Резултати претраге

1. XEPOJ

KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

Sport odavno nije sport kao sto mi navijaci dozivljavamo, sve je to biznis nikakava emocija i lojalnost u vecini slucajeva. Cast izuzetcima koje smo imali i imamo priliku da gledamo u nasem kk.
  2. XEPOJ

Ostoja verovatno nije ni svestan, da nece prodati ni upola sezonskih karti ako puste Trinkija da ode, a s druge strane njegovim opstankom bi verovatno mnogo vise ljudi kupilo sezonske ukljucujuci i mene.
  3. XEPOJ

Ovo sa Trinkijem me pogodilo, vise nego samaranje navijaca pre par godina i jako me udaljava od naseg KK. Iskreno da kazem sve je puklo kao mehur od sapunice, opet demonsteiraju silu na vezanom protivniku, a realni Grobari su mi gori nego cigani, dok je takvih spasa nam nema, a propasti necemo i...
  4. XEPOJ

A u kurac, bolje danas zatvore nego sto nas ovako sjeckaju na tanke fete, bicemo vecito drugi i privezak Fmp-u sve dok je sns bagra na vlasti. Jbg tako je nazalost dzaba nasa lozenje da mozemo.nesto na terenu da izborimo, nema nista od toga.
  5. XEPOJ

Budućnost KK Partizan - koje takmičenje treba odabrati?

Kakav teren, kakvi bakraci dok god pickoustasti i ubica premijera oblace i vedre Srbijom, mi Evrolige videti necemo. Nazolost ovo zlo nece skoro proci kao sto svi znamo, jbg...
  6. XEPOJ

Mislim Brate da mesas Armani i Virtus u posleenjih nekoliko komentara.
  7. XEPOJ

KKP - nostalgija, legende i stare slike

Ta Saletova trojka i prvaci Eveopemi je bila najbolja cestitka za 10-ti rodjendan.
  8. XEPOJ

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

'oce li te vesti u skorije vreme, sto su najavljene za danas.
  9. XEPOJ

KK Partizan 2019/2020

Kad je Ced dobila Buducbost pribojavao se malo pustanje Miskove ergele veceras. Zelim im srecan put u drugu ligu i da se nikad na vrate a za njima sledece sezone i orginalni FMP, pa tako redom, ma taman bili i jedini tim iz Srbije.
  10. XEPOJ

Nekako se nisam navikao na ovu lagodnost da idemo dalje sa prvog mesta uz prednost domaceg terena. Vise sam se nekako naucio da na misice prolazimo dalje pa da redom izbacujemo favorite. Bravo za Trinkija i momke, pobeda bez mnogo znoja. Jos Rade da krene, da izadje iz kanala i nema ko da nas...
  11. XEPOJ

Ajde Rade da krenes od veceras da dizes formu, treba ces nam brate u danima koji dolaze.
  12. XEPOJ

KK Partizan 2019/2020

E jest' dosadna ova pauza, jedva cekam da gledam nas KK.
  13. XEPOJ

KK Partizan 2019/2020

Hvali slag na tortu u vidu saopstenja limene bagre, celi dan sam udaro refresh po portalima i nista, ocekujem danas da ce izaci. Nada umire poslednja :)
  14. XEPOJ

KK Partizan 2019/2020

Srce jos punije, posle odgledanog klipa iz slacionice, kakve hemija. Bas mi je zao onog Pejnersa izgleda bas ok lik, jednostavno nesto nije kliknulo.
  15. XEPOJ

KK Partizan 2019/2020

A jbt zivot kad ne crkoh, reko opet nas mrtvi Davidovac jeba. Bravo momci.
  16. XEPOJ

KK Partizan 2019/2020

Nek nam je sa srecom veceras, sami protiv svih.
  17. XEPOJ

PARTIZAN NIS - Radnički Basket 85:77, igrač utakmice

Glas Ogiju za konstantnost.
  18. XEPOJ

KK Partizan 2019/2020

Najvise sam se skenjo kad im je Jankovic dao onu asistenciju za trojku kad su prisli na tri poena, reko ode sve u pm, srecom nisam bio u pravu :)
  19. XEPOJ

PARTIZAN NIS - Budućnost VOLI 87:82, igrač utakmice

Odlicni svi, al glas za Jareta, povukao kad je bilo najpotrebnije.
  20. XEPOJ

KK Partizan 2019/2020

Hvala ti, hvala ti crno-bela ljubavi, pevaju ti Grobari tvoji verni sinovi.