Резултати претраге

1. SpejsNigrutin

ПАРТИЗАН - Златибор 1:0, играч утакмице

Golman igrac utakmice, bravo pope!!
  2. SpejsNigrutin

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Ne taj Zile, on je govno ma kako god odigrao.. pricamo o golmanu Zivkovicu, grobarcini!
  3. SpejsNigrutin

KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi

polsusaj Ivcu, pre cemo pokriti sve one nedostatke u HS, nego li razmisliti i oticu u Pionir. A Hala Sportova ima i previse nedostataka, bas sam citao pre neki dan na tviteru sta sve fali..
  4. SpejsNigrutin

ovo prevrtanje ociju, jos i odgovor oko hale.. izgleda da smo skroz izbaceni iz Pionira i da sada ne smemo ni da ga pomenemo.. pre cemo igrati domacinstva u Nisu, nego li da nas puste ponovo u Pionir.
  5. SpejsNigrutin

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Djole ne uzbudjuj se mnogo da ne bi otiso po pivo, leto i dalje traje :D Maestro vas upozorio, tema.. sledeci postovi koji su van teme, poeni.
  6. SpejsNigrutin

FK Partizan 2020/21

zato je i Savo bivsi.. imao je velike nedostatke, ali je bio tvrdoglav i principijelan, znao je da kaze ne i furao je ono svoje kako je zamislio.. makar mu se obilo o glavi, sto i jeste na kraju.
  7. SpejsNigrutin

FK Partizan 2020/21

Miljkovic je u grcu evo vec 10+ godina, tesko da ce se prilagoditi :D
  8. SpejsNigrutin

Mladje kategorije, FK Teleoptik

kakvu golcinu je dao Stulic.. :clap :clap :clap :clap
  9. SpejsNigrutin

KK Partizan 2020/2021

Meni su reakcije i izjave Scepanovica bas cudne, kao da silom hoce da nametne autoritet, pa sve mu nesto ne valja, nista to nije dobro.. nekako mi je sve cudno, ne mogu ga tako zamisliti sa igracima, mislim da ima krutu harizmu.. ali dobro je poznato da cesto gresim tako da mu zelim puno srece...
  10. SpejsNigrutin

Upravo to, fora je sto neki ne citaju ili slusaju to sto govori, vec citaju naslove po novinama.. samo glup covek nije mogo da shvati nakon onog intervjua ostoje da je realni dug maltene isti.. budemo li poslusni, za par godina moguce da nam obrisu dug banci ili smanje poreski dug, inace ce...
  11. SpejsNigrutin

ПАРТИЗАН - Војводина 2:3, играч утакмице

Pazi, do sada su podeljena dva bana zbog blacenje ankete i to nakon sto su oba clana javno napisala da su to namerno uradili. Naravno pregledamo mi kad se zavrsi anketa ko je kako glasao, ako neki clan dva-tri puta namerno daje glas igracu koji je bio najgori, sledi upozorenje ili kazna.. U...
  12. SpejsNigrutin

ПАРТИЗАН - Војводина 2:3, играч утакмице

Sto puta prezvakana prica, postujte rad clanova koji postavljaju anketu.. Zar mora da se svadjamo posle svakog poraza, jednostavno, preskoci anketu ko sto sam i ja.. Pa nismo ovde od juce, pa tek sad da nam smeta nesto.. Btw svaki ironican glas donosi ban na nedelju dana, a ne samo poene..
  13. SpejsNigrutin

PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

jeste da je ovo podsetnik golova Dijare, ali na ovom videu se tacno vidi par poteza Moreire i to kolika majstorcina je on bio!! Omiljeni stranac definitivno!!!
  14. SpejsNigrutin

Kad god smo se nadali da je neko, novi Zoc, Dule, Bogdan, Drobnjak, Bo... (slobodno nastavi niz) nismo se preterano usrecili..
  15. SpejsNigrutin

ПАРТИЗАН - Радник 2:0, играч утакмице

Evo i tebi bana od mesec, pa se i dalje sprdaj!!
  16. SpejsNigrutin

ПАРТИЗАН - Радник 2:0, играч утакмице

1. Asano 2. Sadiq velemajstorska dva poteza kod gola. 3. Sceka stena! :D
  17. SpejsNigrutin

FK Partizan 2020/21

Molim kolegu @PFC_SO da nastavi da vodi statistiku tandem Scekic i Zdjelar na terenu i Scekic na klupi. Ma koliko svima bio trn u oku, ma koliko gresio u pasu i imao bas malo oduzetih lopti, Scekic donosi neku sigurnost u paru sa Zdjelarom. Ne kazem da je dobar igrac, ali donosi pobede!
  18. SpejsNigrutin

7DAYS EuroCup 2020/21

Hvala na otvaranju nove teme. Stara tema je zakljucana, a nema potrebe da prebacujemo stare postove, nisto epohalno nije receno. Ko moze nek postavi sesire, cisto da imamo na prvoj stranici.
  19. SpejsNigrutin

Neeetreba nama neprijatelj, imamo ga mi sami u upravi!!! Dangubicu odjebi!!
  20. SpejsNigrutin

E da, o malom cigancetu Dangubicu vise nece biti raspravljanja.. ko prvo to je miskov spin i skoro sam siguran da nece doci. tako da svako sledece pominjanje nosi svoju kaznu..