pogrešnu sliku o tome kolika smo ustvari marva glupa... Sipaj Ostoyah ne staj, sve će da progutaju! Ovo je prvi komentar na tekst o tome da dolazi, a 70% su...
  15. Илић-Капитен

Nemoj ovo beskičmeno stvorenje ni u istu rečenicu sa Grobarčinom kao što je Milan Mačvan. Kako bre za nekoga ko između nas i onog smrada iz predgrađa izabere njih, ko izabere da mu govno Lazić bude kapiten, za takvog da na našem forumu neko kaže da je Grobar.... Grobar je kol'ko i oni "Grobari"...
  16. Илић-Капитен

Ponižavanje se nastavlja... Daj da im "otmemo" smrada Lazića da im pokažemo :puke:
  17. Илић-Капитен

Neće da prihvati ulogu fikusa koju mu je dragi vođa namenio, to se sad kaže "težak za saradnju". Sad će čas posla sa nađu nekog ko će sarađivati, kandidata kol'ko oćeš...
  18. Илић-Капитен

Što se tiče ovog latentnog pljuckanja po Trinkijeriju, pa ja bih ga sto puta više pljuvao nego neki sad da je pristao da glumi fikus ovde godinu dana i da bude ikebana ćoravom za 450k evra. Ovako kad je video koliko je sati ispao je čovek i odbio da učestvuje u cirkusu i bruka se... Ne date mi...
  19. Илић-Капитен

Nadam se da nisi ozbiljan....
  20. Илић-Капитен

Čitajući upravo komentare na objave Partizan.net-a na Fejsbuku, samo da odgovorim sam sebi na ovo gore: Glupi, glupi kao kurac! Ladno su progutali maloumnu priču kako je zli debeli Italijan otišao jer je pohlepan sram ga bilo ne voli nas više :pop :banghead: 300 godina će da vlada bolesnik...