Резултати претраге

1. Стојанче Ристевски

FK Partizan 2020/21

Daleko je bio trener od sporedne priče, jer je javno učestvovao u stvaranju opšteg navijačkog mišljenja i lažnim opravdanjima uprave, mogli su oni i da odu bez ovog blaćenja po novinama. Ali da ne dubimo temu, prepoznatljiv modus operandi.
  2. Стојанче Ристевски

FK Partizan 2020/21

Čisto da bude jasno o čemu se radi Srećno Bogu fudbala u nastavku karijere.
  3. Стојанче Ристевски

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

Nadam se da Natho ne počinje i da Suma neće imati jedan od “onih dana” kada igra kao žena. Mislim da bi ovo prošli bez većih problema sa Savom, mada ko god da je trener ova ekipa je stvorena za otvoren teren i za trčanje. Ali koncepcija se polako menja na igru sa više poseda, disciplinovaniju pa...
  4. Стојанче Ристевски

FK Partizan 2020/21

@TaraNdrel pisano je, no to nije poenta. Poenta je da Savo nije otišao nego je smenjen. Jer da je otišao ne bi ga Stanoje zamenio za 5 minuta. Poenta je da je Stanoje kontaktiran zimus. Poenta je da je Stanoje kontaktiran više puta prethodnih godina otkad je ova uprava tu. Poenta je da je...
  5. Стојанче Ристевски

FK Partizan 2020/21

Mislim da niko sa fronta "pro Savo" nije lud da ne kapira da Stanojević nije ovaj tim selektirao pa da mu to front "pro Stanoje" stalno objašnjava kao papagaj. Isto tako niko nije ni lud da očekuje neke epohalne pomake u igri posle nedelju 2 dana ( ja u suštini do priprema). Ali isto tako se...
  6. Стојанче Ристевски

FK Partizan 2020/21

Zavisi ko je trener, kad je Savo trener onda on nema pojma jer ne zna da probije bunker, iako mu je ekipa u derbijima i evropi izgledala odlično. Kada Popović nešto odbrani to je zbog novog trenera. Kada Sadik promaši to je zbog starog. Forum je etalon dvostrukih aršina.
  7. Стојанче Ристевски

FK Partizan 2020/21

Da nam je Stojković spasao bulju kao Popović, ovde bi mu postkosovski ciklus spevali. Biće sve gore sa njim. A ova budalaština sa ubacivanjem startera u drugom poluvremenu govori tome u prilog. Al ajde idemo dalje, do polusezone.
  8. Стојанче Ристевски

FK Partizan 2020/21

Pod jedan Suma i Sadik nisu u istom košu. Pa tek onda može da se diskutuje.
  9. Стојанче Ристевски

Koliko god poštovao i Klea i Leonarda ( Đurđević je već po meni jedan prosek, plod više Nikolićevog sistema kao i Škuletić strelac najviše golova u polusezoni koji nije na ovoj listi), Sadik je gro svog učinka napravio u evropi, što je merilo. Ruku na srce i Kleo nas je uveo u LŠ. Za Leonarda...
  10. Стојанче Ристевски

Ništa lično ali prva asocijacija :D 52 sekunda
  11. Стојанче Ристевски

Klasičan novinarski mozak Polusezona 2010 je bila najatraktivnija za gledanje sa izuzetkom možda one Đukićeve. Protivnici u jsl su padali sa po 4 komada, igralo se lepršavo. Onda dolazi polusezona, tera se Kleo, Moreira. Počinje lagano jajarenje, tzv igranje na "rezultat". Pobeđujemo cigane u...
  12. Стојанче Ристевски

FK Partizan 2020/21

Da mu je sin poveo bi ga da vidi malo Kine :D
  13. Стојанче Ристевски

FK Partizan 2020/21

Nemaš pojma, treba nam umesto Sadika neki “direktan” ( bata đora tm u prevodu zna glavom posvađan s obe noge, ne može protiv barske stolice da napravi višak) igrač za desetinu te cene koji probija bunkere a u evropi da se vratimo na staro da budemo džak za udaranje. Doduše to što i kada budemo...
  14. Стојанче Ристевски

Ne znam šta ste i zapeli za Sadika, odigrao čovek sasvim pristojno, njegovo standardno lomi protivnike maši zicere ništa novo, ali igra u polju mu je bila dobra. Od kada se povredio mi šansu nismo napravili. Generalno su svi bili loši sem Lazara koji je izgledao kao Mesi protiv ovih dunđera...
  15. Стојанче Ристевски

Ma da treba doselekcija za sfinkter, malo je 10 igrača od kojih svaki vredi kao njihov ceo tim. Njima i Miljković da ode u onu vukojebinu klanjali bi mu se kao svetom čoveku koji je igrao LŠ.
  16. Стојанче Ристевски

Nadajmo se da si u pravu i da će prezimiti u Evropi.
  17. Стојанче Ристевски

Upravo je čovek dobio žuti protiv kluba za koji nisu čuli ni ovi što spavaju na listama... Usadiće nam ciganluk... Ovo je bilo samo da se prođe, da je igra kurton kad se protivnik sam ne sjebe to znamo svi.
  18. Стојанче Ристевски

Uprava i marketing

Aj ne zajebavajte, nateraste me da pogledam taj usrani klip. Dečko nije sposoban da sastavi dve korisne misli, i to nema veze ni s jezikom i ne obrazovanjem, klasičan fudbalerčić polupismeni. I nije problem da ne zna ( zapravo jeste, ali to je problem njegovih roditelja) ali ne moraju da se...
  19. Стојанче Ристевски

U poslednje kad god sam se smejao romuljagama kad igraju pre nas, uvek bi sutra, za sat vremena i mi najebali, tako aj sačekaću do sutra, karma i ta sranja nabijem je...
  20. Стојанче Ристевски

FK Partizan 2020/21

Kolko je u hajpu stalno :D Meni je fascinantno kako još nisu pružili objašnjenje za brz dolazak Stanojevića ako je Savo sam dao ostavku, a s ovim se dogovorili za pola sata, još Stanoje kaže da su ga kontaktirali i zimus. I nek se dogovore jel tim odličan ili očajan pošto se po Stanoju vidi da...